Player Unknown's Battlegrounds
1 1

Bu konuda 55 mesaj var

1 dakika önce, TatanQa said:

Süper ! en kısa sürede birlikte tekmelemek umuduyla .. :) 

Bu arada discord ben de yükleyeyim , zira oyun içi konuşma iyi çalışsa da yakındaki düşman duyuyor ben de onları duyuyorum.. saçma bişi.

oyun içi konuşmalar saçma. ben anında kapadım o özelliği. discord çok iyi bu konuda. tavsiye ederim. orda da kullanıcı adını verirsen ekleyim listeye. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, jackjoker said:

oyun içi konuşmalar saçma. ben anında kapadım o özelliği. discord çok iyi bu konuda. tavsiye ederim. orda da kullanıcı adını verirsen ekleyim listeye. 

ok akşama onu da kurup ismi yazarım mutlaka ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş bir sene oldu biz şu oyuna bir şans verin diyeli. Forum ahalisi daha yeni bulaştı. :| 580 küsür saat gömdük, haliyle sıkıldık biraz.

Şahsen yeni harita gelene kadar biraz beklemeye aldım oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, jackjoker said:

hocam 4 haneli kod lazım eklemek için.

Ok akşam yine bakayım :)

2 saat önce, ZvAnA said:

Arkadaş bir sene oldu biz şu oyuna bir şans verin diyeli. Forum ahalisi daha yeni bulaştı. :| 580 küsür saat gömdük, haliyle sıkıldık biraz.

Şahsen yeni harita gelene kadar biraz beklemeye aldım oyunu.

Ne bileyim böyle erken erişim oyunlarına hiç sıcak bakamadım , BF1 de araya girince epey oyaladı. Geç olsun güç olmasın :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 20.03.2018 at 02:00, jackjoker said:

hocam 4 haneli kod lazım eklemek için.

Hocam selam dün akşam yorgun olarak erken yattım pc yi açmadım  . Şimdi baktım discord numarası  #1069 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben habire ilk 2 ve 3 e kalıyorum daha 1. olamadım. 

son 5 e girince zaten cücük kadar bir alanda her yere sis ve el bombası atılıyor. 

son dün ki mücadele de son 3 takıma kadar geldik ve el bombasından kaçarken vuruldum. 

ama şu oyun da ki stres ve adrenalin başka hiç bir fps oyununda yok söyleyim. soğuk terler atıyorsun son kısımlara doğru gelirken. 

@TatanQa hocam hala davete cevap vermedin sesli iletişim kısımdan. davetiyeler kısmına bakarsan görürsün davetimi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
38 dakika önce, jackjoker said:

ben habire ilk 2 ve 3 e kalıyorum daha 1. olamadım. 

son 5 e girince zaten cücük kadar bir alanda her yere sis ve el bombası atılıyor. 

son dün ki mücadele de son 3 takıma kadar geldik ve el bombasından kaçarken vuruldum. 

ama şu oyun da ki stres ve adrenalin başka hiç bir fps oyununda yok söyleyim. soğuk terler atıyorsun son kısımlara doğru gelirken. 

@TatanQa hocam hala davete cevap vermedin sesli iletişim kısımdan. davetiyeler kısmına bakarsan görürsün davetimi. 

Evet ya haklısın , bu ara karışık işlerim , arada atmaya çalışınca plansız olarak böyle oluyor. Aslında seni online gördüm ama oyundaydın ve bozmak istemedim ki zaten 1 el atacak zamanım vardı.

Görüşüne katılıyorum , BF1 'i bile 10 gündür oynamıyorum bunun yüzünden . Stresi mi seviyoruz nedir .. Hani birinci olsak nolucak sonunda madalya da yok :)   

Ben iki kere 3. oldum.   Son 3. oluşum da öyle acelem vardı ki , kızları bir yandan dışarı çıkarıcam diye üstlerini giydirmem lazımdı kulaklık bile takılı değildi bitsin diye koşturdum oraya buraya ufacık alanda , tabii ki keklik misali aldılar :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz 5-6 kişi giriyoruz genelde ve gözlerden uzakta takılıp son anlarda oyunu kazanıyoruz. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha 2 haftadır oynuyorum ama her oyunda oldugu gibi bunda da yine solo adamı oldugumu gördüm, squad olunca takımdaki çöpler yüzünden son anda kaybettiğimizden genelde 2 veya 3. oluyoruz , tabi bende deliriyorum...

Ama solo ve duo olarak kazandım baya.. (kazandım diyorum cünkü kazandığım bütün duo maçlarda partnerim maçın ortasında veya sona doğru ölmüş olduğundan ben tek kazanıyorum.. :lol: )

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca iPad Air2 ye mobil versiyonunu indirdim bu ara iş seyahatindeyim diye , o da çok zevkli tavsiye ederim.  PC versiyonu başka güzel o ayrı ama bu da çok zevkli , daha arcade gibi zira aim assist vs var epey yardımcı oluyor.

Seyahat halindeyseniz indirin derim  

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tam bir dram örneği sunayım size.

önüme geleni indiriyorum. artık son 6 kişi. alan minicik kalacak şekilde daralıyor. maviyi bekledim ve maviyle beraber harekete geçtim. biri de yaklaşık 100 metre ileride sinsi sinsi gidiyor. susturuculu M416 var. adamı indirdim ve garibim atış nereden geldi anlayamadı bile. bana sadece SCAR-L ve mermisi lazımdı gerisi önemli değil. Ve adamın cesetinden bu ikisini de aldım. Alır almaz arkamdan ayak sesi duydum bi baktım üstüme doğru gelen biri var. SCAR-L'yi doğrulttum ve ne göreyim? şarjör boş ve otomatik reload yapmıyor. adam dozer gibi üstümden geçti. öldürdüğüm kişinin cesetinden alıp hemen reload yapmış olsaydım onu da indirecektim. 

sonrası derin bir sessizlik.

dram örneğini sundum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haritayı yanlış yorumlayıp dımdızlak açıkta kaldık. Son 12 kişi kalmış diğer 8 kişi evlere sinmiş. Canımıza okudular tabii. K98 8x scope ile adama ateş ettim resmen yani o atışın ıskalama imkanı yok. Sonuç ne mi oldu? Ben öldüm adam yaşıyor. Bazen ağır saçmalıyor oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Erwin said:

Haritayı yanlış yorumlayıp dımdızlak açıkta kaldık. Son 12 kişi kalmış diğer 8 kişi evlere sinmiş. Canımıza okudular tabii. K98 8x scope ile adama ateş ettim resmen yani o atışın ıskalama imkanı yok. Sonuç ne mi oldu? Ben öldüm adam yaşıyor. Bazen ağır saçmalıyor oyun.

k98 de eğer kafaya sıkmazsanız tek atışta almayabiliyor eğer canı ve yeleği tamsa. tek atış da alan silah gördüğüm kadarıyla awp ve m24. ikisi de uçaktan düşen sandıktan alınıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun tickrate'i en son 18'di büyük güncelleme gelmeden önce. şu an kaç bilmiyorum, belki onunla alakalıdır.

Bu tickrate dediğim olayı ping gibi düşünebiliriz. milisaniyedeki (bundan emin değilim) server ile sizin aranızdaki iletişim sayısı gibi bir şey olması lazım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

18 mi bilmiyorum ama çok düşük olduğunu tahmin edebiliyorum... bu nedenle de zaten Battlefieldlardan sonra shooter bölümü inanılmaz tırt geliyor.. ama işte survival heyecanına oynuyoruz  bizde.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu anlattiginiz hikayelerin replay lerini koysaniza.

Bence oyunun en guzel taraflarindan biri bu replay ozelligi.

Butun fps shooterlarda standard olmasi lazim bunun.

Bu arada oyunda sacmalik cok, ama 6 onceki hali ile kiyaslayinca cok gelisme var, ozellikle perfromans tarafinda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu atış ve vuramama olayına bende +1 koyayım zira akşam bizde 4 kişi kaldık adama sıkıyorum m16a4 ile tekli kesin 4-5 vurdum eminim adım gibi , herif tek artışla serdi beni kıl oldum yine :(  .

Bazen zevkine en kalabalık yere atlayım tavsiyemdir çok curcuna ve top heyecan oluyor. Vallahi silahı ilk alan kral misali :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son oynadığım dönem mermilerin register olmadığı  çok fazla an yaşamıştım. Oyundan biraz da bu soğutmuştu beni.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Videoya müzikler effektler eklersem çok daha komik olacaktır ama yine de bu olaylar olduğu sırada gülmekten geberdiğimizi bilin ...

NoT: Videonun başında ben daha paraşütle indiğimin 6-7. saniyesinde sağ üstte ölen kişi takım arkadaşlarımın ilki buarada.., ikinicisi de ben arabadayken ezdikleri...  :lol:

Not 2: Diğer takımın 4 kişi oldukları için arabaya binememesi ve suratlardaki çaresizlik videonun vurucu noktası.. 

Narcissus tarafından düzenlendi
Peregrine and jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Narcissus said:

Videoya müzikler effektler eklersem çok daha komik olacaktır ama yine de bu olaylar olduğu sırada gülmekten geberdiğimizi bilin ...

NoT: Videonun başında ben daha paraşütle indiğimin 6-7. saniyesinde sağ üstte ölen kişi takım arkadaşlarımın ilki buarada.., ikinicisi de ben arabadayken ezdikleri...  :lol:

Not 2: Diğer takımın 4 kişi oldukları için arabaya binememesi ve suratlardaki çaresizlik videonun vurucu noktası.. 

senin yüzünden ofis de diyaframdan gülerek karın ağrısı çektiğim doğrudur. bu nasıl bir olaydır yahu :D  

jackjoker tarafından düzenlendi
Narcissus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu vdeonun devamında 2 kişi daha öldürüp tek başıma ilk 10 a kalıyorum buarada... ama halen gülmeye devam ettiğim için saçma sapan bir şekilde ölüyorum...  Gerçekten çok komikti.. :lol:

Narcissus tarafından düzenlendi
jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok