Amazon Prime'a %490 zam!
0

Bu konuda 35 mesaj var

Prime'daki dizilerin kalitesi son 1 senedir aşırı arttı. Ben 1-2 dizi var onlar bitsin Netflixi kapatacağım çok fazla para istiyor namussuzlar. :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix'ten baya önce çıktım ben fiyat nedeniyle, ilk çıktığında Disney+ bir yıllık almıştım tanıtım fiyatından, Amazon Prime var, TOD TV bir yıllık var yine, bunda canlı TV kanallarını da izlemek mümkün. Yayın kalitesi bana BluTV'den daha iyi geldi bunun. S Sport Plus var bir de, bunu da yıllık almıştım yine, ancak yenilemeyeceğim bunu da, maç canlı yayın kalitesi iyi değil. Maç derken canlı futbol maçlarını kastediyorum, NBA de bu problem yok diyebiliriz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar şekil şukul yapıyorsunuz prime'da dizi izliyorum diye. Bir tane Marvelous Mrs. Maisley muhabbeti görmedim panoda. Peh... :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aslında takip ediyordum, bir ara soğudum sonra devam etmeye çalıştım tat vermedi, bu aralar yaşadığım bıkkınlık/bezginlik sendromunu aşabilirsem tekrar şans vereceğim, tabi torrent akar.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
35 dakika önce, CandleGarden said:

Maisel'dir o. Maisley olsa duramazsın :baba:

Maisel de değil efenim, Massey o. Sir Alex Ferguson'un kızı.

massey-ferguson-7718s,f0c931e7-1.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

O kadar şekil şukul yapıyorsunuz prime'da dizi izliyorum diye. Bir tane Marvelous Mrs. Maisley muhabbeti görmedim panoda. Peh... :baba:

bilimkurgu olmayan dizi/filmle pek işim olmuyor açıkçası. benim tarzım değil komedi drama vs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Prime Video'da en son Outrange ve The Peripheral seyrettim ben de, bahsi geçen diziden hiç haberim yok.

Bu ara TOD TV'den HBO dizilerini seyrediyorum, Succession, Westworld v.b.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok