Satılık EVGA gtx 1070ftw(1700lira)
1 1

Bu konuda 29 mesaj var

Arkadaşlar selam,

Malum rtx 2070 aldığım için şuan sistemimde kullandığım başlıktaki kartım satılıktır.Amazon.com üzerinden alındı(turuncu forumda satan birinden) ilk sahibi benim

Kutusu kutu içeriği vs hepsi ilk günki gibi duruyor(hatta pci-ex kablosu poseti bile acılmadı diye hatırlıyorum)

Evga global garantisi için aldığım gün kayıt ettirdim,yaklasık 2 senedir kullanıyorum 1 sene kadar daha garantisi sürüyor.

Kutusu şuan yanımda değil pazartesi sanırım elime ulaşacak.Ozaman kart ile birlikte resimleri ekleyeceğim.

Forumdaki tanıdık arkadaşlara kartı önce gönderir test eder ücretini sonra alırım, onun haricinde önce havale/eft sonra kargo şeklinde alışverişi gerçeklestirebiliriz.

Muğla/bodrum da kamet ediyorum elden de teslim edebilirim yerinde test edip görebilirler.

Anlaşmalı kargo ile kargo ücreti uyguna gönderebilirim(yurtiçi ile)

Fiyat 1700 lira. bence uygun :D 

Edit:Turuncu foruma ilan açmadım biraz bekleyeceğim, umarım bizden birine gider.

Psikobat tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Psikobat said:

Muğla/bodrum da kamet ediyorum elden de teslim edebilirim yerinde test edip görebilirler.

Rutubetli ve sıcak ortamda kullanılmış kart, hmmmm :icon_think:

İşin şakası bir yana, bence kartı bir müddet elinde tut :) RTX'i 3 vakte kadar garantiye gönderme durumun olabilir.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, Najaz said:

Rutubetli ve sıcak ortamda kullanılmış kart, hmmmm :icon_think:

İşin şakası bir yana, bence kartı bir müddet elinde tut :) RTX'i 3 vakte kadar garantiye gönderme durumun olabilir.

:D Hocam kasayı yanıma yeni aldım sayılır önceden antalyada idi, aslında dedikleriniz orası için geçerli ama bodrumda gram nem(haliyle rutubet) yok mis mis...

Evet her an yanabilir bozulabilir kaygısı ile gtx 1070 değilde vasıfsız dumduz bir pci-ex arabirimine sahip bir kart kenarda tutmak benimde aklımda, en azından garantiye gidince internette gezerim :P 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi iyi fiyat . Kart 4gb mı 8gb mı ?  

RX470 'in üzerine iyi gelirdi şimdi ama nakit sorunu var bu ara :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, T800 said:

2070’te falan sorun var mı ? 2080Ti dışında pek birşey yok sanıyorum.

2070 de bozulan kartlar var. nvidia forumlarında da yazıyorlar. yeni çıktığı için sorunlarıda yeni yeni gelmeye başladı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/26/2018 at 9:36 AM, jackjoker said:

2070 de bozulan kartlar var. nvidia forumlarında da yazıyorlar. yeni çıktığı için sorunlarıda yeni yeni gelmeye başladı. 

Adamın memeleri ne yahu öyle :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bizim forumda belli bir süre geçince neden edit olmuyor acaba :) varsa incitmeden gösterin yerini.

Şunuda ekliyim;

evga.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beni turuncu forumla uğraştırıyorsunuz ya nediyim... :) 

@TatanQa gene bir ciddi alıcı var gibi oyun haric indirim istedi aklına yattı gibi anlasırsak bf5 in geliyor :D 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Psikobat said:

Beni turuncu forumla uğraştırıyorsunuz ya nediyim... :) 

@TatanQa gene bir ciddi alıcı var gibi oyun haric indirim istedi aklına yattı gibi anlasırsak bf5 in geliyor :D 

Oleeeeeyyy ! ay hadi inşallah :D  Lütfen olsun yani çünkü ... :)

Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 dakika önce, Psikobat said:

Turuncu forumda Satıldı :D  

@TatanQa beyler pm bakınız sizede hayırlı olsun.

Hayırlı uğurlu olsun çok teşekkür ederim :)  pm attım ... (kodda bi sıkıntı var galiba :) )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Burada tekrar @Psikobat  a teşekkürlerimi bir borç bilirim .  Sağolsun origin hesabıma girip gerekli redeem işini kendisi yaptı BF5 indirmeye hazır. Yani ne diyeyim Allah Razı olsun :)

Antalya 'da her zaman yerin hazır :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok