Yeni AKN uygulaması ile yeni tarifeler geliyor . Tercihiniz?
4 4

Bu konuda 788 mesaj var

Ben de Superonline Gece Kusu kullaniyorum, gecen aradilar Kasim'da bitecekmis... Yeni tarifeler hic isime gelmedi, birbirinden kotu hepsi... Hiz istiyorsan kotan bitince ekstra kota almaya hazir ol, yoksa 24Mbps'e razi ol diyorlar... Kasim ayinda tekrar ararsiniz ben bir kontrol edeyim tarifeleri diyerek kapattim... Bakalim belki 1-2 ay degisen birseyler olur... Su haliyle 1-2 sene taahhut vermek istemiyorum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kota aşımını abartırsanız hız tekrar 3mbite dusuyor ttnette boyle 16mbit>5mbit dediğim gibi abartınca ne yaptımsa 3e sabitlendi :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, psikobat said:

bu arada kota aşımını abartırsanız hız tekrar 3mbite dusuyor ttnette boyle 16mbit>5mbit dediğim gibi abartınca ne yaptımsa 3e sabitlendi :D 

Evet anormal kural dışı çizgilere oynuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sayfalarinda yzan pazarlama hilesi degil dedikleri sey yalan

evet bir pazarlama hilesi

akn yok dedi

akn varken dusuecek hizi sinirsiz veriyo

artiyorum akni 50 mps alan 16 a 24 alan 8 e dusuyordu ya uyaniklar direk 8-16 falan diye satiyorlar

gerizekalilarin sayfasi igrenc girip tarife bile bakamiyorsun

sonuc adres bilgilerimi girdim ve ana sana 17 mps sinirsiz veririiz soyle super boyle super 1000 dk da telefon 60 lira diyo

ben 54 lirayta su and 100dk telefon full tvc 50mps 50 gb akn li kullaniyorum bunun 2 lirasida modem parasi ustelik

iste aknimi gecmiyorum 2-8 arasi takilip gecersem 16 a dusucek zati

kisavasi dalga mi geciyorsun durumu var

turk.net yani insani salak yere koykyu ove amlesef de insanlari kandiriyo

ayni tip hizmetler zati superonline gerizekalilarinda var 8-16 sinirsizlar falan

yani akn sonrasi dusuecek hizi direk veriyo

cok buyuk is akni kalmis mi oluyo boyle?

hele yarin gidip kabloda tahadut versem ondan cuuza daha hizlisini aliyorum

ustelik dedigim gibi web sayfalari igfrenc bi tarife falan duzgun bi sayfalari bile yok

superonl,nine kotu demistim bu ondan 50 kat kotu.

ugrasip didnip yardimdan listelerine bakim dersen baska fiyatlar samc a sapan antika dusuk hizlar cikiyo

benim bu firma da calisan arkadaslarim vardi webmasteri ana ekibi falan

sonra sabanci kapadi telefon isleri olmayinca 2000 lerin basi gibi mi ne

simdi tirmaliyor boyle

uzak durumlasi gereken 1. firma yuksek hiz dungun hizmet amaclaniyorsa

yok ucuz olsun sabit olsun adsl olsun deniyorsa dusunulur anca

en gicik gittigim sey boyle yalanciliklardir

akn kaldirdik de son 8 16 24 kakala eski aknli urunlerinden pahaliya

akn yok ama aknlidir beter akninin dusecgi hizi drek veriyo yani azicik falza hiz bile olmasin

superonlinden alsan adsl daha hizli olur yani

160 basan araba olmasin cunlu o 70 dusucek otoyolu gecince

hep 70e giden araba

ucuz ciddien cok ucuz verse neyse

telefon u dha az olsa bile kablotv bide ustune tv hizmeti veriyo o paralara hizlara

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya iste bunu 1 mayis civari konusmustuk bu baslikta yada digerinde kulliyen yalan iste

belki 1-*2 sey var ama genel olarak akn kaldirdik dedigi kndensorna dusecekhiziveriyo

8-16 agirlikli

kisavasi bunlarin oltasina gelmeyin yani fiyat avayaji falanvarsa bile yalan dolan ise giren

doladrici satici modu agiz yapan kurumlara prim vermeyelim

ayrica nasil gerizekali bir isipinin tarife sayfasi olmaz kampnaya sayfasi olmaz

kotayi kaldirdim de kablodan daha yavas hizi daha pahaliya sat

konua doniyim bu akn ciktifinda docsis2 modemler varken

iste hizlar 5-8-10-15-16 20 falan gibi ibislerdi

adam 10-15 hizlari alip kotasini ecerse 3 e dusurdu istew yaris atindan inip normal ata binmek igib

ama sonrasi tam tuek gerizekliligi ulan hepsini 3 mbps kilitlemek ne

100mbps internet satiyorsun kotayi asti mi 3 dusuyo

buınu makul tutsallardi

yada kademeli yapsalardi yani

100mps 75-100 gb kotalilar 10 mbite dusucek 250 gecerse 3 re gibi

yada 100mbps ama 250gb kotali alanin hizi sonra 16 mpbs e dusucek 500gb e gecerse 3 e duser gibi

boyle bir mallik olmazdi

1 sene once paso kapanya gide iteledikleri 2016 yazinda falan sattiklari boyle 30 liraya falan 25 mps 25bg kotali tv paketleri vardi

simdi o herifler 16 mpbs sinrsiz kullaniyo.isp bu adamlardan kulalanirsa full zarar ediyor

ama basktan boyle sacma sapan siler yapmamalari lazimdi

sacma sapan seyler yaptiklari icin ulkede yapilan her is gibi kurum da mudahlale etti bu seferde sacmaldilar

su an yeni uyeler icin akn olup olmamasi kota olup olmamasi isp alehine degil lehine

musterinin de lehine iki tarafinda legine

ama fiyatlar cok uzun zaman dusuk sabitti dolar 2 kusur lira iken ike 3.8 lira ki zamanki 2-3 senelik surect tarifler nerdeyse hep ayni para

firsat bu firsat diyip zammi gomduler

bazi fiyatlar ise sacma sapan

yani kotalida hiz dusemeyecek bilmene diyip geciriyorlarda ee yavrum ona gore sana giren cikan olmayacak ispcigim ne atarlaniyon

her iki lesimde yeni aboneler bazinda karli

tek sorun eski tahadutlu musterilerin bir kismi

sonucta benim gibi makul hizlar makul fiyatlara alanlar otelere edilebilir sekilde benim odedigime yakinbenzer bazi kamplayalar bugun bile var

misal bu bi kac senedir tavukcularin keyfi yerinde yaz zamani kalca tavuk yemedim 2 sene once kampnaya olurdu 10-12 liraya aldigimseyler 17-18 lira

niye tulari kuru mangal sezonu ohhhh umurunda degil

o cuz olduguseneler tavuklar ellerinde patliyor ruslar araplar sorun yapiyor.kus giribi zirt pirt korkularindan halk tuetmiyordu

simdi firsatini bulunca dsayorlar

en alakasiz hida urunleri bile 10-20 senelik usrecte nerdey olmadigi yok &15 civari ramazanda zamlaniyo

ss kurali nasil olsa alicak ver gazi ver gazi

boyle mal bi toplum mal bi ulke olunca sorunlar boyle malliklar oluyo

yoksa byk kararlarina boyle sacma sapan yepki byk dedigin ingiliz karagarindan ulkemize oynana oyun bizde manda altinda olsak belki anca manaladiriliabilir.

delirdim 20-25 dk gitti buna en az

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, ResetButton said:

İyiymiş tabii ama Ankara'nın merkezinde bile yok. 

Fiber ne kadar yaygın ? Çoğunluk ulaşabiliyor mu? 

Hocam bunlarda fiber yok vdsl var. ttnetin oldugu heryerde bunlarda var diyebilirim(bakır kablo şart tabi :) ).Herhangi bir bayileri yok evrakların çıktısını alıp imzalayıp söyledikleri adrese gönderiyorsunuz.

turuncu forumda daha onceden okumuştum eski musterilerine 75mbps verebiliyorlardı şimdi sanırım kapiseden dolayı yeni gelen herkese max 35 verip kotayı tamamen kaldırmışlar.

Annemleri geçireceğim ben, oldugumuz yerde super online fiberde var ama suan turknet kesinlikle tek mantıklı alternatif oldu fiberde sınırsız 25mbps alsanız(platindi sanırım) 89 lira 35ide 119 liraydı sanırım.

Pek şikayet edende yok olanlarda genelde ilk aktivasyon surecinde oluyormuş.

Naz hocam;

Adamlar tek fiyat gidiyor onun için tarifeleri yok, 2 yıl kitlemiyorlar seni yada ben daha az yuksek hız alayım su kota olsun yok, kolpa değil yani.

Sizin bölgenize göre atıyorum max 16 alabiseniz de fiyat aynı 25 alabilsenizde 35 alabilsenizde.Önceden güzelliği 75e kadar hattınız iyise veriyorlardı şimdi oraya bir limit koymuslar ki bence 35de gayet güzel bir rakam hemde hızını hiç bir şekilde düşmüyor.

psikobat tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

16 oneriyo bana ustelik 60 liraya

2sene kitelmiyormjs akn yokmus

ama telefonla hizmeti tvden ucuz

interneti daha yavas ve daha pahaliya alicam

akni hizin dustugu hizi vericek daha cok para sitiyecek tahadut yok ve akn yok numarasi cektigi in gormezden mi gelicek

pazarlama dolaricilidigi diyemiyor ama sahtekarlik iste

mala once %25 zam yapoip sonra %30 hafta sonu indirimi diyen magazalar gibi

diger baksa bir baslik vardi orda konusmustuk dalga mi geciyorlar gibisinden

tum islerde istersen verme tahadut tahadut verdiginde cok ucuz oluyo

ama kampanyalifiyata yakin fiyati direk vermelerine ok guzel

ama akn yok dyip deli sacmalasiakn sonrasi olucak hizlar vermeleri komedi

1000 dk mi ne konusma veriyo sanirim iste yaninda

su an misal kampnayli tahadutlu

25 mpbs akilli dedikleri nane var duz analog tv ile 60 lira altina

turk.net 16 sinirsiz veriyo

u da geceleri 7-12 ara 19mpbs gunun geri kalani 25 evet yohgun gece o saatleri ama 5 saat sadece geri kalan 19 saate 25 kullanilacak

50 dk telefon ve duz analog kablo tv(bi ise yaramaz kanal falan birakmadilar ama adsl telefon icinden daha zorunlu cunku direk iletiyo tvi kablo)

25-50-100 kotalilar var onlra girmiyorum illa sinirsizi olsun diye

fiyat avataji yok hiz avataji yok hizmet eh

ee peki niye gecelim ki

bolgende bisi yoksa bunlara mecbursan tamada metropelleri merkezi ilcelerde bunlarin yuzune bakmak cok cok zor

sislinin gobeginde adresimi yada telefonumu grdigim bana onerdigi bu 60 lira 16 mbps

sirf tahadut vermemek icin boyle salakliklara normal adam girmez

ustelik zorunlu degilsin tahadute

ve o tahadutlerin fiyat ve koruma sozlemese ozellikleri var

ste 2016 yazinda 25 mps 25 gb kotali internet alanlar 39 liramiydi neydi(daha once interneyi olmayan a 29)

Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + 24 Mbps’ye kadar 25 GB AKN AKN'li Ekosınırsız İnternet + Vizioon Sinema Paketi +Kabloses Her Yöne 100 dakika 39.99  25 leri 24 e dusurduler bu 2017 martta bitmis kampnaya ama iste bu 2016 yazison baharinda 25 di

zati reklaminda banerinda bile var

iste gecensene btknin karari cikmadan (mayista uygulayin dediler ama karar 2016 sonu son bahari kisiasi bi yerde cikti)

sonuc bugun o kampanyaya tahadutlerini verenler butun catir catir 25 mbps intneri kullaliyo akni gecinde 16 sinirsiz oluyo

yarin zamn bisi gelirse bile imzalanmis sozlesme var 1-2 sene sen rahat ediyorsun

kendisni 2 sene baglamak ile sinirli degil

her ay kredi karti harcamasi 100o lira alti olmayan adamin harcama sozu verip beles bonus kazanmasi gibi

tasinmayacaksanhizmetten memnunsan niye vermeyelim tahadut

imzanadigin sozlesme kalici ustelik

1mbit hizikalkmisti senelerce ben kullandim sozlesmem oyle oldugu icin tahadutum yoktu

tahadut verdigimde ise bedava modem alip upgrade ettim

bu 2017 mart nisan gecitigim de ise netmaster 401 modem hic sevmedim ama aylik 2 liraya geliyo

2. elden alsan 48 liraya alamam modemi

tahadut illa musteri alehine kotu bisi yok

vdsl de ne ediyorlari bilmem telefon internet onerisi bana bu

tiestorn yeni evinde vodofone almisti turk.neti dusunup gecmedi sanirim

turk.netsabancinin idi satmadmailarsa dedigim gibi icindeki ekibi biliyordum 15-20 sene once

starwars.gen.tr i yapan ekipte onlardi webmaster mesguldu o degil ama alt ekibi o isin icindeydi

hatta bi gun veledin biri sitede laf falan edip artislik yapmisti yok yere sonra benim babam sabanci muzesi muduru diye ben kimim biliyormusun diye diklenmis.

bunlari sikaet etmisti sabanci taraftan birileri ibsi demisti bisi oldugundan degil

20 sene once ortada bisi vardi

kocun tofas basketbol takini kapatip kuuktup maf etmesi gibi

dial up doneminde icine etti saabci buranin

ondan sonra ben sildim defterden sabanci silmisken ben silmisim cokmu

ilk parali aldigim dial up hizmeti de bunlardan olmasi lazim 1997 de

sonra bi kac kere superonline falan filan derken devletten devam ettik sanirim 2001 de kablo ya gectim

128 kb den sozlemesi 64 kpbs

yalana dayanamiyorum.

misal kablonet sacma sapan bir kota asim seyi getrid simdi normalesti

superonline bunu kesin dusundu sonra tekilerden donanim haber falan kesin bence geri atti

eyvallahta

kota asim ucreti yok

ama sattiklari kotlar kablodan cok pahali

hatta kota asim ucreti ile bile

rda yazan max fatura miktarlari korkutucu da 100 e 250 kotali aldin diyelim

max fatura miktari 500 lira cok korcunc eyvallah

ama pasam 50 kurus gb  asim ucreti kampanyasiz duz tarige miktari 100 lira bununn

tahadutlu kampnayalarda tv de dahildiyati 60-80 lirarda

de ki tahadut de yok normal kullaniyorsun en okuz fiyattan

100 lira verip sadece internete

max fatura miktari 500 ama bunun icin 800 gb kota asman gerekiyo

varmi boyle bir ihrimqal

super onlinin satigindancok dhaa ucuz ek kota satiyo de hi farketmedim

20 gb indirmis ek 10 lira biniyo hos degil ama 10 lira.

bu arada kota asimi yok sahaneyiz diyen superonline daha pahaliya satiyo kotayi

yani yagmurdan kacarken doluya tutulmak cok olasi

tahatut yok baak akn yok baak  kota asim ucreti yok baaaak

sonuc daha cok odiyip daha dusuk hiz almak oldukca olasi

lafa degil artislige degil yarim ekmeke kac kofte koyduguna bakmak lazim

bizim bufede ekmege patates garinutur tikmiyoruz

yarim ekmek kofte 5 lira icinde 2 tane oreta boy 70 gramşlik kofte var(ekmegi de kucuk)

diger 10 lira sattiyo ama icinde 4 kofte var 165 gram kofte bol bol bol grniturlu salatali

yani icine garni tikistirmiyoruz diye nufecinin bagirip reklem atmesi icine bol kofte koyduklarini gostermiyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

turknet iyi güzel de 35mbit üstü vermiyor kendi ağları içersinde olmayanlara -ki bu büyük çoğunluğu kapsıyor. şöyle verseydi en azından 50mbit, efsane ötesi olurdu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Baktım benim adreste max 16mbit veriyor. Başka yerlerde de max 35 mbit. Onu da verebilecek mi vdsl , adsl üzerinden tartışmalı. Benim kablonette hızım düştüğünde zaten garantili 24mbit e düşüyor. 2-8 arası yine 100mbit. Dolayısı ile işe yaramadı turknet. 

Fiber'de 100mbit sınırsız verebiliyorsa gerçekten çok iyiymiş. Yaygın olsa zaten rakipleri de verirdi o hızları. 

Kablonet 100mbit in üzerine hiç çıkmadı. Halbuki docsis 3.0 standardı bunun üzerinde hızlara izin veriyor. Aslında daha hızlı Turbo servisi duyurabilirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dev gibi yazi yazmistim baska konuda sildim

reset 100 sinirsiz verse ne olucak

bu ayakla  superonlinin pantin pakelteri gibi olucaktir

kablo ise bu temel paketleri ok yuksek tutup diger kampnayalara ve tahadutlere yonlendirmek icin kullaniyo

yoksa cok maluk fiyata guzel hizlar var

kablo icin konusuyorum

100 u yetiremeyen adam bence olamaz

fazla fazla yeter

100 Mbps'ye kadar 500 GB Kotalı/Duran KotalıÜst PaketAltın Sinema PaketiKabloses Her Yöne 50 Dk.179,99 TL

max oglu max bu bunun ustu bisi yok telefon hizmetini daha yuksetip telefonu kablodan modemuerinen halletmeyi disarda tutarak

ki pahali

bunun yerine

100 Mbps'ye kadar 100 GB Kotalı/Duran KotalıÜst PaketAltın Sinema PaketiKabloses Her Yöne 50 Dk. 79,99 TL

80 tl  max tv .100 g neyime yeticek diyene 100gb ek kotay her ay almak 20 lira

eger 2-9 arasi islemiyorsa buna

10 lirada uyku yok paketi

100-110 liraya sonsuz rahatlik

stardustun bu baslikta 6 ay once 24-25 mpubs sinirisiz 80-90 lira bisi soyledigini hatirlar gibiyim

reset yani atiyorum potaniseli yuksekse 1000 mpbs vdssl verilecekse diyelim

5-10bin lira ara verip alcan mi .

ondan cok ucuz yapmazlar

az gozlu olmayayalim

50 mps var guncel olmayan bii download edersem 50 i bile 1/5 gucunde gormuyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha iyi alternatifler mutlaka var en azından tarifeden dolayı sınıra takılmıyorsunuz, örnek vdsl olan yerde ttnet ile 24mbps tarifeniz varsa ve modeme gelen sinyal 70+ ise yapa altyapıların kapsıyor ise mis gibi kotasız 59liraya 75mbps alabiliyorsunuz, yapa yoksa 35mbps ve gene sınırsız oluyor.

Yoksa kablonet yada sol gibi alternatifler varsa daha yuksek hız, daha az kota mantıklı.

100mbps 100gb sanırım sol de 2 yıl kitlerseniz kendinizi 69 liraydı galiba bende geçicek olsam buna geçerim, ama sadece bölgede adsl  / vdsl  varsa  bana göre en mantıklı seçenek türknet duruyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

de cogunluk icin direk adsl veriyo

ustelik sislinin ogbegindeyim

kurtulus nisantasini diger tarfinin simetriyi bir yer

buraya adsl santrali bla bla bu kadar verebiliyoruz diyorsa cogu bolgede veremiyordur

kablonun da problemlerinden biri o

2-3 milyon aboneleri var tum ulkede bazi sehirlerde var ulke sattinda yok

cogunlukla vermedigi hizlarin uzerinde ve yalan dlan reklamlar ile bilgili akilli musterileri kacirtirsin kendini cekmek yerine

ustelik bu heriflerin na niyeti zamaninda olmadi 20 seneden beri aslinda telefon telekom ihalesi olmadi sonra ozllestirme olmadi diger operatorlere cok gec izinler geldi

bu adsl aliyim telefon kalsin da yapamiyorsun

illa telefon saticak sana turk.net yoksa para kilitlerin ek diyo

yada ben oyle biliyorum

telefon kilitletirdikten sonra oooo

bide bana 16 mbps veririm diyo

http://www.evdeinterneti.com/vodafone-fibermax-evde-internet.html

evet 2 sene tahadut var ama

ustelik vodofoneda baska bir cok ispde tahadut bozup gelirsen karsiliyo cogu cikan borcu vodofonda 120 lira mi 500 lira mi ne limiti var

yani yahadut cikarak 500 liraya kadar karsilmama varsa .opokuz gibi indirim alicakkken tahadut yok abeeeee bos muhabete girebiliyo

vdsl adsl ile ee vodofona bakalim

edit kampanyalarin altinda 120 liraya kadar karsilama diyor tauadut bozma icin

ilk 3 ay indirimli 30 lira

60 liraya 25 mbps 50gb aknli veriyo

kotani gecersen yani ne olur 16 sinirsiz turn.net standart paketi olur

4 lira verisen ek 50mpbs veriyo

2-8 her sekil beles zati.

kotani gecersen 50 de 16 a dusuyo

50e 100 70 e 100 e 100 de 80 e veriyo

80 liralik 100  e 100 u aldiginda da ilk 3 ay 40 lira oduyorsun

vdofone red telefon tarifen varsa idnrimlerin bir kismi 6 aya cikabiliyor kampanyalarin bir kisminda tahadut 1 sene

sayfasinda dogru duzgun fiyat secenek sunmmayan tek fiyat ne uyarsa o hizi alirsin paketleri

sen bir azinliktan bhaediyorsun

uperonline yok kablo yok yinede adsl ve vdsle bakilacak vodofoneda bunlarin onunda

bu tahadut alerjisi akn alerjisi icin reklam yalani

bulamadim forumda nisan sonu mayis basi konusmustk

turk.net tarfilerini hepsini akn e kaldirdik diyip akn sonrasi dusuecek hizlar vermisti

turk.net tasinacam kiradayim 3 ay sonra askere gidecem falan demiyorsan secenek falan degil

cok buyuk cogunluk icin

cok minicik bir azinlik hiz alabicek kesim haric.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Burda turk.net bitek bana yarıyor sanırım. 

Aktif altyapıda değilim 35/2 veriyor, 60 lira, telefon veriyor da önemsiz o. Hatta lüks bu ya, odamdaki telefona bağladım doğrudan hat. Sanki her gün kullanıyorum :D 

2017 yatırım planında aktif altyapıya geçireceğiz yazıyordu AKN varken, o zaman da 100/4 olacak. 

Şu anda uydunet 50/4 50G AKN'li eski tarifem duruyor ancak turk.net'i kullanıyorum.

Şu anda ağlayan, sızlayan, patlayan bir şey yok. Güzel gibi duruyor. Nazar değmesin bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

de burak anlamiyorum eski tarifen kac para ki

misal su an bile yani bu kadar zamndan sonra bile kabloda hala ucuz

ee ben 50 e 50 akn li tahadutteyim 52 lira ustelik teledunya ust paket +vizyon var

tahadutlu verilirse bugun bile 60 lira alti ustu tonla secenek var

misal su an 50 e 50 tahadutlu tv li 52 lira falan su an bile

50den 35 e inip ilerde gecilecek falan filanda olursa ederse var

su an https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,523,100-unuzu-gulduren-kampanya soyle bir deli kampnaya varki

yani tv cozumu baska yoksa okuz gibi sey cocuk aile sinama kanalari tabiki oyle cok aslan kaplan olmasa cocuk aile evde birileri varsa ise yariyo ara sira.

80 liraya 100mpbs 100gb li internet full tv  altin sinama ust paketler

ya 100gb yetmez diyene de 100gb kota paketi alinsa 20 lira

tamam bu 60 liradan cokta

60 liraya 50 veriyo  kablo yani neden onu anlamiyorum olmasa tamamta

sorun mu oldu kabloda

hayir daha komigi su diyelimki tahadutun bitti

ajkn li kullanma hakkin var

labloda boyle bir hakkim var dedigine gore pkapatmamissin

yani tv hizmeti ya aliyorsun yada bos bos yere tv parasi oduyorsun

ee kampanyaya girmeyince teledunya varsa hayvan gibi para aliyorlar

hani kablotv kapatilmiyorsa full zarar oluyo turk.nete gecmek

yok kapatinsa bi mantik olucak

ama tv varsa duz analog faturasi geliyorsa bile neydi 16 lira gibi bisi bisi kalmadi kanal olarak

teledunya neydi  24-26 lira mi ne ust paketi sanirim

yani tv e odiyip internete girmemek tahadute girmemek zarar oluyo

interneti indirimi ustune tv bedavaya geliyo cunku genel olarak kampnaylarda kabaca

ben manalamdiramdim

heralde kablodan bir sorun yasadin bolgende bir fiberde yada altyapida bir problem var cuzemediler

yada ben yanlis anladim.kablo aboneldigin devam etmiyor

60 liraya 35 mbps sinirsiz cok cok kotu bisi degil

ama onun telefon yukunu

kablodan cikilmamissa onun tv yukunu toplayinca

attan inip esege binilmis oluyo fiyat olarakta hiz olarakta

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@nazareth

Kablonette senin tarifedeyim bende şu anda. 50/4 bağlantı, 50G AKN ile birlikte üst paket bıdı bıdı 100 lira para çıkıyor cebimden. Sen nasıl 60 lira altı veriyorsun anlamış değilim. Sabit IP'm var o da 3 lira bişey zaten.

TV ve TV-related hizmetler annem için var. Annem izliyor televizyon. Ben internet kısmından faydalanıyorum. Sorunun aslında kablodan olduğunu da anlamış değilim. Muhtemelen benim router'la ilgili bir dert var. Durup durup bağlantı kopuyor. Router'ın ısınmasından kaynaklı olduğunu düşünmekteyim, zira VDSL'e geçtim yine de problem devam ediyor, inceleyeceğim bir ara. Ki ana Turk.net'e geçme sebebim bu ara kesintiydi. Bide modemi bridge mode'a alınca sabit IP'm değişiyor sinir şekilde. 

Şu anda iki bağlantı birlikte var, turk.net 1 ay bedava, denemek için aldım kablonet'i de iptal ettirmedim. Ancak problemin kökünü bulup çözmeyi planlıyorum kısa vadede zira halen sorunlarım devam ediyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yahu tahadut var

100e 100e su an 2 sene tahadut versen full tv ile 80 veriyo ne diyon pasam :D

tv iptal edilmeyecekse bence sorunu cozmeye bak bi dene falan kablocularda test modemleri oluyo olmadi degisip kontrol edilebilir.yok route diyorsan ben anlama kablolu normal klasik duz baglanti dene

52+2 lira modem parasi ile aldim ben eski 1 mayis oncesi kampanyadan 100 dk telefon teledunya ust paket vizoon 50 e 50

dedigim gibi tahudutun yoksa

bence kablodaki bu 100e 100 u kesin dusun link vericem bi kac kampnya

abi bu devirde kabloda hele de tv icin mecburken tahadut vermeden kullanmak sacmalik alinma

cok fiyat ucuyo

sen geri gel hele ki problemin de duzelmiyorsa routandan demek ki

tamam yeni kampanyalarda akn yok yukseklerde ama gecleri ve ek kota yada arada nitro hizmetlerini alarak daha ucuza alinir

1)

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,523,100-unuzu-gulduren-kampanya

100 Mbps'ye kadar 100 GB Kotalı/Duran KotalıÜst PaketAltın Sinema PaketiKabloses Her Yöne 50 Dk. 79.99 tl

olman laanduraninternet derken kotali normal alsam kota gecisi 0.5 lira.ooo benim cok kulanacagim aylar olur diyorsan

ek paket vbe nitro hizmetlerini unutma

2)https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,518,konusturan-eglenceli-kampanya

50 Mbps'ye kadar 50 GB Kotalı/Duran Kotalı İnternet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + Kabloses Her Yöne 50 Dakika 51.99 tl

yok bize ust paket lazim tvde diyorsan oda 6 lira farkla yani ust pakketle 50 e 50 su an bile 60 lira alti.ama akn yok

degmez o fiyat farki yerine kota ve nitro satin alsan katlarsin

10 kota 4 lira

25 ek kota 10 lira

50 gv ek kota 15 lira

100gb ek kota 20 lira

nitro hizmeti 4 lira 24 saat gecerli 5 kere alinabiliyo 1 ayda max.

tahadut vermeni 3-4 senedir kabloda kesin dovuyorlar

ozelsuper kampnaylar harici en dandik durumda bile 2 sene yahadutu verince en kotu tv belese geliyo sirf internet odemis gibi oluyorsun

truk.netten devam etsen kampanyasiz kullanma

bulabildigin en ucuz en dandik internetili paketi al

yine de ayni paralara gelebilirsin

yani inandim inad geciyom laan vdsl dersen bile

taahadut ver kampnayaya gir.

bidlgim kadarlya ust paket normal fiyati 26 lira analog parasi da aliyorsa bide ek 16 lira daha biner ki

bu para 10-25 mbit li kampnaylari oluyo

cikarsan bile ver tahadutu internetii ister kullan ister kullanma

ama teledunya ust kapet falan yada sinaamla vizoon falan gibi bisiler aciksa tahadutsuz kullanmak zarar

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hızım 100mbit olduktan sonra mutluydum bununla , lakin Steve Wasson 'un tweetini gördüm. 

DLkgeI3VoAAEbqA.jpg

Kablonet hız düştünten sonra bile 50mbite düşürüyor. Herhalde Turknet in tarifelerinden sonra geride görünmek istemiyorlar diye düşünüyorum. Eğer şu anki tarifemi yeniden alamaz 25mbit e düşersem çok sevimsiz olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

10 gun icinde tarife secmem lazim, Superonline 25Mbps Platin Paket (89TL) disinda ise yarar secenek yok gibi duruyor... :icon_think:

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim de sene başında SoL fiber paketimi yenilemem gerekecej... sanırım 169TL olan Apple TV kampanyasına geçeceğim (50Mbit Limitsiz)... şimdiki gece kuşu tarzında bir paket 50MBit için yok sanırım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok