Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.073 mesaj var

Üfff açmayın su konuyu ya..

O season pass 1 yıl 39.99tl den satıldı da almadık..2. dlc nin cıkacagı haberi gelince 79tl ye yükselttiler.. İşte o gün içime öküz oturdu yemin ederim..

İşin bir de şu boyutu var: ben 39 olduğunu hiç bilmesem 79tl havada karada eder bu season pass .. Ama işte o fiyattan almadığım önbilgisi zihnimde gezindiği sürece hicbir zaman mutlu olamayacağım.. :'(

Ps. Sky sende w3 yok muydu :0

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenler de aynı fiyata inmişti zaten de...

Bu indirim tamamen ilk günden witcher 3 ü almamış vatan hainlerini mutlu etmeye endeksli... Devamlı olarak vergi affından vergi affına borçlarını ödeyenlere yapılan kıyaktan bi farkı yok bu işin..

Ewt season pass olayı çok sinirimi bozuyo :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ta ne zaman alıp köşeye atmıştım, köşede duruyor :) Bu expansion pass ana hikayeden bağımsız yeni ek görevler mi oluyor?

Ana hikayeden bağımsız bir main story ve ek olarak side questler var ikisinde de. İlk expansion ile eski Novigrad bölgesini biraz daha genişletip buralarda yaptırıyor questlerin çoğunu. 2. expansion'da ise Toussaint isimli yeni bir bölge ekliyor oyuna.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk DirectX 12 ve Vulkan destekleyen oyun olan Ashes of the Singularity an itibariyle Steam'de 20 lira. Tarzı pek hoşuma gitmedi (RTS ama bi değişik gibi), o yüzden almadım. Ekran kartının Dx12 ve Vulkan becerilerini denemek isteyen varsa ve RTS seviyorsa 20 lira güzel fiyat.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne zamandır RTS oynamıyordum, aldım bakalım. İncelemeleri de çok kötü değil biraz zaman öldürülür gibi duruyor. Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'de Shoot Em Up indirimi var. Çoğu zaten çok ucuz olan oyunlar hepten ucuzlamış. Sine Mora 3.60TL filandı sanırım. Çoğu retro grafikli, pikselli, arcade remake tarzında olsa da arada hoş şeyler var. Seviyorsanız konuşun, belki o da sizi seviyordur bir bakın.

Yalnız bu retro grafik işi sıktı artık ya. Tamam bir ara eğlenceliydi, hoştu ama artık bitsin yani. Biz o oyunların tarzını seviyoruz, grafiklerini değil. Şöyle Sine Mora veya Sky Force gibi, modern ve güzel grafikli arcade tarzı oyun bulmak zor. Arcade oyun Amiga grafiğiyle oynanacak diye bir şart yok. Bunu geliştiricilerin de anlaması lazım.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz o oyunların tarzını seviyoruz, grafiklerini değil. Şöyle Sine Mora veya Sky Force gibi, modern ve güzel grafikli arcade tarzı oyun bulmak zor. Arcade oyun Amiga grafiğiyle oynanacak diye bir şart yok. Bunu geliştiricilerin de anlaması lazım.

@@lawnmower Pek katılamıycam. Misal 2014'de çıkan ve bayılarak oynadığım 8bit platform Shovel Knight müzikleri ve grafikleriyle 8bit olmasa kesinlikle aynı tadı vermezdi.

http://store.steampowered.com/app/250760

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tesekkurler aldim hemen...

Rica ederim, iyi eğlenceler. Multiplayer seçeneği de var, ben hiç denemedim ama denemek isteyen olursa da birlikte bakabiliriz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok