Yine Call of Duty...
0

Bu konuda 20 mesaj var

...yine Call of Duty. :facepalm:

Bir bitmedi şu seri. Bu sefer WW2'ye geri dönüyormuş (BF1'den tanıdık mı geldi?).

3 Kasım'da PC, PS4 ve XBOX ONE platformlarına çıkıyormuş. Oynayan olur mu bilemiyorum.

NpoPQa.jpg  V07djv.jpg  P0V9jd.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafik motoru ne olucak oyunun o önemli. 1000 yıllık aynı motoru kullanacaklarsa hiç bulaşmam. Gerçi yeni motor yapsalar ne yazar BF1 varken zor COD oynarım.

Bugün yeni haber okudum ama "health regeneration" olmayacakmış oyunda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben böyle çerezlik single player COD oynamayı seviyorum. 2. dünya savaşı olayını da özledim, Normandiya çıkarmasını falan tekrar oynamak isterim. Yani bunu ikinci el alırım, single player'ı bitirip satarım muhtemelen.

Çok efsane yenilikler vs. yapmadıkları sürece (ki kimse beklemiyor bunu), gidip de multiplayer için almam ben de.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aksine singleplayer fpsye tahammül edemiyorum..
- Mctavish 3. adamı da bacagından vur..
- Mctavish nereye gidiyorsun.. 3. adamı da bacagından vur..

MISSION FAILED

Aşırı scriptli leş gibi singlelara artık bakamıyorum, yalnız ben bf den bekliyordum aslında wwii konseptini özellikle bf1 den sonra .. Gerçi halen de bekliyorum ama artık bf1 sonrakinde de degilde ondan bir sonrakinde falan olur tahminim..

Kücük cod hem bf1 in yarattıgı ww atmosferinden yararlanim hem de önünü tıkayayım dedi heralde..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yine grafiksel açıdan en azından çöp bir oyun ile karşı karşıyayız.. karakterlerin animasyonları bile patates gibi 2008 yılından kalma.

Battlefield 1'in grafiklerinden sonra izlerken miğdem bulandı resmen. 2009 COD MW1-2'nin üzerine hiçbir şey konmamış grafik açısından. Sanki MW2'ye WW2 modu yapılmış gibi. Rezalet. İnşallah 10.000 adet bile satamaz.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nedense artık ismini duyunca dönüp bakmıyorum bile. Motoru yenilemezlerse yine pas geçeceğim bi oyun. 2 oyun öncesini single action için oynamıştım son oynunu oynamaya bile tenezzül etmeye gerek olmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz videolarını izledim, gene hiç sekmeyen silahlar, gene o uyuz su tabancası gibi silah sesleri, şu dinamikleri ne zaman değiştirecekler ya. İlk Call Of Duty'den 15. ye kadar hala aynı şey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya herşeye b.k atan ama bunun yanında da hiçbir şey de almayan, oynamayan bir kitle oluştu burada son zamanlarda, gidişat iyi değil.

Hatta eksik kalmasın, donanımda da bu böyle bir miktar, varsan baksan en fazla iki, üç CPU, GPU deneyimlemiş ama herşeye laf yetiştiriliyor, bunlar iyi değil, hoşuma gitmiyor benim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 minutes ago, T800 said:

Ya herşeye b.k atan ama bunun yanında da hiçbir şey de almayan, oynamayan bir kitle oluştu burada son zamanlarda, gidişat iyi değil.

Kimden bahsettiğini anladık abi haklısın.. @stardust

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MG 42'nin sesini duyunca kusasım geldi, oynamam ben bunu. Zaten Cod bana göre değil.

Erwin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha videoyu paylaşmadan bu konuya girmen enteresan olmus hocam... : sorun yalnızca mg 42de olsa keşke : 

CoDWW2 : Hey, can i copy your homework?

Battlefield 1: Yeah, just make sure to change it up a bit.

CodWW2 : ...hmm

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu oynamaya başladım. Evet grafikler öyle ahım şahım değil, ama çok kötü de değil yahu :) Oynanış derseniz, multi'sini kesinlikle oynamayacağım için tek kişilik senaryoda öyle çok fazla rahatsız etmeden ilerliyorum bakalım.Tutkuyla oynanacak bir oyun olmamış belki, ama vakit öldürmek için ideal.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Narc silahların o videosunu ben izlemiştim ama zaten en başta Carentan videosu vardı ondaki MG42 sesini duyunca bu ne lan ahahaha diyip kapatmıştım. Hani 15-16 sene oldu 100 lerce oyun çıktı hala bu kadar dandik ve yanlış bir sesi nasıl koyabiliyorlar anlamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikler fena degil bencede. Sesler genel olarak cok iyi ama sadece silah sesleri zayif. Bence ozellikle boyle yapiyorlar rahatsiz etmesin diye yoksa diger sesleri bu kadar iyi yapan o sesleride yapabilirdi..

Bundan bir onceki cod dan cok daha iyi orasi kesin..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Görüntüler güzel. COD dinamiklerini sevmiyorum, battlefield'e alışmışım. O yüzden zorrentler, single player oynarım ben bu oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Squall said:

Grafikler fena degil bencede. Sesler genel olarak cok iyi ama sadece silah sesleri zayif. Bence ozellikle boyle yapiyorlar rahatsiz etmesin diye yoksa diger sesleri bu kadar iyi yapan o sesleride yapabilirdi..

Bundan bir onceki cod dan cok daha iyi orasi kesin..

Bf SW 2 başlığında ağlayan Gamespot burada da senin beğendiğin Campaigni yerden yere vurmuş.. :lol:

Call Of Duty WW2 Fails To Earn Its Campaign's Setting

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun sonucta multi amacli campaign den beklentiyi fazla yuksek tutmazsan guzel bence.

Cok sacma seylerde var tabii.

Mesela bazi yerlerde birilerini vaktinden once oldurmeye kalkarsan garip seyler oluyor falan.

Single play campaign olarak bundan onceki birkac oyuna fark atar ama cok daha iyi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok