STARFIELD
1 1

Bu konuda 179 mesaj var

Evet bir tek fov ayarı gelmiş anladığım kadarıyla. Açıkçası DLSS ve HDR biran önce gelsin de bence olmazsa olmazı şu inventory'i adam etmeleri. StarUI Inventory modu ile oynamaya alıştıktan sonra kendi hali rezalet ve direk oyunu oynamamak için sebep.

Direk modu alıp koysunlar oyuna. O derece iyi iş yapıyor. Yaşadığım sorunu çözecem diye modları vs kaldırmıştım. Default haliyle girip bakınca resmen oyundan soğudum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

inventory beni de çok zorluyor :( mod da yükleyemiyoruz. skyrim de falan yükleniyordu konsolda sanırım ama bunda yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu bitirdim beklediğimden kısa sürdü.

7zyhcp2.png

Oyun çok iyi evet. Bazı görevler harikaydı. Ama xbox cephesi için konulursak bir ragnarök yada forbidden west eder mi? Bu oyun kafalarda evet bunun için xbox alınır sorusu yaratır mı? Hayır. Her bethesda oyunu gibi buda oynanış olarak zayıf ve zorluk seviyesi dengesiz olmamış. Onyüzbinmilyon tane gezegen var evet ama yani ne gerek var.. Ama keşif için oynayan biri bunu benim gibi 5-6 gün oynar tabii orası ayrı.

Yani mikrofost gene sınıfta kaldı sayılır. Aradan yıllar geçti hala şöyle ragnarök yada tsushima ayarında dünyanın en iyi oyunu diyebileceğim birşey yok ortada. Sony hala azda olsa arada bombayı patlatıyor ki spider man de çıkmak üzere bir tokat daha atacak belliki..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, ZvAnA said:

Ben de dün artık yeter deyip, ana hikayeye döndüm. 120 level üstü oldum, ana hikayeye şimdi devam ediyorum. :mrgreen:

oha 120 level mı. abi naptın :D benim oynama sürem 5 gün sanırım 58 daha yeni oldum ki ana hikayeyi bitirip ng+ a başladım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 saat önce, Atrin said:

oha 120 level mı. abi naptın :D benim oynama sürem 5 gün sanırım 58 daha yeni oldum ki ana hikayeyi bitirip ng+ a başladım. 

Biz mühendis adamız. Bol bol ürettim. :mrgreen:

Ben de bu Sarah ile evleniyorum ama sonra boşayabiliyor muyuz acaba :lol:

MilesTeg and Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, ZvAnA said:

Valla helal olsun. Outpost ile mi geldi XP'ler ?

Evet boşanabiliyorsun :) 

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, ZvAnA said:

Mühendislik alanınız ne hocam; "Hayvansal Üretim" mi?  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun Intel sponsorlu sanıyorum, AMD CPU'lar ile de parlak çalışmıyor, 5800X3D falan hele baya yalan oluyor bu oyunda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun sonlarina dogru buglar artti ya da ben denk gelmeye basladim... Ozellikle diyalog kisimlarinda sikinti cikiyor... Biraz once de bi yerden ammo aldim, cat diye masaustune atti beni... 

Genel itibariyle kolay bir oyun, hikayesi de cok supersonik diyemiyorum... Ya da ben Skyrim tarzi fantasy turunu daha cok seviyorum diyeyim...

Oyunun icinde yapacak birrrr suru sey var ama neredeyse hicbiri ilerlemeniz icin gerekli degil... Sadece arasira " oraya gitmek icin 28LY gemi alman lazim" vs gibi seyler var, onun disinda yuruye yuruye bitiyor bolumler... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de Neon'da iki yan görevim bug'a girdi. İkisinin özelliği de görevde ilerlerken, bunu daha sonra yapayım diye bıraktığım görevler. Tamamlamak için gittiğim de ikisinde de bir kapı geçmem gerekiyor. Ama o kapılar açılamaz durumda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben laptop ile oynarken bir sıkıntı yaşamıyorum ama masaüstü bilgisayarımda yükleme ekranlarında donup kalıyor sürekli.

Oyuna dönersek, 76 saat olmuş.Ben de ana görevi biraz kenara ayırıp yan görevlere ve özellikle  fractions görevlerine gömülmüştüm, sonra ana görevlere geri dönünce oyun çok bayık geldi.

Aslında ana görevlerde sıkıntı yok, fractions görevleri bol aksiyon dolu olunca oradan ana hikayeye geçiş attan inip eşeğe binmiş gibi yapıyor insanı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bitirdim Credits baslar baslamaz masaustune atti hahah :D ...

"Su gezegene gitmek icin 28LY gemi lazim" mevzusu da yalanmis, galaksi galaksi atlayip Razorleafle her yere gittim... Hic outpost filan yapmadim desem yeridir (bir tane yaptim basit bir sey o da oyunun sonunda), yan gorevlerin de coguna bakmamisimdir muhtemelen ve oyun bittikten sonra tekrar acip oynar miyim, sanmiyorum... Belki kapsamli bir guncelleme gelirse bakarim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 gün oyun süresinden sonra ben de oyunun sonuna geldim ama ne yapacağımı bilmiyorum.
Bitirirsem bu oyunu bir daha oynamam, oyunun sonunu görmeden kaldırırsam belki aradan bir süre geçtikten sonra yeniden yeni bir karakter ile baştan oynayabilirim ama oynamak istiyor muyum onu çözemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu güzel bir oyun değil bence sorunlarını hariç tuttuğum halde bile, tabii bana göre. İlk gördüğümde merak uyandırmıştı, zamanında Mass Effect 2’nin oluşturduğu gibi bir etki uyandırır mı en azından diye ancak daha baştan çatışmalar çok çok basit, düşman zekası diye bir şey yok. Dialoglar, baştaki geçiş sahnelerinin de basitliği eklenince hayal kırıklığı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de öyle şöyle çok güzel vs dediğim bir oyun değil... Ama beni bir şekilde oynattı, zaman geçirtti. Gamepass ile de bedavaya oynamış olduk. Muhtemelen ana görevi ve merak ettiğim fraksiyon görevlerini bitirip bırakırım. Zaten dünyann yan görevini yapmıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu hep laptoptan hem de workstation bozması masaüstünde oynuyordum fakat masaüstünde çok sıkıntılıydı.
Yükleme ekranlarında sürekli donup kalıyordu, bazen 1-2 dakika yükleme ekranında bekledikten sonra açılıyordu, bazen çöküp desktop'a atıyordu.

36 thread'li işlemci ile anlaşamıyordu oyun. Fakat Task manager'dan oyunun kullanabildiği thread sayısını elle düşürünce normal çalışıyordu.

Beta ile hem bu sorun çözüldü hem de Native çözünürlükte %5-10 fps artışı oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok