Star Wars: Jedi Survivor
1 1

Bu konuda 29 mesaj var

Just now, wazzap said:

Biz daha önce yazdık bunu. :P

ue5 olduğunu yazmadın, 17 mart demedin 15 dedin, ayrıca o zaman video da yoktu...

:cici: x :cici: x :cici: = :cici:³

Spoiler

:lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Detaylar, detaylar...

Önceki oyunu Amazon beleş vermişti, bunu da aynı mantıkla 2026'da oynarım diye tahmin ediyorum. :baba:

wazzap tarafından düzenlendi
Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o tarz oyunları sevmem ve genelde uzak dururum. sırf bedava ve SW diye bir şans verdim ama gerçekten çok severek oynadığım bir oyun oldu. Ha, hala şu super mario tarzı zamanlamalı atlamalı zıplamalı ritmik cimnastik işini sevmiyorum ama genelde çok iyi bir şekilde bir araya getirilmiş bir oyundu.

Survivor'ı da oynamak isterim ama muhtemelen 1.2k falan olacak .Başka bahara kalacak gibi :\

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 dakika önce, allreadydead said:

Survivor'ı da oynamak isterim ama muhtemelen 1.2k falan olacak .Başka bahara kalacak gibi :\

İlk oyun Gamepass'te var. 2. oyun da gelir muhtemelen. 1 aylık Gamepass alır, oynar bitirirsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10.12.2022 at 20:25, allreadydead said:

ohoo, öyle bi disiplinim yok, 6 ayda anca bitiririm ben :D

Hiç oynamayaydın :P Fallen Order açık ara bana göre en sağlam SW oyunlarından biri oldu oynadığım. Devamınında altta kalır yanı olmayacaktır şüphesiz. Sabırsızlıkla bekliyorum ben.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çıktı ama yine çöp çıktı (performans olarak) yine bir last of us vakası yaşanıyor gibi. steam puanları yerlerde. bu gerizekalı firmalar bunların farkında değil mi çıkarmadan önce... çok bariz sorunlar bunlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu geliştirdikleri makinede test ediyorlar herhalde. :D

On 10.12.2022 at 20:25, allreadydead said:

ohoo, öyle bi disiplinim yok, 6 ayda anca bitiririm ben :D

Ben hala bitiricem bunları. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Erwin said:

Oyunu geliştirdikleri makinede test ediyorlar herhalde. :D

Ben hala bitiricem bunları. :D

ben bi 100 liraya düştüğünde aldım fallen order'ı bitirdim. Oyunu bayağı sevdim aslında ama bugün çıksa, 1200 TL olsa gene almaz, beklerdim.

Sonra baktım bu oyunlara yetişmem mümkün değil, bi indirim ufak tefek oraya tıkla falan 3 yıllık xbox ultimate aldım . artık game pass'a survivor gelince bitiririm. Oraya gelene kadar da bu sorunları düzelir muhtemelen. Yağ gibi aka aka oynarız... Ama ben bu mario tarzı 2li 3lü hop o saniyede oraya bastın, hop 30 milisaniyede buraya bastın tarzı pavlov köpeği şartlandırmalarını sevmiyorum. Umarım öyle atlama zıplama çok yoktur...

allreadydead tarafından düzenlendi
Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS5 versiyonunu incelemis DF;

In the (default) 30fps resolution mode, resolution scales dynamically from 972p (45 percent of 4K) at worst to 1242p at best (looking directly up at the sky, 57.5 percent of 4K). Cutscenes offer more resolution, at up to 1440p.

As you might expect, the 60fps performance mode uses a lower range of internal resolutions, with menus suggesting a 1440p target (in comparison to a 4K target for resolution mode), but actual pixel counts revealing numbers between 648p and 864p upscaled with FSR 2 to 1440p. It's rare to see sub-720p internal resolutions on PS5 as we do here, but cutscenes do at least switch to a 30fps cap and therefore run at higher resolutions.

Resolution Mode (30FPS) | 972p - 1242p arasi (ki 20 FPSlere dustugu anlar var)

Performance Mode (60FPS) | 648p - 864p arasi 

PC versiyonu incelemesinin basligi da zaten acikliyor herseyi "The Worst Triple-A PC Port of 2023... So Far" ... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

UE4 oyunlarında özellikle olmak üzere düzgün ayarlanmaz ise rezil bir stuttering oluyor bir alana ilk girildiğinde shader cache işlemi nedeniyle, scripted ani bir olay olurken, bunda da varmış. Hatta denilmiş ki ilkinde çıktığı andaki ne hata varsa bunda da var, hatta ondan daha kötü seviyede. İnanılmaz gerçekten, hiçbir oyunu önden almamak ya da en azından iade imkanı olmayan bir yerden almamak gerekli.

UE5 merak edenler Fortnite'a bakabilir, ciddi donanım gerektirir ayarlar zorlanır ise ki Fortnite bu, hem de Epic'in kendi oyunu zaten. Kendi motorunu kullanıyor.

Başka firmaların düzgün optimizasyonu olan oyunlar çıkarabileceğine ilişkin şüphelerim var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 hours ago, T800 said:

İnanılmaz gerçekten, hiçbir oyunu önden almamak ya da en azından iade imkanı olmayan bir yerden almamak gerekli.

Oyunlar ve yamalar torrent'ten indirip oynanacak, oyun bitirilirse istek listesine eklenecek ve ölmüş eşşek fiyatına düşerse satın alınıp hakkı verilecek. Elbet bir gün ölmüş eşşek fiyatına düşecektir, üretici firma o güne kadar beklesin.

Ön sipariş alıp oyunu bitirmeden pazara süren, daha ilk gün oyun kadar büyük bir ilk gün yaması yayınlayan, aylarca oyunu düzeltmeye çalışan firmaya parayı önden vermek bir çözümse benim önerdiğim sonradan vermek farklı bir ekonomik satın alma sistemidir.

Yıllar sonra beni SE 'a geri döndürdüler, keyifleri bilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 dakika önce, Definitive said:

Yıllar sonra beni SE 'a geri döndürdüler, keyifleri bilir.

Dead Space Remake'in SE'si çıkmadı bir türlü ya :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 minutes ago, Definitive said:

Oyunlar ve yamalar torrent'ten indirip oynanacak, oyun bitirilirse istek listesine eklenecek ve ölmüş eşşek fiyatına düşerse satın alınıp hakkı verilecek.

iyi de oyun teknik olarak iyi olmadığı için eleştiriliyor, torrentten indirmenin ne alakası var ki bu durumla? torrentten indirdiğinde teknik sorunları düzelmiş mi oluyor? :lol: yine yama bekleyeceksin sonuçta.

her oyunu çıktığı gün oynamanız gerekmiyor bekleyin biraz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, TiesTorN said:

torrentten indirmenin ne alakası var ki bu durumla? torrentten indirdiğinde teknik sorunları düzelmiş mi oluyor?

Paranla rezil olmuyorsun en azından...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, TiesTorN said:

iyi de oyun teknik olarak iyi olmadığı için eleştiriliyor, torrentten indirmenin ne alakası var ki bu durumla? torrentten indirdiğinde teknik sorunları düzelmiş mi oluyor? :lol: yine yama bekleyeceksin sonuçta.

Yamalarını da torrent aynı gün dağıtıyor. Oyunu böyle çıkartmayın adam gibi bitirene kadar bekleyin biraz demek doğru olanı. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

patch çıktı da açıklaması şöyle: "We’ve released a patch for PC today to make some performance improvements for non-raytraced rendering. You can expect more PC updates as soon as possible." :lol:

21 hours ago, Najaz said:

Paranla rezil olmuyorsun en azından...

👇

On 5/3/2023 at 11:20 AM, TiesTorN said:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyun iyi güzel de PS5'in performans modu bile sıkıntılı. fps düşüşleri oluyor sık sık. Aşırı bug var diyemem ama bende bir bug oluştu saçmalık ötesi. air dodge yapamıyorum. skill i öğrenmeme rağmen yapmıyor karakter :D baya da işe yarayacak bir hareket ama yapamıyorum. dün 1.04 update i geldi ama yine bir şey düzelmedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Atrin said:

Ya oyun iyi güzel de PS5'in performans modu bile sıkıntılı. fps düşüşleri oluyor sık sık. Aşırı bug var diyemem ama bende bir bug oluştu saçmalık ötesi. air dodge yapamıyorum. skill i öğrenmeme rağmen yapmıyor karakter :D baya da işe yarayacak bir hareket ama yapamıyorum. dün 1.04 update i geldi ama yine bir şey düzelmedi.

👇  

On 5/3/2023 at 11:20, TiesTorN said:

:lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok