Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.073 mesaj var

Diğerlerinin sadece namını duymuş ama hiç oynamamış biri olarak Witcher 3'ü alsak yabancılık çeker miyiz? Ya da 3. oyunu oynamadan önce eski bölümlerde olan biteni bize anlatacak bir kaynak var mıdır?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında başlı başına bir oyun, oynanmaz diye bir şey yok ama yeneffer, triss, vesemir, dandelion, zoltan falan kim bilmeden de gitmemek lazım.

bu tabi oldukça özet.

aslında kitapları çok güzel, kitapları okur, withcer 1'in de altta verdiğim geniş özetini izlersiniz. 2. oyun hala grafiksel açıdan çoğu yeni oyundan iyi. 2. oyundan başlayabilirsiniz. 3. zaten efsane, bence bu oyunu oynamamış olmak oyunculuk genel kültürü açısından en büyük eksiklik olur.

yine de vaktiniz sadece 3. oyun için varsa direkt başlayın, hikaye ile ilgili merak ettiğiniz yerlerde burdan yazarız.

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanmıyorum. Sonuçta origin'e tanıtıyorsun. Berlin'deki dayıma gidip orada migros'tan Titanfall 2 alsam Malatya'daki evime döndüğümde oyunu kuramayacakmıyım yani. Günümüz globalleşen dünyasında bu paranoyaları geride bırakalım artık lütfen

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon.de'den XCOM 2 aldım ben salı günü, "Shipping Today" yazıyor şu an, haftaya gelir herhalde. Oyundan oyuna değişir tabii durum ama yazarım yine de durumu.

Daha önce Diablo 3 Reaper of Souls aldım .de'den ama "UK version" idi o.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sayfadaki sorulardan biri:

Ist die deutsche Version auch mit englischer Sprachausgabe spielbar? Danke!
Answer:
Ja
By Keven Wagner on 15 November 2016

Yani:

Is the German version also playable with English language output? Thank you!
Answer:
Yes
By Keven Wagner on 15 November 2016

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok