Fallout 4
2 2

Bu konuda 103 mesaj var

F3'e bayılmıştım,New Vegas'tan ise nefret ettim. F3 gibi güzel bir senaryosu varsa buna da bayılırım büyük ihtimal. New Vegas'ı yarısında bırakmıştım dayanamayıp.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yine Elder Scrolls with guns olacağı için umrumda diil artık Bokesda Fallout serisini yontulmamış kütük haline getirdi resmen, adamların başka bildiği bişey yok aynı motor ve dinamik üzerine mario bile yapar bunlar IPsini alırlarsa.. 

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

e3'de birşeyler gösterilmiş. ben bir türlü 3 boyutlu fallout'a ısınamadım. diablo 2 ve fallout 2 herzaman kalbimde başka bir yere sahip. heralde izometrik kameralı oyunları daha mı çok seviyorum nedir..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun 60 USD olduğundan ve de dolar da artık 3 TL'ye dayandığından düz hesap kuru çevirince öyle oluyordur artık.

Halbuki başka bin tane faktör düşünülebilir tabii artık o kadar da olmuyor işte, keşke olsa tabii.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 4'te pc'de yapılacak olan tüm modlar Xbox One versiyonunda da kullanılabilecekmiş. Xbox One E3 sunumunda oyundan bahsettiler, hatta sahnedeki eleman birkaç dakika oynadı oyunu. Grafikleri biraz parlatmışlar eski Fallout 3'e göre. Bir de oyun open world olacakmış, serbestçe gezilebilecekmiş. Bakalım çıksın görürüz de 180 TL verilmez tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni falloutları bitiremedim, bir noktada bıraktım... Halbuki eskilerinin müptelasıyım... 

O yüzden fallout 4 beni çok çok da heyecanlandıramadı, halbuki 3 çıksın diye yıllarca beklediydim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 3' ü severek oynamıştım sonra new vegastan aynı keyfi almamıştım. Fallout 4 en azından yine 3 ayarında gibi gelirse eğlenerek oynarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 3 oynamak istiyorum. PS3 versiyonu var elimde, ama steam link almaya niyetlendigim icin acaba onunla mi oynasam diyorum, 1080p sonucta.

Oyunun steam sayfasinda Windows 7 ve ustune optimize degildir diyor. Windows 10'da Fallout 3 deneyen oldu mu? Cok sorunluysa bosuna ugrasmayayim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok