Star Wars : Battlefront
2 2

Bu konuda 184 mesaj var

Hadi bakalım alan arkadaşlar daha önce tartıştığımız şu sorulara bir cevap verebilirse memnun olurum oynadıkça : 

- Battlelog server var mı ?

- Oyuna sınıflar gelmiş mi ?

- Silahlar üzerindeki eklentiler (betada eklenti olayı yoktu) var mı değiştirilebiliyor mu?

- Silah adedi betada çok sınırlıydı eğer gerçek oyunda bu kadar ekipman varsa yetersiz diye düşünülüyordu 

betada yeni ekipmanlar var mı?

İyi oyunlar,

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

PS4 için kutulu en ucuz nereden alabiliriz bu oyunu ? zavvi, shopto, vs baktım pek uygun gelmedi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

Battlelog u bilmiyorum ps4 ten oynuyorum ben.

Oyunda sınıf yok.

Silahlara eklenti yok.

11 adet silah var. DLC ler ile yeni silahlar eklenecekmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Atrin PS4 'e almakla iyi yapmışsınız çünkü tam bir konsol oyunu olmuş bu oyun. Zaten BF gibi bir şey beklememek lazım grafiklerinin hatrına belki alırım ilerde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ Hocam konsol oyunu olmuş tabirinizi tam anlayamadım. Ben BF4-BF3'üde PS platforumda oynadım ( biliyorum yazık ettim vs ama sistem toplamak ve sorunları ile uğraşmak zor geliyor ) ve gayet zevk almıştım. 

Bu oyun derin değil BF serilerine göre o yüzden mi öyle dediniz ? Fakat zaten olmaması normal zaten DICE yapıyor diye BF gibi bir oyun beklemek yanlış olur. Ben şahsen öyle bakıyorum ve Star Wars evrenini deli gibi sevdiğimden oyundan şuan için çok zevk alıyorum. Gönül isterdi ki pc de oynamak ama neyse :)

Meza hocam bu arada 11 adet ana silah var ama Chewbecca'nın bow'u bunlar arasında değil o tarz bir silahı kartları kullanarak kullanabiliyorsunuz.

Bu arada oyun çıkmadan önce Speeder Bike modu tanıtılmıştı ama bugün ben modlar arasında göremedim. Daha sonra mı eklenicek o mod ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Atrin Selamlar,

Betaya göre değerlendiriyorum tabiki en başta nişan almanın çok kolay olması, silahların geri tepmemesi (gelişmiş laser silahları büyük tepki vermiyor doğal olarak), oyunun menü tasarımının, itemların, silahların çok sade olması, 3. kişi modu ve son olarak PC de bir battlelog görememek bana bunları düşündüren nedenler. Ayrıca konsolda grafikler şaşılacak derecede iyi. PC de daha iyi olur ama uzaklık nedeniyle PS4'te çok güzel oynanır bu oyun.

İyi oyunlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ Valla aynen dediğiniz gibi silahlar tepmiyor hala :) FPS olarak ben oyunu çok iyi oynayamıyorum ama TPS olarak iyi sayılırım. Fiyatı düşerse bence bir şans verin :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Silahların tepmemesi konusu sadece oyunun konsol için zorluk seviyesinin düşürülmesiyle alakalı bir durum. Dünyada ne örneği varda, aaaabi o heavy blaster o kadar teper mi muhabbeti olsun ? bu kadar teper dersin, öyle olur.

Ayrıca, o lazer silahları jedi knight vs serilerinde gayet tepiyordu. adam gibi nişan alıp, silahın tepmesine göre seri ateş edecekseniz ayarlamanız gerekiyordu.

Battlefront tamamen BF motoru üzerine giydirme bu arada. Oyunun başında sesin gelmemesi bug'ı dahil duruyor. O derece aynılar. Yani aslına bakarsanız, BF Hardline ne ise, Battlefront'ta o. İstenilse, çok daha detaylı bir oyun olabilirdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Silahlar nasil tepmiyor ya.. Demin tutorial i yaptim gayetde tepiyordu.. 

En iyi oyunlarda oldugu gibi bunuda 5 dk oynayip kapattim.  :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Silahlar nasil tepmiyor ya.. Demin tutorial i yaptim gayetde tepiyordu.. 

En iyi oyunlarda oldugu gibi bunuda 5 dk oynayip kapattim.  :))

Az tepiyordu betada. Ne kadar çok teperse iyi oyuncu ve makrocular için o kadar iyidir.  :)

Edit: Birde birazcık gerçekçilik katıyor oyuna recoil, gerçek silahlarla ateş edenleriniz bilir. Domuz ile hip fire yap bakalım ne oluyor 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ hocam ben askerde atis takimindaydim benim sifirladigim mg3 u iki kisi bebek gibi kucaginda tasirdi.  :8

Ote yandan lazerli silah bunlar bu kadar gercekci olmasina gerek yok bence. 

@@ZvAnA

Oyun atmos destekli alirsin artik sen bunu  :rock:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu ara hep flight squadron modunu oynuyorum. inanılmaz eğlenceli x-wing veya tie kullanmak. en güzelide boba fett in gemisi. çok güçlü ve kullanırken boba fett in konuşmaları falan efsane

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu iade ettim.. Ilk saat ruya gibiydi training vs ama multiye girince sadece 4 ufak harita oldugunu gorunce kabusa donustu.. 3-4 saatte butun icerigi goruyor ve hatta bikiyorsunuz.. Oyun surekli kendini tekrar eden bir hal aliyor..

Oyunun atmosferi cok iyi ama icerik yok gibi birsey.. Dlc satmak icin yapilmis bir oyun oldugu belli.

Iade ettim etmesine ama paypalda kayitli sanal garanti kartimla odemistim, paypalda refund gozukuyor ama sanal kartta yada gercek kartta, banka hesabinda para gozukmuyor bu nedendir bilen var mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Paypal hesabından karta kendiniz aktarmanız gerekiyor. En azından Paypal yoluyla en son iade aldığımda öyleydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Squall hocam bir yanlışlık olmasın "sadece 4 ufak harita" bundan eminsin değil mi ? Bu oyunda single player modu - hikayesi yok 4 harita varsa ne satıyor bu adamlar o zaman ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi bir suru oyun modu var..

Atmosfer sesler vs harika ilk actiginizda asik oluyorsunuz, speeder lar tie fighter lar vs  :)

Sonra birkac saat oynayinca temel 4 harita oldugunu goruyorsunuz (bunlar en buyuk haritalar ama onlarda kucuk haritalar). bunarin yaninda mikro haritalarda var baska oyun modlari icin ama onlar harita sayilmaz oda denebilir.

Dahada birkac saat oynayinca surekli ayni yerlerde ayni seyleri yaparken buluyorsunuz kendinizi.. Oyun kendini tekrar etmeye basliyor. Birkac silah satin alma disinda birsey yapmiyorsunuz, sinif vs yok takim destekleri (health packler ammo box lar vs) de olmayinca oyun birden oynadim bitti ee bu kadarmi haline donusuyor..

Cod oyunculari sevebilir oyunu ama bf oyuncusu birkac saat sonra sikilacaktir.

Paypal balance sifir ama nerden aktaracagiz tam anlamadim.  :icon_think:

Paypal hesabından karta kendiniz aktarmanız gerekiyor. En azından Paypal yoluyla en son iade aldığımda öyleydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben betada bile sıkılmıştım, sıkılan oyuncu çıkmadan önce yapabileceği bir customizasyon/upgrade varsa onu yapar eğer içerik fazla olsaydı o kadar b.k atmama rağmen grafikleri hatrına bende alırdım bu oyunu. Elim çok hızlı alışmıştı oyuna güzel skorlar alıyordum.

Ekipman az, silah az  betada bunu gördük haritaları şimdi da öğrenmiş olduk. Betada aldığım tat bana yeter o zaman.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ozet olarak icerik her turlu az.. Oyunu sevmeye ugrastim saatlerce oynadim ama oynadikca dahada baydi..

Yalniz ea ye sasirdim en cok.. Refund dedim simdi bunlar beni 1 hafta ugrastirir falan derken 10 saniyede kut geri iade ettiler parayi cok sasirdim. Paypalla konustum islemin hesapta gozukmesi 3-4 gun surer dediler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buyuk hayalkirikligi oldu bende..  :(  Ben demistim artik butun kis bunu oynarim mouse un bile ayarlarini oyuna gore ayarlamistim falan.. BF4 le devam..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Squall

4 harita mı? Hayatta başarılar o zaman. Benim en önem verdiğim şeylerden biri harita, betada almayı düşündüm oyunu, hani silah eklentisi vbe sınıfların olmaması benim açımdan çok sorun değildi de silahların çeşitliliği de az ise o da sıkıntı. 

Bunun üzerine Dolby Atmos olması durumu kotaramayacak. :mrgreen: Gerçi zaten fps oyunlarını pc başında oynadığım için salondaki ses sistemi bir işime yaramıyor. Anca Gamepad'le oynanabilir oyunları salonda oynuyorum genelde.

Grafikler ve atmosfer adına indirimli bir fiyat geldiğinde düşünürüm artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok