Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.073 mesaj var

Artık ikisi birbiryle eşlenik platformlar, yani cevap evet.. :)

Edit: Hmm tahmin ettiğim gibi US billing info dan patlattı buarada, fake yemiyor amazon gibi.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dragon Age™: Inquisition - Game of the Year Edition'ı origin'den 15 euro'ya aldım, iniyor şuan.

Bu EA öyle şerefsiz ki, yatacak yeri yok bunların. Normal versiyonu 5 euro aslında, fakat kodumun evlatları oyunun sonunu kesip DLC yapmış, the tresspasser DLC'yi oynamadan oyunu hikaye olarak bitirmiş olmuyorsun, her yerde mutlaka oynanmalı yazılmış.

gel de küfür etme şimdi. bunu almasanız da bence 5 euro'ya normal oyunu mutlaka alın, sonunu ben size anlatırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Artık ikisi birbiryle eşlenik platformlar, yani cevap evet.. :)

Edit: Hmm tahmin ettiğim gibi US billing info dan patlattı buarada, fake yemiyor amazon gibi.. 

Eşlenik platformlar değil. Play anywhere olmayan çok oyun var. Mesela Dead Rising 4'ü Xbox One'da aldınız,PC'de de çıkıyor oyun ama PC'de bedava gelmiyor.  Play anywhere değil yani çıkan her oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Zoma, destekli diller içinde de belirtiliyor:

Supported languages
Český, Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Français (FR), Italiano, Türkçe, 中文(繁體)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Orada gördüm ancak menüler, altyazılar Türkçe olabilir gibi geldi. Türkçe konuşmalar da dahil midir diye merak ettim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Crysis ve Crysis Warhead tr dub. olmuyordu bunu yazmak istemistim ama eksik yazmisim pardon.

Crysis 3 tr dublaj oluyordu ama ceviri cok kotu idi bu nedenle abartisiz İng. oynayin derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Crysis ve Warhead'i kutulu almış ve türkçe oyamıştım. Sonra indirimden yakalayınca Amazon'dan Origin versiyonunu da aldım ve key ile aktive ettim fakat Origin sürümlerinde Türkçe yoktu. EA support'dan Hindu arkadaşımıza derdimi anlattım, o Origin hesabımdaki Crysis'leri Türkçe yaptı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Warhead'i Steamden almıştım ancak benim kutulu Crysis'i redeem edememiştim Origin'e diye hatırlıyorum, Warhead de yok bende Origin'de. Bir daha deneyeyim bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok