Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.073 mesaj var

Day of the Devs Bundle: http://store.steampowered.com/bundle/1910/

%93 indirimle (14.28 TL) güzel oyunlara sahip oluyorsunuz.  Eğer pakette bulunan oyunlara sahipseniz fiyat, daha düşük oluyor. Benim arşivde Massive Chalice, Oxenfree, Day of the Tentacle ve Titan Souls yok. Bu saydığım oyunlara sadece 7,7 TL vererek sahip olabiliyorum. 

Aynı bundle Humble'da var ve fiyatı 9 dolar: https://www.humblebundle.com/day-of-the-devs-2016

Meraklısı için güzel fırsat!

SEP and Hamza beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dirt 3 ile Dirt 3 Complete Edition birebir aynı oyun değil. Bende de vadı Dirt 3 fakat linkten indirince Dirt 3: Complete Edition diye, achievementları olan ayrı bir oyun geldi library'e. Dirt3'te steam achievement yoktu mesela.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar.

Bende arkadaştan öğrendim dirt 3 complete bedava dedi işi gücü bırakıp atladık hemen, ardından farcry 3 dedi şaşırdım onada atladık baktım ki BloodDragon paketiymiş neyse hazır açılmışken bunuda yapıştırdık. üyelik defterimde 3 excel safyasını doldurduğumu farkettim.. :mrgreen: 

Humble'da steam hesabını soruyor veriyorsun bir enayilik filan yok değil mi? bileniniz var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Humble'da sorun olmaz. Zaten spam yapan bir site değil. Humble Bundle'ın paketler halinde sattığı keyleri sonradan tek tek ve daha yüksek ücretle satan elemanlar vardı (muhtemelen Türktür bunlar ve DH forum üyesidirler). Bu hesap ekleme olayı o zaman geldi. Bir ara Humble Bundle key vermiyordu, doğrudan hesaba ekliyordu bu şekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok