AMD Chipset Sürücüsü Kuruyormusunuz
1 1

11 posts in this topic

36 minutes ago, Najaz said:

Windows'u kurar kurmaz ilk işim önce Via 4in1 sürücü paketini, sonra da AGP GART sürücüsünü yüklemek oluyor. Eski alışkanlıklardan vazgeçemiyor insan...

AMD dual core sürücüsünü de unutma

Squall and TatanQa like this

hem kurulmamış hemde kurulmuş haline baktım, performans olarak bir getiri göremedim hatta çok azda olsa performansta bir düşüş var sanki. kendim deneyince çıkardığım sonuç biraz gereksiz gibi.

On 1/26/2020 at 0:09 PM, Najaz said:

Windows'u kurar kurmaz ilk işim önce Via 4in1 sürücü paketini, sonra da AGP GART sürücüsünü yüklemek oluyor. Eski alışkanlıklardan vazgeçemiyor insan...

Ben ilk olarak unofficial Windows 95 Universal USB driver'larını kuruyorum, tavsiye ederim baya faydalı oluyor.

Öncesinde de kullanmadığınız paralel port ve com portları biostan kapatın kullanmıyorsanız, uyumsuzluk yapmasın.

bu kadar ti'ye alınacak konu ne onu merak ettim şahsen ? bu  sürücüler güncel olarak yayınlanıyor ve bir esprisi varmı yokmu tartışmaya açmak istedik ama maşallah windows 95 den girip via 4in1 den çıkılmış. biraz ciddiyet özelliklede najaz arkadaşımıza tavsiye ediyorum.

Edited by coffe lake
rammstein likes this

3 hours ago, coffe lake said:

bu kadar ti'ye alınacak konu ne onu merak ettim şahsen ? bu  sürücüler güncel olarak yayınlanıyor ve bir esprisi varmı yokmu tartışmaya açmak istedik ama maşallah windows 95 den girip via 4in1 den çıkılmış. biraz ciddiyet özelliklede najaz arkadaşımıza tavsiye ediyorum.

Najaz'ı ignore listene alabilirsin: https://www.cursedhardware.com/ignore/