Yeni AKN uygulaması ile yeni tarifeler geliyor . Tercihiniz?
4 4

Bu konuda 788 mesaj var

5 saat önce, wazzap said:

Aha benim ping düzelmiş. 80 şimdi EU East ile.

Benimde duzeldi birkac gundur..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bir ay dolunca yazayım dedim. Şimdilik bu yeni uygulama ttnet fibercilerin avantajına olmuş görünüyor. Son 5-6 aydır kotamı doldurmadan ilk defa rahat rahat bir ay geçirdim. Tabi ki gece 2 sabah 8 uygulaması sayesinde. Ay sonu 465gb download kullanımım olmuş görünüyor. Herhangi bir hız düşüşü olmadı.

TTnet tarifelerinde uydunetteki gibi bir durum şuan yok gördüğüm kadarıyla. Gerçi benim iki ay önce falan yenilenmişti taahhüt, o da iki senelik olabilir. Eğer öyle ise uydunetteki gibi kotalı internete yönelik tarife güncellemeleri olursa iki sene daha rahatım demektir. Ama şuan öyle bir durum yok gibi duruyor. Yani akn'li tarifelere abone olabiliyorsunuz hâlâ. Bu durum böyle devam ederse türk telekom tarafında tüketici aleyhine bir durum olmayacak. Geriye kalan tek sıkıntı upload meselesi. 50mbit tarifeye 2mbit upload hiç yakışmıyor. Şunu da biraz artırsalar başka birşey istemiyorum. Bazı ttnet kullanıcılarından upload 3mbit falan gibi mesajlar görüyorum çeşitli forumlarda. Ama bende öyle bir durum yok. Kimisine 3mbit, kimisine 2mbit gibi bir durum varsa gerçekten nasıl oluyor bu iş anlamadım. 

Eski ve memnun bir uydunet kullanıcısı olarak da üzüntülüyüm yani. Sanırım çeşitli platformlardan duyduğum dedikoduları doğruluyor bu durum. Uydunet yıllardır hiçbir yatırım yapmıyor deniliyor ve geleceğinin olmadığı söyleniyor. Yeni abonelere modem temininde bile verilecek modem bulmada sıkıntı olduğunu duymuştum. Belkide kapalı kapılar ardında birileri uyduneti caziplikten çıkarıp, sessizce piyasadan silinmesi için adımlar atıyor, bilemiyorum. Ama Turksat niye böyle birşey yapsın sorusuna cevap bulamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/sayfalar/tum-tarifeler.aspx

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

1)kablonet hala ttnet 100 basir fiyat hizmet hiz stabilte falan

2) linke bakaran ken akn li hem kotali inteti var kota asim fiyati TL0,012451  diyor ama tamamen kandirmaca ozel ayrintisina bakinca mb basina evet sene olmus 2017 mb basina kota asim ucreti var ttnette

yani aslinda kotasi isim ucreti daha yuksek

asaga var 25 mpbs kadar 12 gb FİBERNET KOTALI

kablota bu aptal kota ve kot sim ucreti ve zam geldi de

eski tipten farki su senin 50 16 dusebilir gecersen bunda 50 devam eder

baktin cok harciyacaksin kotan biden kota sattin alabilirsinki kabaca sanki o ay icin bi ust akn den net almissin gibi oluyo

yani senin o ovdugun telekom kotali satiyo hemde

misal ayni hizdaki koablonetin

25 Mbps'e kadar 2 Mbps'e kadar 25 GB 39,99 TL/Ay

Paket Fiyatı    TL53 Hız    24Mbps'yekadar    Kota    12 GB    Adil Kullanım Noktası    25 GB Kota Aşım Ücreti    0,012451(bunun 6 ve 4 gbli kotalisi da var)

donelim 100 mbps hizlarina cok dusuk akn li hizlar kabloda hic 100de olmadi

hepsinde kablonet daha ucuz bu yeni zamli tarigelerle bile

tek fark yeni ablone olucaksan bunlar hiz dusmeyecek ama kota secimini dogru yapmazsan kota asimi ucreti olabilir.ama her dk kontrol edebiligindan cok lazim olursa basarsin bi 10 lira alirsin bi akn paketi zati geceleri islemedigi icin

yani kablonetin yeni tariflerinden bir turlu sacmalik var

ama ttnet lol

binayi yakip gitmedikleri surece telokom falan komedi

her konuda kablo bugun bile onde

hele ki adsl su an bile sinirsiz limitsiz kotasizi ondan ucuz veriyo kablo aslde 16 m sinirisiz 199 lira iken kabloda 89 liraa 25mb sinrisiz var gece 10 a dusuyo 5 saat dogru da yarisindan cuz 75-100 gb kotali o paraya veriyo adsl i

kampnaya fiyatlaini dahil etmedim her ikisinde de

bi kac ok anca denk gelirler durumu saymazsan eskiden de bugunde telekomun verdigi hizi ustune tvi ayni paraya veriyorlar

telekom 10 sene once surunuk kizlar icin daha da sorunlu icin 10 lira fazla aliyordu 49-59 lira iken adsl kabloda 39-49 du

bugunde bisi degismis degil

attan inip esege binmiyi onermek gibi bu kablonun elestirlecek tonla yani varda abicim sen diyorsun ki galatasaray kotu sorunlu

ozaman ben adanasporlu olucam

telekom anca bolgende kablo tv yoksa.vodofon superonline da bulamiyorsan internetsiz kalmamak icin son carelerinden biri ise ancaak

adsl gecilecek diyati da hizmetide musteri yaklasimi da turk.etin bile daha iyidir kesin

telekom ne zivana yapma kardesim guldurmeyin kendinizi

100 tarife sunuyorlarsa kesin 90 da kablo hala cok bariz onde gerisinde basaba gibi bisi olabilir

daha tv telefon meslesine girmedim kullanmiyorum ben 100 dk her yone 2000mi 3000 mi sebeke ici beles hakkim var

su an 50 dk dusurduler

onlarda dusunup ekeyince telekom a gecmek icin kablonun sanirim bi %30-40 daha zamn cakmasi lazim

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdıklarını okuyan da türk telekomu övüyorum sanar, aç bak bakalım uydunetten ttnete geçmek zorunda kaldığımda neler yazmışım. Bu yeni evime geçmeden önce en az 20 sene kablonet kullandım ben. Kablonette de ne sorunlar yaşadığımı ben biliyorum, ttnette ayrıca kullandım ofiste vs onda da ne sorunlar yaşadığımı biliyorum. İkisinde de haftalar, aylar süren çıldırtan durumlar oldu. Ama uydunetin güzel, mantıklı tarifeleri nedeniyle çok uzun süre kablonet kullandım. O mantıklı tarifeler yüzünden nelere katlandım. Uydunette bağlantım bir koptu 2 ay internet veremediler, o iki ayın parasını çatır çatır aldılar. 2 ay! Abartma yok. Ttnette de belli saatlerde bağlantı kopmaları hız düşüşleri çıldırtmıştı eski dönem. Ama bu yeni eve geçtiğimden beri tek seçenek zaten türk telekom fiber ve en sorunsuz internet deneyimimi yaşıyorum 2 seneden beri. Tek sıkıntım da yukarıda yazdığım gibi upload hızı. Gece 2, sabah 8 uygulamasından itibaren de upload hızı dışında kablonetin hiç bir konusunda geri değil tt fiber. Artı ping tarafında her zaman daha iyi.

Yukarıda 50mbit 200gb kota, gece 2, sabah 8 tarifesiyle ben god modda kullanıyorum interneti diyorum. Üstüne de yazmışım ttnet FİBER diye. Fiber ne zamandan beri attan inip eşeğe binmek olmuş, sanırım kendi komikliğinin farkında değilsin. Hala "yok kablo adsl'den iyi" falan diye zırvalamada çığır açmışın. Yapma ya ben bilmiyorum bunu. Bir de gitmişin kotalı tarifelerden bahsetmişin. Bana ne kardeşim ttnetin kotalı çöp tarifelerinden. AKN var mı? Var. Uydunet kaldırmış mı kaldırmış. Ben şimdi uydunete geçsem bu ayki 465gb download'ı uydunette yapmaya kalktığımda tarifem dışında para verecek miyim? Vereceğim. Daha neyin tartışmasını yapıyorsun.  

Tabi senin kafa 25 liraya falan kotasız olsun, 100mbit olsun olduğundan, gidip 25 liraya ne aldığına bakıyorsun. En çöp tarifelere bakıp bunda böyle şunda böyle diyorsun. Yok kardeşim, burası Türkiye, yok öyle 25 liraya sana özgür mözgür internet. Para vermeyeceksen çöp tarifeleri kullanmaya devam edeceksin. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iste linklere bile tiklayip tarifelere bakmadan kala sallarsan olucagi bu

ne dedim dusuk hic bir tarife yok hic bir dusuk fiyatli urun yok

halan tariflerinden %90 kusuru kablonet ya bariz fiyat avatajli yada denk gibi

tariflerinde 100 mbps kadar var

evet bakalim iyatlara sinirsiz da 

telekomda100 mbps sinirsiz 515 lira 50 mbps 365 lira

kablo  ayni hizlar icin 499. 349 lira

telekom full full sinirsiza 16 lira fazla soruyo

doemlim senin hizina cok mal bi fiyatlandirmasi var

50 mbps 200 gb akn 113 lira 150 gb kota olursa 115 lira evet dogru yazdim.50 mpbs hiz 100 gb kota 50 gb kotalarinda 105 ve 91 lira o bakimdan tabiki salak degilsin 200 alicaksin.150 alip 2 lira fazla odesen toplanip dovelim tabii

ama evet kota var kora asim ucreti varda

50 e 50 i sana gelmeyen hiz  50 lira(ben gecan ay bu sistemyim 2-9 arasi yapğip 46 kullandim kotamdan ama 120-150 gb indirdim cunku sildigim 3 oyunu geri donwload ettim bide 9 sezon dizi indirdim)

simdi gelelim senin ozurluk kismina

pasam guzelim

dalga mi geciyorsun derler adama

89 lira 250 gb kota kota asim ucreti vaaaar ama diyorsan telekomun 200luk limiteyki fiyati farki ile bu bide 250 kutali farkina bak 89 lira nerde 113 lira nderde

2-8 arasi bundada yemiyo kotadan orda gecmedincse kotayi bunda 50 mgb fazla var hic gecemezdin ustelikde daha ucuz

ek ayrica bu telekomun bi halti degil btk karakri telekomda superonlineda vodfoneda kabloda hepsi 2-8 arasi kota yemiyo.

hatta uyku yuok paketi satiyo kablo 12-9 arasi yemiyo 10 lira farkla dahada fazlasini lazimsa(3 saat icin degmez 10 liraya ama var diye diyoru btk karari sonrais hizmet kaduk oldu gibi)

eyvallah sen 113 odemiyorsun kampnaya tahadut vardir da ee kabloda da var

arada fitat farki ile bide ustune kota satin alabilirin

kidsacasi boskonusan biri olduysa burdan ben degilim

ulan insan bi bakar agzimi acmadan once tariflerede oyle konusiyim der

50 Mbps'e kadar 4 Mbps'e kadar 250 GB 89,99 TL/Ay

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

buhuhu uzun yaziyorsun bi bok anlasilmiyo diye topu taca atan olmasin

pasam icin bidaha yaziyim 50 mpbs 4 mbps upload 250 gb kota 89.99  lira ayni tarife telekomda 113 lira ustelik 50 gb az kota

pardon yanlis yerde laf sokmusun bakmamisim beklerim ben burda dalnagalak falan demene hele hic girmiyorum bile

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana okumuyor diyenin bi boktan haberi yok. Ben 50 mbit tarifeye 70.90 tl veriyorum. Sen önce bir bak taahhüde fiyatlar ne şekilde ondan sonra laga luga yap. Toplamda  114 liraya da tivibu full paket alıyorum. Ne yapcan şimdi. Gerçek kota yok fiyatlarını kıyaslamaya mi devam edeceksin. Hadi kardeşim tırıs... Hani ata binmeye cok heveslisin ya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Korhan abi sanki Naz'ı tanımıyormuş gibi niye kendi sinirlerini harap ediyorsun boş yere :)

Şikayet geldiği için mesajında 1-2 ağır ifadeyi makaslamak zorunda kaldım, umarım bana da kızmasın :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abicim sana ne kızacam. Ne gerekiyorsa yap tabi. Ama bu adam tahammul sınırlarımı zorluyor artık. Okuma yazması mı yoktur nedir, senin yazdığınla alakasız herşeyi yazıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ee adam kablonette yokmu normal fatarife fiyatlari bu normal tarife fiaylarini ikisini farki buyken tahatut sonrasi ne olucagini saniyorsun

bu kadar cehalet bu kadar okumayi bilmemek ik sitesinin de linkini de vermisiz once bok gibi jizlardan ornek veriyorsun hair oyle degil %90 durum bu ak senin hizin diyorum yag gibi uste cikip kiviriyo bide

misal

50 Mbps'ye kadar 250 GB Kotalı +KabloTV Temel Paket + Kabloses Her Yöne 50 Dakika +vizyon sinama paketi 79.99tl)ust paketi alirsan 86)

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,516,hayati-yakala-kampanyasi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + 50 Mbps’ye kadar 150 GB Kotalı İnternet + Altın Sinema Paketi + Kabloses Her Yöne 50 dakika  69.99 tl

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,536,hepsi-birarada-kampanyasi

70 liraya sinamali internet iste

ne diyon sen

kampanya tahadut dedigin hepsi tarifenin ana halinin ustunden yapiliyo

ha sikayet eden falanda ben degilim

hala da ozur bekliyorum bana yaptigin tum saldirilarlarin hepsini hem yanlis anladigi gec onu ustelikte yanlis oldugu ink feryorum ikisini de duz tarifleriyle durumu gosteriyorum

telekom daha pahali period.

kablonete laf etigin konularin hepsine ragmen hala fiber adsl telekom hepsinden iyi iste

neresini anlamiyorsun okumasi yazmasi olan birei varsa o anlatsin star sen anlat yada bak karsilastir tariflerini normal yada kampanyalarini tahadutlerini sonra

ha bana laf soktundu da ben mart sonu gibi 50 mpbs 50 gb kotali kullaniyoruöm teledunya ust paket 100 dk telefon gorusmesi ustune vizoon sinama paketi ustune modem hepsine 52+2 modem parasi 54 lira oduyorum.

cunku benim ortlama aylik kullanimim 100 gb gibi bazen 74 oluyo bazen 125 1-5 mps kullanirken 24 saat downloada abandigimda max 100 zerindiriyordum 5-10 sene once ama artik o kadar film dizi izlemiyorum bana lazim olmadigindan 2-8 arasi saymadigindan da fazla fazla yetiyo normalde yoksa 75-100 kotali gibi alabilirdim daha dusuk bi hizi degisikler olmasa

kablonet yatirim yapmamissmis kota yapmismis sadece camur hizlari varmis gerisi duzgun degilmis

her hizda her seyde ha denkler yada %10 -15 kablo daha iyi

ikiside siteleri olan sirket girersin bakarsin

kablodaki berbatlik yeni kota sistemi 1 ay onceye gore %15-20 zam gecirmeleri hepsine ragmen daha iyi ustelik

seninki gibi 2 degil benim upload da 4

bi saydigin seylere bi tanecik veri gostersen

bi link versen

kablonet yoksa eyvallah belki

kablonet su an hala daha hizli daha kotali daha ucuz yeni aboneler icin

4-5 tane arda arda ustelikte laflarimi carpitip iddada bulundun hepsini curutum camur hizlar dedin ust hizlari da verdim alt hiz ucuz yok zati ana sorun da

kampanyali tum fiyatl tarifler uzerinden yuzeli indirimli oluyo

birinin kampanyali digerinin liste fiyatini demiyorum ki

ustelik ikisinin de kampyasi var diyede demisim daha ne

kablo alma imkani varken telekoma giden kendine yazik eder .

hele ki senin gibi bi haber

eskiler zati akn li devam edebiliyo

stardust mi bakar baskasi mi bakar nedir bilmiyorum

bu kadar basit bisi tyarifleri acikken dedikodu yazip karisligi cevap belgeli verince ust cikmayi becerince filkri yoruma acik konu olursa nasil menei konusacaz ki

2+2 4 eder diyorum 5 diye diyorsun bide beni sucluyorsun

bu baslik dahil kablonete biz dosedeik sivadik

korudugumuz yok ama kablonet ile telekomu kiyaslama kalkinca iste

ilk verdigim ortnehge geri doniyim gs kotu oynuyor kizdim diyip dandirik bi anadolu takimi taraftari olmak igibi

turn.net ve superonline bildigim kadariyla daha iyiler fiyatlarda biraz daha onu idda etmiyorum cunku incelemedim

kabloyu ise kullanip takip etigimizden bu baslikta yazdigimindan 1 mayis sonrasi acayip zam dosemelerine ragmen hala evet telekom sacmaligi ile kiyas gormez

hem daha iyti hem daha ucuz hala

tarifeler orda linkeri orda sen olmadigi ispatla

uydunetin yeni tariflerini samclaidgina gore hala daha iyi iste.

biz yerden yere vuruyoruz ama vururkende veri ile vuruyoruz kaynimin kankasi dediki modem bile bulamiyorlarmis yatirim yokmus topu dikleceklemridir nedir gibi komedi demidoularla gelip cevabi ialinca yag mode on olma

ha bu arada kablo devlet sirketi

devletin boyle bir durumu var seneler once telekomu satmadanda boyle oldu

satacaklar diye ayirdilar telekomdan kabloyu once tursat yani

planda coktan ozellesitirilmis olmasi vardi

sataicaz diye fazla yatirim yapmiyorlar

ne zaman ne edecekleri de belli olmadigndan surumceneede kaliyo

2-3 m civari bi aboneleri var

yatirimlari pahali getirisi az ozellestirecez diyip yatirimi devlet hep geride tutuyor

telekomuda saticaz diye 90larda civi cakmadilar

tlelekom ozel kablo devlet ama hizmet ilk alaka telekom devlet kablo ozel gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,524,3-ay-bedava-kampanyasi

yada bu var

Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + 50 Mbps 150 GB Kotalı KablonetTarifesi 69.99

Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + 50 Mbps 250 GB Kotalı KablonetTarifesi 79.99

ust paket sinamalari falan istersen her bine 6 lira daha ekliyeceksin

27 ay tahadut bunlar 3 ay para almiyorlar

yukardaki yazi cok dolmus bi editle araya girmiyim dedim

evet kotayi gecersen 0.5 lira istiyor bu yeni seylerde ama 2-8 arasi islemedigi gibi cok zorda kalirsan basarsin alirsin kota

50 gb kotamin kabloda gorunusu gecen yaki boyle 150 den cok kesin yaptim 2-8 arasi yaptigim icin  30 gbini bile kulanamisim iste 2-8 icin yemdigi icin gostermiyor.

eee sende hizim dusmedi dedigine gore ne indirmissen indirmissin ama 200gb gecmmemisin 2-8 arasi yaptiginda gore yani bi bok odemecektin kabloda

desteksiz sallamyinda boyle uzulmeyin

05/2017 29,93 GB / 50 GB 6,41 GB

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

TTNET ek kota alımları hakkında;

Türk Telekom, AKN limitini yükseltmek isteyen kullanıcılarına özel tekrarlayan ve tek seferlik ek kota paketlerini tanıttı. Haberimizden paket detaylarına ulaşabilirsiniz.

Turk-Telekomdan-AKNye-takilanlara-ek-kot

Türk Telekom, tarifelerine ek olarak AKN limitini artırmak isteyen kullanıcıları için yeni kota paketlerini tanıttı. Mevcut tarifenin AKN limitine eklenen kota paketlerinin, tekrarlayan ve tek seferlik olarak iki farklı çeşidi mevcut. Tekrarlayan ve tek seferlik kota paketleri aynı fiyat üzerinden satışa sunuluyor, aralarındaki tek fark ise tekrarlayan paketlerin her ay otomatik olarak yenilenmesi.

AKN’nin tamamen kaldırılmasının gündemde olduğu bu dönemlerde servis sağlayıcılarının farklı stratejiler izlediğini görüyoruz. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun aldığı karar doğrultusunda 02:00 ile 08:00 saatleri arasındaki internet kullanımının kotaya yansıtılmamasına karar verilmişti. Bu düzenleme internet kullanıcılarını biraz rahatlatmış olsa da, tarifeleri yenilenmeden önce kota limitine ulaşan hala birçok kullanıcı mevcut. Türk Telekom’un ek kota paketleri, adil kullanım kotasıyla kısıtlanan internet kullanıcılarının tarifelerini kendilerine göre ayarlayabilmelerine katkı sağlayacaktır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 13.06.2017 at 9:49 PM, ResetButton said:

Yeni Akn li tarifeler gelmiş kablonete ama pek çekici değil. Tek karlı çıkan bu uygulama başlamadan önce tarife değiştirenler oldu.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,542,dort-kose-kampanyasi

olsun iyidir yine

1.5 sene omru olsa da

herhangi bir tahadute girmek istemeyenler cin

soyle ki 5 mpbs  sinirsiz 40 lira

8 mpbs sinirsiz 50 lira

daha once dedigim ve konustumuz gibi %20 gibi bir zam minumum

aknli poaketlerde kotasi az ucuz kapeklere yonelmek lazim aile ile toptan super kullanim soz konusu degilse

kotali paketlerde ise kullandigina gore bir kota dusunulur

bu zammin ismi hic bir mantigi yok tamamen turkiye kosullari

misal ben marta yeni tahautume gecmeden once nisanda biticekti 1 ay oncesinden degistirebiliyorsun falan

10 mpbs 75 gb akn kullaniyordum kablo tv teledunya ile birlikte 39 lira

marta 50 mpbs 50 gb akn li teledunya ust paket +vizon sinamaya ise 52 lira

smdi yeni ekledikleri bu akn li paketin kampanyasi ile benim 2015-2017 arasi kullandigim hizmeti 52 liraya satiyo

turkiye oldugumuz icin rekabette yok anlasiyo nasilki bim sok a101 falan kuruyemisinden ton baligina kurusu kurusuna aynisina satiyo

daha komigi de su interete tariflere zam yaptilar tamamda

kablotv kablo tv ust paketlere falanda zam yapildi.

------------------------------------------------------

editle ek aslinda 24 mpbs tarife standart olarak ayni.yani su yeni eklenenlerin 1-2 ay onceki tariflerle fiyati ayni

fark kampanyalarin fiyat farki

bence akn kalkamali tamamen kalsin bu 10-24 hizlarinda

ucuz ama sinirsiz internet secenegi olarak

50-100 gibi hizlargece yok falan derken zorlar

misal su an 2016 ortasi sonu gibi 25 mpbs tahadutlu adamlar var

hatta 29-39 liraya 25 mpbs 25 gb kotali tvli sinamali paketler sattilar

osirada aman diyip alananlar feci karli

16 mpbs sinirisizi adam kullaniyo 3 kurusa :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, Squall said:

Antalya kablonet kullaniyorum hizimi hic dusurmuyorlar bu ay surekli 50 mbit sizde durum nedir?

Aynı durum bende de var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Squall said:

Antalya kablonet kullaniyorum hizimi hic dusurmuyorlar bu ay surekli 50 mbit sizde durum nedir?

Bu ay benimki önce düştü sonra tekrar yükseldi. Daha önce hiç böyle birşey olmamıştı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kabloses Her Yöne 50 Dk+KabloTV Üst Paket+Altın Sinema Paketi+24 Mbps'ye kadar 250 GB AKN'li Ekosınırsız 76TL tarifesi fena görünmedi yeni alacaklar için eğer 24Mbit hız yeterli ise. Gece 2-8 arası da kotadan sayılmıyor 250GB yeterli gelecektir muhtemelen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok