Star Wars : Battlefront
2 2

Bu konuda 184 mesaj var

Adam X1900, sıvı soğutma falan derken yolculuk PSN'e uzanmış. Sanırım GPS'te hata oldu, yoksa alakasız bir yer yani.:))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden...

@@Atrin, hocam sen Coolermaster Stacker'lardan gelme, fanlarını tek tek uv ile boyayıp, su soğutmaya yıllarca kafa yormuş adamsın. İrkil... artık kendine gel, özüne dön. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ZvAnA Valla haklısınız ne güzel uğraşırdım bir zamanlar. Arada fotoğraflara bakıp gaza geliyorum fakat 5 yıl üniversite yurt hayatı derken devam ettiremedim sistemde izmirde kalmıştı. Konsol alıp haftasonları ev-yurt arası kolay taşımak kolayıma geldi açıkçası sonrada öyle kaldı :). Şimdi izmire geri döndüm bir yerleşik düzene geçiyim bende istiyorum tekrardan sistem kurmak.

@@T800 hocam X1900 a kadar nasıl hatırladın valla şaşırdım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında sıvı soğutmalı sistemler kurmak şimdi daha mantıklı çünkü iyi bir anakart-işlemci-ram 3'lüsü ile senelerce devam etmek mümkün. Eskiden bir donanım çıkınca eskisi adeta çöp oluyordu. 

Edit: Benim oyun ile ilgili söyleyebileceğim şey şu : temkinli olmak lazım sonuçta bu oyunun kitlesi BF kitlesi BF4 gibi uzun soluklu olmayabilir, Hardline 'nın düştüğü hallere düşebilir. Star Wars ilk başta kulağa hoş gelsede artık insanları iyice baydı sadece filmleri değil akla yakın gelebilecek popülerlikte herhangi bir ürünün SW versiyonu çıkabiliyor. Angry Birds in bile SW versiyonu var ... Ayrıca herhangi bir üründe SW teması olunca ürün fiyatı nedense %50-%100 arası artıyor. Kıl olmaya başladım ben iyice ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her bokun Star Wars sürümü çıkarılıp işin cılkının çıkarıldığına katılıyorum ama Frostbite motoru ile Star Wars isminin bir araya gelmesi bambaşka bir durum. Yani bir SW fps oyunu yapılacaksa ve iyi bir oyun olması da bekleniyorsa bugün için bu anca frostbite ve battlefield tecrübesi ile olabilir diye düşünüyorum. O yüzden bence bizi harika bir multiplayer oyun bekliyor.

Hardline'ı bırakın almayı, betasını bile oynamadım. Çünkü BF4'ün yanında sunduğu en ufak bir yenilik yok. Aksine oyunu şehire taşıyalım diye saçma sapan zorlama bir polis-çete savaşı uydurdular. Sonuç, üniformaları çıkartmış askerlerin şehirde bf oynamasından ileriye gitmedi. Ortada ne yaşayan bir şehir var ne de bu bf değil dedirtecek birşey. Ama videolardan gördüğüm kadarıyla Battlefront'ta bir Star Wars mücadelesi içinde olduğunuza oyun sizi inandırıyor. Atmosfer, X-wing'ler vs. güzel bir oyun tecrübesi sunacak gibi. O yüzden oyun çıkana kadar en uygun fiyata nereden temin edebilirim onu araştırıp hemen alacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Minimum PC System Requirements

Processor (Intel): Intel i3 6300T or equivalent

Memory: 8GB RAM

Hard Drive: At least 40 GB of free space

Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce GTX 660 2GB

Graphics card (ATI): ATI Radeon HD 7850 2GB

DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent

Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection

Recommended PC System Requirements

Processor (Intel): Intel i5 6600 or equivalent

Memory: 16GB RAM

Hard Drive: At least 40 GB of free space

Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce GTX 970 4GB

Graphics card (AMD): AMD Radeon R9 290 4GB

DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent

Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

<p>

Minimum PC req

[*]Memory: 8GB RAM

[*]OS: 64-bit Windows 10 or later

Bende 6 gb ram var oynayamiyacaz mi yani şimdi.

Windows 10 ör later lafı da bir hoş olmuş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi Superonline sağolsun preload yapmama gerek yokmuş, Origin 15 dakika içinde inmiş olur, kastığına değmez abicim dedi.:))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Origin toplam ne kadar download ediyor beta için? Sistem gereksinimlerinde en az 40 GB yer lazım yazmışlar ama?

EDIT: 10.81 GB indiriyormuş...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece 5 dakika ve bir harita oynadım. Daha çözemedik tabi. Oradan oraya koştum. Ama atmosfer güzel. Battlefield havası yok. Tamamen ayrı bir oyun. Şimdi mecburen evden çıkmak zorundayım. Gece ilerleyen saatlerde bakacağım artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok