Kara Cuma 2023
1 1

Bu konuda 36 mesaj var

Keyif için AÖF Aşçılık'a kayıt yaptırdım, sırf derslerin videolarını izleyip notları okumak için bir tablet almaya niyetliyim. Android tabletten hep uzak durdum ama galiba en uygun çözüm yukarıda konuşulan Samsung.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@wazzap dün neredeyse sipariş edecektim sonra oturup bilgisayardan izlerim okurum dedim almadım. Bu ara parama kıyamaz oldum, enflasyon döneminde en yapılmayacak iş ama paranın da yüzü sıcak be kardeşim. Tablet alacağıma gram altın aldım. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 saat önce, allreadydead said:

Pil ve Ekran konusunda S9 testlerde önde. Dediğim gibi, ben testlere beni aypete ikna etsin diye baktım, pişman ettiler :D

O testler cihaz boşta iken yapılmıyor. Doğrudur pil  full kullanımda vs daha iyidir. Benim bahsettiğim şey bambaşka. Zaten önce de dediğim gibi fil izlenecek oyun vs oynanacaksa f/p olarak da s9 al geç. Ama bunlar dışında ben ipad'i tek geçerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Firsat diye yazacagim ama bence fiyatlar yine de sisik...  MSI RTX4080 16GB VENTUS 3X OC Vatan'da 39.379 TL ... Piyasada 55-56bin TL'ye satiliyormus gorunce sok oldum... En iyi fiyatlar uzun suredir Inventus'ta, ekran karti almayi dusunen olursa mutlaka goz gezdirsin... 

[ Edit ] : Bu arada Hepsiburada'da siparislerin kargoya verilip verilmedigini kontrol ederken baktim bir urunde yaklasik 65 TL fazla cekim yapilmis... Fatura 1500 TL ise karttan 1565TL cekilmis yani... Canli yardima baglandim, "aa evet fazla cekmisiz pardon" dediler... Benim gibi 15 bin kisi olsa havadan milyon TL'yi cebe indirecekler, ne guzel... Nasil olsa denetleyen eden yok... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü bir olay tabii ancak cebe inme konusunu anlayamadım, fatura 1500 TL iken fazladan tahsil edilen 65 TL nasıl muhasebeleşecek firma hesaplarında, Hepsiburada gayet büyük rakamlarla çalışan bir şirkettir diye tahmin ediyorum, bu tip bir şey muhasebeleştirilemez, hele halka açık firma iştiraki falansa sanırım mali denetime falan da tabidir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yılki "Cumalıkazık" indirimlerini 2 paket filtre kahve dışında hiçbir şey almayarak atlatabildiğim için mutlu ve gururluyum... :bigstar:

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çamaşır makinesi alacaktım evdeki 10. yılını dolduracak diye fakat dişe değer bir indirim olmadı. 

Çok yakınımdaki Siemens bayisinin 17500 fiyat verdiği makine 17'ye düştü, ben de almadım artık bozulursa tamir falan ettirmeyeceğim o anki fiyat neyse ondan alırım.

Belki elektrolüks süpriz yapar 15 seneye tamamlar görevini :D

-

Amazon şuan sepetimde takip ettiğim bütün ürünlerin fiyatını yükseltti. Hepsiburada'da sözüm ona devam ediyor ama hani bir son dakika golü falan göremedik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, stardust said:

Amazon şuan sepetimde takip ettiğim bütün ürünlerin fiyatını yükseltti. 

Hakikaten bu ne ya;

• Philips Hue Gradient Signe Akıllı Led Zemin Işığı, Lambader, Siyah, arttırıldı 4.449,10 TL olan eski fiyatı 10.850,93 TL olarak değişti
  • Nespresso D35 Essenza Mini Red + Aeroccino 3 Bundle Kahve Makinesi, Kırmızı, arttırıldı 5.175,00 TL olan eski fiyatı 7.799,00 TL olarak değişti

Amazon cozuttu... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 minutes ago, JardeL said:

Hakikaten bu ne ya;

• Philips Hue Gradient Signe Akıllı Led Zemin Işığı, Lambader, Siyah, arttırıldı 4.449,10 TL olan eski fiyatı 10.850,93 TL olarak değişti
  • Nespresso D35 Essenza Mini Red + Aeroccino 3 Bundle Kahve Makinesi, Kırmızı, arttırıldı 5.175,00 TL olan eski fiyatı 7.799,00 TL olarak değişti

Amazon cozuttu... 

Daha önce yaptıkları indirimin gerçek indirim olduğu yanılgısını pekiştirmek için gerçek dışı bir fiyatlama yapıyorlar indirim sonrası. Yakın zamanda normal seviyelere iner. Bunu hepsi yapıyor, bir tek amazon değil. Ülkeyi algı yönetimiyle yönetiyorlar. Baş nereye giderse gerisi de onu takip ediyor.

stardust, Squall and Chronos beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok