STARFIELD
1 1

Bu konuda 179 mesaj var

Standart Edition değil hocam Stardust Edition :P, şu an torrent'de hayvan gibi şeyapıyolar afedersin. Ben konuya ilgisiz bir şekilde Sea of Stars oynuyorum, en harika oyun bana göre. :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda garip bir takılma var ve farkettiğim mouse u çevirirken eğer crosshair bir kişiye ya da alınabilir bir objeye gelirse, burada ismini yazan animasyonlu bir ikon çıkıyor. Bu ikon çıktığında anlık takılmalar yaşanıyor. Onun dışında etrafta gezinen boş npcler hep aynı bir path üzere yürüyorlar. Mesela ana şehre geldim, merdivenden tek sıra iniyor hepsi. Yanında gezen npcniz manyak gibi dolandığı için pickpocket yaparken aniden size çarpabiliyor gibi gibi. Bence oyun finans tarafını desteklemek adına "early access" olarak yersen "full" versiyon olarak çıkarılmış şimdilik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Whooosh said:

Oyunun US fiyatı 69.99$ Steam tr fiyatı ise 899tl = 33$ yapıyor.
Bence gayet uygun, hatta dünyada en ucuz fiyat bu

https://steamdb.info/app/1716740/

Xbox Gamepass'de olması da cabası. Ayda 80 liraya 2-3 aylığına rahat rahat oynanıp geçilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Squall said:

Adamlar 570 tl ye 3 yıl gamepass verdiler almadıysanız kendi kabahatiniz.

Onu aldık zaten, ama almayan ve SE'ye bulaşmadan ucuza çözmek isteyen olursa bu da hala uygun bir seçenek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, Whooosh said:

Oyunun US fiyatı 69.99$ Steam tr fiyatı ise 899tl = 33$ yapıyor.
Bence gayet uygun, hatta dünyada en ucuz fiyat bu

https://steamdb.info/app/1716740/

Bize pahalı gelen diğer oyunlar için de benzer bir durum var. Sırf daha ucuza alabilmek için bizim gibi üçüncü dünya ülkeleri üzerinden alım yapan veya yapmaya çalışan bir sürü oyuncu var. Fiyatlar bizim için yüksek ama dünya için TL olarak hala çok ucuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet tek tük incelemeler de düşmeye başlamış, tahmin edildiği üzere puanlar vasat... zaten bethesda'nın bu işi becerebileceğini kimsenin düşündüğünü sanmıyodum. fallout ve skyrim yapmaya devam etsinler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.nexusmods.com/starfield/mods/761 

About this mod

Replaces the built-in version of FSR2 with DLSS3 + DLSS-G to enable Frame Generation.

This mod replaces the game's native FSR2 implementation with DLSS along with implementing support for Frame Generation.
A built-in but optional sharpening pass is also provided through Nvidia Image Scaling (NIS).

IMPORTANT: While the Frame Generation portion of the mod requires a RTX 40-series graphics card to function, the rest can be used with any card that supports DLSS.

Oyun bayagi sikko su haliyle belli ki... Konsola cikarip tirt bi PC portuyla isi modcu tayfaya birakmislar gibi... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DLSS ve XeSS olmamasının port kalitesi ile ilgisi yok, oyun AMD sponsorlu, son zamanlardaki birçok AMD sponsorlu oyunda DLSS ve XeSS olmuyor, Nvidia sponsorlu oyunlarda böyle bir plan olmadığına ilişkin Nvidia'dan bir yetkilinin açıklaması vardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun portuna sikko dememin DLSS ile ilgisi yok... Ust kisminda mod linki verince oyle anlasildi belki... Intel GPUlar ile yasanan sikintilar, ayarlarda olmasi gereken bir suru ozelligin olmamasi ve buna bagli ayri sikintilar vs. bir suru problem var... Zaten bunlarla ilgili haberleri okumaktan oyunun oynanisiyla ilgili konulara sira gelmiyor... 

Ha ben yine oynarim muhtemelen de keske erkenden bir patch ciksa... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

her zamanki day1 oyun saçmalıkları...

işin kötü yanı oyunun bethesda gibi kabız bir firma tarafından yapılmış olması. muhtemelen 3-5 tane uyduruk patch çıkarıp bırakırlar, geri kalanı modder'ların elinden öper.

incelemedim ama %100 eminim 60 fps cap'lidir oyun, her bethesda oyununda olduğu gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

60 FPS alsan öp başına koy. :)

Şaka maka bu gece geç saatte açılacak standart versiyon, sabah bakarım artık, abonelikten ayrıca ücret ödemeye gerek olmadığından güzel de çıkarsa oyalar diye düşünüyordum ancak hayal kırıklığı olacak görünen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Performans yerlerde, düzelene kadar pek bulaşmamak lazım, başları da pek sarmadı.

Şu andaki performans düzeyi ile RTX 4090 falan ancak kurtarır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda  başka bir durum var. en güçlü donanım bile olsa oynanacak düzeyde değil. ben kurmadım. game pass de mevcut ama yüklemedim. zaten bethesta oyunlarına karşı bir ön yargım mevcuttu. bunun da bir etkisi var kurmamam da. haklı olduğumu gördüm. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok