Star Wars : Battlefront
2 2

Bu konuda 184 mesaj var

Bugün son gün mü bu oyun için? 

Hem klavye ,hem G13  ile denedim. Tek söyleyebileceğim, en azından deneyin bir kere G13'ü. Çok daha konforlu ve keyifli oluyor G13 ile oynmak . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kullanma imkanım yok, sol kolum halen sıkıntılı dirsek iç bölgeden Razer cihaz kullanmaktan, bu tarz cihazlar herkese göre değil yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikler, müzik filan süper de artık bu devirde 80lerden kalma vuruş hissi, silah tutma hissi ile bu iş olmuyor. SW teması olmasa 10 kişi almaz bu oyunu orası kesin ve oyun oynanış açısından da Destiny'nin çook gerisinde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla açıkçası ben beğendim. İyiki preorder vermişim. Vuruş hissinde pek bir sıkıntı yok bence. 80 lerin temasıda olması önemli değil zira öyle olmak zorunda. Repulic Commando gibi bir oyun beklemiyordum açıkçası ben. Hava savaşları vs de oldukça güzel sizi direk SW evreninde hissettiriyor. Benim hayalimdeki oyun tam bu idi. Özellikle okuldan arkadaş ile party kurup kulaklıkları takarak oynamak baya zevkli idi.

FPS olarak ben iyi bir K/D tutturamadım ama TPS olarak daha iyi oynayabildim. Şu oyunsuz dönemde bu kadar istediğim bir oyunun güzel çıkması benim için iyi oldu açıkçası :).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu yeni yayınlanan Launch Trailer son zamanlarda gördüklerim arasında en iyisi. Çok pis gaz veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beta saçma sapan bir skirmish idi. Bildiğin kaos, konsol shit of a game idi. Böyle video çekeceklerse, ne biliyim, co-op historical missions falan olacaksa bir anlamı olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynısıdır betanın, o aşamaya gelmiş oyunda artık dramatik değişim olmaz, trailerlar hep böyle, gaz vermeye yönelik işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız vpn ile oyunun erken açıldığı bölgelere erişim yapıldığında hesap banlama gibi durumlar söz konusu benim bildiğim. Fifa'da bir sürü kişi ban yemişti diye hatırlıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız vpn ile oyunun erken açıldığı bölgelere erişim yapıldığında hesap banlama gibi durumlar söz konusu benim bildiğim. Fifa'da bir sürü kişi ban yemişti diye hatırlıyorum.

Yapma yaa :( Ben daha once bf3 yada bf4 de yapmistim birsey olmamisti ama killandirdin simdi beni  :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben de yapmıştım daha önce de, en son turuncu forumda nba mi, fifa mı ne vpn'le açılan bölgede oyuna girdikleri için bir sürü kişiyi banlamışlar.(sadece oyun accountını, origin hesabını değil) Onların yazılarını görmüştüm. Bazısı geri alabilmiş hesabı da, ama alamayanlar da vardı. Yine de ne olur ne olmaz diye söyledim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok