Star Wars : Battlefront
2 2

Bu konuda 184 mesaj var

Simdi bir suru oyun modu var..

Atmosfer sesler vs harika ilk actiginizda asik oluyorsunuz, speeder lar tie fighter lar vs  :)

Sonra birkac saat oynayinca temel 4 harita oldugunu goruyorsunuz (bunlar en buyuk haritalar ama onlarda kucuk haritalar). bunarin yaninda mikro haritalarda var baska oyun modlari icin ama onlar harita sayilmaz oda denebilir.

Dahada birkac saat oynayinca surekli ayni yerlerde ayni seyleri yaparken buluyorsunuz kendinizi.. Oyun kendini tekrar etmeye basliyor. Birkac silah satin alma disinda birsey yapmiyorsunuz, sinif vs yok takim destekleri (health packler ammo box lar vs) de olmayinca oyun birden oynadim bitti ee bu kadarmi haline donusuyor..

Cod oyunculari sevebilir oyunu ama bf oyuncusu birkac saat sonra sikilacaktir.

Paypal balance sifir ama nerden aktaracagiz tam anlamadim.  :icon_think:

Bu yorum bana Titanfall'u anımsattı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyunda 4 harita var demek bence yanlış olur. 4 tane gezegen var ve tüm modlar bunun etrafında dönüyor. Mesela Hero vs Villian da bulunan Tatooine map i ile blast veya cargo modlarında bulunan tatooine mapleri tamamen farklı sadece ikiside tatooine de geçiyor. Fakat haklısınız yinede az. 11 adet silahta az. DLC ler ile 16 yeni map gelicekmiş bakalım.

Oyunu bu şekilde tercih etmeyenler bir bakıma haklıdır ama ben sevdim açıkçası 10 saat oynamışım şu ana kadar çok tekrar gelmedi. BF3-BF4 gibi zaten değil asla map silah çeşitliliği olarak. İmkansız zaten.  Şuan oynamıcaklar bence Complete edition falan çıkınca ucuza kesin alıp bir oynasın. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Silahın az olması, zaten SW evreninde bir şekilde gösterilmiş / bahsi geçmiş / yazılmış ve silah olarak sınıflandırılan pek az şey olmasından kaynaklı. Günümüz dünyasındaki gibi envai çeşit silah yok tabi, kafadan da silah uyduramıyorlar SW için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

100 TL civarına teklif bulsam alırdım ben bunu, neticede vakit geçirmek için iyiydi betası. Battlefield ile kıyaslanmaz ama o kadar da kötü değildi betası, abartmaya gerek yok, sonuç olarak bir Blu-Ray film 60 TL falan. 200 küsur TL fiyatlarla bana da çok fiyatı ancak 100 TL civarlarına bulunur bir zaman sonra G2A'dan falan, o zaman alırım sanıyorum, hevesim geçmezse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Greenmangamingde falan devamlı indirimli satılıyor bu battlefront... İçimde halen yeniden ortaya çıkmış olan bf4 oynama isteğim olmasaydı alır geçerdim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben açıkcası oyuna biraz acımazsızca yaklaşıldığını düşünüyorum. Tabiki BF serisi gibi çok derin bir yapım bekleyenler için hayal kırıklığı yaşatabilir fakat bu denli çöp yorum bence abartılı bir yaklaşım olmuş. Neticede keyifli, güzel vakit geçirilebilecek bir oyun olmuş bana göre. Ben hiç pişman olmadım, fakat herkesin beklentisi tabiki farklı olabilir. Bence eğlenmek amaçlı Tolga abinin de dediği gibi rahatlıkla uygun fiyatlardan alınır ve oynanır..

Uygun fiyat konusunda da Meksika VPN aracılığıyla normali 39$ dan deluxe istenirse 45$ dan temin edilebiliniyor  :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tarz multiplayer oyunlarda iyi vakit geçiriliyorsa bitmiştir bence de, Battlefield'ların hiçbirisinin senaryo modunu bitirmedim mesela, onlardan öyle birşey beklemiyorum çünkü, multiplayer eğlenceli ise bitmiştir benim için. Call of Duty için de aynı düşünüyorum. Sonuç olarak eğleniyor musun, eğlenmiyor musun ? Önemli olan bu. Silah tepmiş, tepmemiş, şuymuş buymuş bu tarz özelliklerden ziyade oyunun eğlence kısmı ne alemde buna bakmak lazım. Gerçekçilik falan diye girersek Battlefield da gerilerde kalır baya. ARMA III falan bakın derim gerçekçilik arayanlara. Bir de şunu unutmamak lazım adı üstünde oyun bunlar ya, o kadar da ciddiye almaya gerek yok yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aldım bunu, gayet iyi çalışıyor oyun, grafikler yine gayet iyi betadaki gibi ve SLI falan da desteklendiğinden ve oyun güzel optimize edildiğinden mi diyeyim artık düzgün programlandığından mı demek lazım esas olarak gayet güzel çalışıyor. Gayet de zevkli oyun, betasını da beğenmedim değildi ancak başka türlü bekliyordum neyse bu da olur yani artık. Neticede bence PC'de şu an alınabilecek oyunlardan hele multiplayer FPS severler için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence cok cok guzel olmus. Grafikler tek kelime ile harika, ortam harika.. Tek sıkıntı cok kaotik bir ortam var. Kim kime dum duma. SW hayrani olarak sesler muzikler muthis hosuma gitti.

FPS oynayabilsem 5 dk durmazdim...

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

30-40 düşürüyor derken yüzde olarak bahsedilse daha iyiydi, baştan kaç veriyordu bilinmiyor bu durumda ve haliyle 30-40 FPS düşmesi ifadesi de birşey anlatmıyor.

Çıktığında bir deneriz diyeceğim ama ciddi ekran kartı hafızası ister gibi bu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fazlaca sharpen yapılmış gibi geldi bana, veya high pass tarzı bir filtre var. Ama onun dışında fena görünmüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok