Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

Geçen indirimde alamamıştım, dün Witcher 3'ü aldım ben de (GotY). Önümüzdeki ay otururum başına. Önce eski hikayeleri öğreneyim ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen indirimde alamamıştım, dün Witcher 3'ü aldım ben de (GotY). Önümüzdeki ay otururum başına. Önce eski hikayeleri öğreneyim ama.

Eski hikayeyi şöyle yarım saatte özetleyen bir video var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bunları zaten bu konunun önceki sayfalarında vermiştim ben, demek mesajlarım okunmuyor  :2no:

ya aslında başlı başına bir oyun, oynanmaz diye bir şey yok ama yeneffer, triss, vesemir, dandelion, zoltan falan kim bilmeden de gitmemek lazım.

bu tabi oldukça özet.

aslında kitapları çok güzel, kitapları okur, withcer 1'in de altta verdiğim geniş özetini izlersiniz. 2. oyun hala grafiksel açıdan çoğu yeni oyundan iyi. 2. oyundan başlayabilirsiniz. 3. zaten efsane, bence bu oyunu oynamamış olmak oyunculuk genel kültürü açısından en büyük eksiklik olur.

yine de vaktiniz sadece 3. oyun için varsa direkt başlayın, hikaye ile ilgili merak ettiğiniz yerlerde burdan yazarız.

ps: şuan youtube'a erişim kısıtlı olduğu için video'lar gözükmüyor olabilir vpn kullanmadan.

+ bu videolar izlenince oyun oynanmış olmuyor tabi. 1. oyun için bir şey demiyorum, gerek grafikleri, gerek oynanabilirliği ve combat sistemi açısından biraz "outdated" fakat 2. oyun hala oynanabilir düzeyde. Yerinizde olsam 2. den başlardım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust

Sayfalar önce yazdığın mesaj okunmuyor demişsin de benim mesajımı okumamışsın. İki oyunu şöyle yarım saatte özetleyen birşey var mı diye sordum. :) Bu arada videoları başa taşıdığın için teşekkürler. The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition indirmeye başladım önce ikinci oyunu oynama tavsiyen nedeniyle. Zaten 3'te fazla ilerlemedim, saatlerce gezdim durdum oyunda ama görevleri yapmıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkham Premium ve Just Cause 3 ü yapıştırdım. Umarım bu sefer oynarım. 

Cities veya europa universalis 4 de alınabilir ama bunları oynama olasılığı daha da az.

şunlar da varmış. Deus Ex 'i çok severim , bir bakayım.

• Deus Ex: Mankind Divided gets a nice 67% dicount and thus costs only 16,49 euro ! 
  • Project CARS 9,89 euro
  • Doom 19,79 euro

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkham Knight ekran kartımı yakmış olsada çok iyi oyun :)

Ben oynadığım sırada sorunları düzelmişti ama halen 16gb ramin altında feci stuttering yaptığı söyleniyor 30fps capi yok..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fps kilidi falan yok da PC sürümü bug manyağı olarak piyasaya çıktı. O kadar kötü durumdaydı ki oyunu geri çekmek zorunda kaldılar, 3-4 ay falan satışı durdu oyunun, sonra tekrar satışa çıktı ama kaçan kaçtı.

Son hali de bug konusunda çok iç açıcı değil ama Batman'in hatrı var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

metro redux bundle 9.80tl olmuş steamde, sonunda 12.25 bariyerini kırmış :lol: alırım bunu.

Tam mezarcısın valla, o artan 3 TL ile de alemlere akarsın artık :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok