Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.069 mesaj var

Arkham Knight 2015 oyunu... Mad Max de çıktığında zaten 59tl mi neydi..

Yine de kazançlı tabi :)

hocam siz ''oyun tarihleri çıkış tespit zabıt memuru'' musunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://groupees.com/hh3

Groupees, dün Holiday Helpings 3 paketini yayınladı. Steam istek listemde olan Dark Ages, Bastard Bones ve Adam Wolfe paketin içindeydi. Steam üzerinden almaktan yerine buradan almayı tercih ettim. Özellikle 6$ değerinde olan  Dark Ages, Bastard Bones, Adam Wolfe, Dogos ve Edge of Twilight: Return to Glory oyunları ile birlikte bazı çizgi roman (Alıce Cooper!) ve müzik albümlerini içeren paket kaçmaz. Meraklısı değerlendirsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Batman Arkham Knight ile ilgili sorunlar tam çözülmemiş gibi anladığım mesajları gördüm, elimde oynamak istediğim bir ton oyun olduğunu da fark ettim. Oyunu iade ettim. Steam'in bu refund olayı çok başarılı ve faydalı oldu. Geçen gün de PS4'de bitirdiğim halde GTAV almıştım PC'de de oynamak için ama 1 saat oynadıktan sonra ben bitirmem bunu diyerek onu da iade etmiştim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rocksteady'nin Batman Arkham oyunlarını çok severek oynadım, hatta Origins'i bile zevkle oynadım. Arkham Knight'ı da epeydir oynamak istiyordum ve full paket %75 indirim çok cazip geldi. Gerçekten de o kadar kötü mü yoksa aşırı rafine zevklerin eleştirileri mi bunlar? :) Ben çoğu kişinin "rezalet, oynanamaz, iğrenç" dediği oyunları bile rahat ve sorunsuz oynadım genellikle, yani beğenmeme eşiğim biraz düşük :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rocksteady'nin Batman Arkham oyunlarını çok severek oynadım, hatta Origins'i bile zevkle oynadım. Arkham Knight'ı da epeydir oynamak istiyordum ve full paket %75 indirim çok cazip geldi. Gerçekten de o kadar kötü mü yoksa aşırı rafine zevklerin eleştirileri mi bunlar? :) Ben çoğu kişinin "rezalet, oynanamaz, iğrenç" dediği oyunları bile rahat ve sorunsuz oynadım genellikle, yani beğenmeme eşiğim biraz düşük :D

Coktan oynadim bitirdim, ekran kartimda garibim amd 7970 di ustelik.. Hic sorun falan yasamadim..

Rj0lnir beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hocam siz ''oyun tarihleri çıkış tespit zabıt memuru'' musunuz.

Beklediğim, oynadığım, oynayacağım bi oyun ise mutlaka bilgisi zihnime işliyor.. O nedenle devamlı suretle yapılan hataları da göz ardı edemiyorum malesef :)

Batmande bugdan ziyade teknik/performans sorunları vardı.. O nedenle 30 fps max olarak bitirmişsinizdir farkında/umursa olmadan ..ki batman başlığında hatırlıyorum 30 fps cap ile oynuoyorum zaten alışkınım benim için sorun olmuyor kaymak gibi oynuoyurm diyen 1-2 arkadaş da vardı..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beklediğim, oynadığım, oynayacağım bi oyun ise mutlaka bilgisi zihnime işliyor.. O nedenle devamlı suretle yapılan hataları da göz ardı edemiyorum malesef :)

Batmande bugdan ziyade teknik/performans sorunları vardı.. O nedenle 30 fps max olarak bitirmişsinizdir farkında/umursa olmadan ..ki batman başlığında hatırlıyorum 30 fps cap ile oynuoyorum zaten alışkınım benim için sorun olmuyor kaymak gibi oynuoyurm diyen 1-2 arkadaş da vardı..

O durum 30 fps oynayanlardan ziyade bazi arkadaslarin 1440p gibi cozunurluklerde oyun 100 fpsden asagi dustugunde oyunu oynamamasi ve performans sorunu var demesi bence.

Olabilir cok titiz insanlar vardir, ote yandan 60 fps bana yetiyor ve cok az oyunda sorun yasiyorum fazla titiz olmadigim icin.

Rj0lnir beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

7970 kötü bir kart değil ama işte oyun cıktıgı zamanki en yüksek kartlarla bile 60 fps stabil bi oyun imkanı sunmuyordu, bırak 100 ü yani hocam..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yani sonucta oyle oynanmayacak falan derece birsey degil, heleki su anki kartlarimizla hic degildir kaldiki oyun cok iyi bir oyun..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun şuanki hali değil zaten ilk çıktığı halinden itibaren ki ilk 6 aylık sürecten bahsediyorum zaten :)

Ki ben oyunu ocak ayında aldım aylarca kontrol edip o zaman bile hafiften problemliydi.. mart-nisan gibi bi patch çıktı ondan sonra adam gibi bi hale geldi de fulleyebildim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Long Dark

Daha önce almıştım, bu aralar kurup oynamaya başladım ve çok sardı, başından kalkamıyorum. Henüz erken erişimde ama senaryo modu hariç oyunun bir eksiği yok. Uçağınız Kanada'da düşüyor ve üstünüzde gömlek,parka ile Kanada'nın vahşi ve soğuk yaban hayatında ayakta kalmaya çalışıyorsunuz. Size saldıran zombiler, insanlıktan çıkmış yamyam tipler, yaratıklar yada uzaylılar yok. Aç ayılar, kurtlar var ormanda. Geyik ve tavşan avlama olayları var ama onlara henüz gelemedim. Etrafta terkedilmiş yerleşimler var, (niye terkedilmiş orası muamma şimdilik) oralardan malzeme toplayarak birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz.

Ses efektleri çok güzel, -20 derece soğuğu cidden hissettiriyor size. Unity oyun motorunu da gayet güzel kullanmışlar. Hem benim tarihi eser makinemde ultra ayarlarda rahat oynayabiliyorum, hem de ortamı çok güzel yansıtıyor. Nispeten eski bir sistem, yada ekran kartı olan bir laptopunuz falan varsa rahat oynayabileceğiniz bir oyun cidden. Şu an indirimle 15,50 TL ve parasını sonuna kadar hakediyor. Tavsiye ederim.

http://store.steampowered.com/app/305620/

MilesTeg and JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Long Dark

Daha önce almıştım, bu aralar kurup oynamaya başladım ve çok sardı, başından kalkamıyorum. Henüz erken erişimde ama senaryo modu hariç oyunun bir eksiği yok. Uçağınız Kanada'da düşüyor ve üstünüzde gömlek,parka ile Kanada'nın vahşi ve soğuk yaban hayatında ayakta kalmaya çalışıyorsunuz. Size saldıran zombiler, insanlıktan çıkmış yamyam tipler, yaratıklar yada uzaylılar yok. Aç ayılar, kurtlar var ormanda. Geyik ve tavşan avlama olayları var ama onlara henüz gelemedim. Etrafta terkedilmiş yerleşimler var, (niye terkedilmiş orası muamma şimdilik) oralardan malzeme toplayarak birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz.

Ses efektleri çok güzel, -20 derece soğuğu cidden hissettiriyor size. Unity oyun motorunu da gayet güzel kullanmışlar. Hem benim tarihi eser makinemde ultra ayarlarda rahat oynayabiliyorum, hem de ortamı çok güzel yansıtıyor. Nispeten eski bir sistem, yada ekran kartı olan bir laptopunuz falan varsa rahat oynayabileceğiniz bir oyun cidden. Şu an indirimle 15,50 TL ve parasını sonuna kadar hakediyor. Tavsiye ederim.

http://store.steampowered.com/app/305620/

Bu survival oyunlari cok ilgimi cekiyor... Astroneer'i aldim, Subnautica'yi da alicam bu indirimde... Buna da bakayim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu survival oyunlari cok ilgimi cekiyor... Astroneer'i aldim, Subnautica'yi da alicam bu indirimde... Buna da bakayim...

Erken erişim Survival oyunları moda oldu bu ara DayZ'nin başarısından sonra, onun da hala full sürümü çıkmadı, ne zaman çıkacağı da belli değil. Çok survival oynuyorum diyemem, ama bu cidden olmuş, kendinizi o ortamda hissedip karakterinizle bütünleştiriyor gerçekten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Erken erişim Survival oyunları moda oldu bu ara DayZ'nin başarısından sonra, onun da hala full sürümü çıkmadı, ne zaman çıkacağı da belli değil. Çok survival oynuyorum diyemem, ama bu cidden olmuş, kendinizi o ortamda hissedip karakterinizle bütünleştiriyor gerçekten.

Bende simdi indirimdeyken 3-5 tanesini alip begenmediklerimi iade edecegim bakalim.

7 ways to die, long dark ve subnauticayi alacagim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hem benim tarihi eser makinemde ultra ayarlarda rahat oynayabiliyorum, hem de ortamı çok güzel yansıtıyor. 

Eğer fiyatta anlaşırsak size imzamdaki bilgisayarımı satabilirim. 

Ziggurat, the long dark gibi dandik oyunlar oynamaktan sıkıldıysanız sizi özel mesaj kutuma bekliyorum. Lütfen kutuma tıklayın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende simdi indirimdeyken 3-5 tanesini alip begenmediklerimi iade edecegim bakalim.

7 ways to die, long dark ve subnauticayi alacagim.

7 Days to Die izledigim kadariyla zevkli oyun, biraz kolay gibi sanki tabii millet gelip sana sardirmazsa  :) ... Subnautica bayagi bir detayli; grafikleri, muzikleri filan cok hos, uzun sure oynanir bence... Bir de The Forest varmis, bundan da cok bahsediliyor da bakamadim... 

Astroneer icin refund istedim Steam Wallet'a bakalim, 10 saat oynamisim gerci... Oyun hos ama su an icin bayagi bir kisitli... Gezegendeki herseyi somurdum bir diger gezegene gittim ama orada buldugum elementler bir ise yaramiyor mesela Astronium... Astronium, granit vb. elementler var ama onlarile uretebileceginiz birsey yok daha oyunda... Oyuna birkac guncelleme geldikten sonra tekrar bakmak lazim... 

@@Executioner

Sistem ozelliklerini yazabilir misin?..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4 gb ram, gf 750 Ti, Core2Duo 8500 işlemci, vs :) bunda bile rahatça oynayabiliyorum ve oyun ortamı yansıtmakta çok başarılı, survival horror olacam diye bir iddiası olmamasına rağmen bir iki kere zıplattı beni kurtlar falan saldırdığında :)

Forest'i de çok övüyorlar ama o daha çok multi oynanırsa zevkliymiş. Long Dark solo oynanıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Oyunlari aliyoruz bari sistemi de guncelleyelim dedim... Gece gaza geldim baktim N11'de Z170-Pro (Pro Gaming olan degil) var 700TL'ye, verdim hemen siparisi... Oglen Amazon'a girdim 30 euroya 8GB DDR 2400 bellek var, attim sepete Ode'ye tikladim, hop, "malesef stok tukenmistir" uyarisi... Bekledim belki waitlist filan olur diye, o da yok... Neyse her iste bir hayir var derken telefon caldi, N11'deki dukkan ariyor; "Abi bu anakart yok galiba bizde, Pro Gaming var" ...   :facepalm:

Yine de gazim gecmedi, Mediamarkt veya Vatan'dan Z170 Pro Gaming alayim dedim, dun bakmistim ikisinde de 668TL olan anakart bugun 789TL'ye cikmis... Su an benim icin PC upgrade zamani degil sanirim... :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de oyunları çoğaltınca turuncu forumdan 4 aylık  Sapphire RX 470 4gb Nitro+  yapıştırdım , kargonun gelmesini bekliyorum.  Ekran Freesync olunca RX serisine ve AMD 'ye devam .. ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

7 Days to Die izledigim kadariyla zevkli oyun, biraz kolay gibi sanki tabii millet gelip sana sardirmazsa  :) ... Subnautica bayagi bir detayli; grafikleri, muzikleri filan cok hos, uzun sure oynanir bence... Bir de The Forest varmis, bundan da cok bahsediliyor da bakamadim... 

Astroneer icin refund istedim Steam Wallet'a bakalim, 10 saat oynamisim gerci... Oyun hos ama su an icin bayagi bir kisitli... Gezegendeki herseyi somurdum bir diger gezegene gittim ama orada buldugum elementler bir ise yaramiyor mesela Astronium... Astronium, granit vb. elementler var ama onlarile uretebileceginiz birsey yok daha oyunda... Oyuna birkac guncelleme geldikten sonra tekrar bakmak lazim... 

@@Executioner

Sistem ozelliklerini yazabilir misin?..

Oyunlarin gameplaylerin i izledimde hepside cok kotu geldi almadim hicbirini..

Belki birtek subnauticayi alabilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok