Windows 10 üzerine
8 8

Bu konuda 1.112 mesaj var

Kendime almayacağım sorun orada. :D 

Sorunsuz olması için uğraşıyorum.

Ayrıca 27 Haziran diyor, bana hafta içi lazım.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
29 minutes ago, Lightning McQueen said:

Paint ve Outlook Express gibi uygulamalar, sonbahar güncellemesinyle birlikte Windows 10'dan tamamen kalkacak ya da artık geliştirilmeyip sonraki güncellemelerde kaldırılacakmış:

https://support.microsoft.com/en-us/help/4034825/features-that-are-removed-or-deprecated-in-windows-10-fall-creators-up

MS Paint is here to stay

By Megan Saunders / General Manager, 3D for Everyone Initiative, Windows Experiences

MS Paint fans rejoice: The original art app isn’t going anywhere – except to the Windows Store for free!

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2017/07/24/ms-paint-stay/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

FUCK YOU windows 10. Allah belasını versin böyle işletim sisteminin. Dün internet gitmiş, ben de bağdaştırıcı sorunludur diye yeniden yüklesin dedim. İnternet geldi ve bağdaştırıcı ile bir daha bağlanamadım. Kaç defa silip yükledim hatırlamıyorum bile. En son windowsu sıfırla dedikten sonra düzeldi ama bütün ayarlarım da gitti. :mad::icon_crash:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/25/2017 at 17:07, wazzap said:

FUCK YOU windows 10. Allah belasını versin böyle işletim sisteminin. Dün internet gitmiş, ben de bağdaştırıcı sorunludur diye yeniden yüklesin dedim. İnternet geldi ve bağdaştırıcı ile bir daha bağlanamadım. Kaç defa silip yükledim hatırlamıyorum bile. En son windowsu sıfırla dedikten sonra düzeldi ama bütün ayarlarım da gitti. :mad::icon_crash:

Aygıt sürücüsü sorunlu bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@TheCrow muhtemelen. Delirdim ama kaç defa silip yükledim hatırlamıyorum bile. Allahtan komple format atmam gerekmedi. Gerçi onu da yapmış kadar olduk ya neyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sinirden beni ağlama noktasına getirdin ya, Allah bin belanı versin Microsoft. En son puan yolladiktan sonra format atıp yeni Windows kurayim dedim. ISO indirip USB'ye yazdirdim rufus ile çünkü kendi programı hata veriyordu. Oradan anlamam lazımdı. Neyse Windows yükleme kısmında %80de civarında hata vermeye başladı. 3 defa falan denedim ama yok. Dedim okula gideyim laptopu alıp onunla USB disk yapip tekrardan kurarim. Laptopta da sadece Ubuntu var. Eve geri döndüm ve 2 saat uğraştım ama Windows 10 USB diski yapamadım. Ya USBde sorun var ya da ISO'da. Arkadaşı aradım evde misin diye? Ona gittim orada tekrar ISO indirdim ama onun da USBsine atamadık. Aynı hatayı verip durdu. 2 farklı ISO, 2 farklı USB olmadı. En son DVD'ye yazdım. Artık bu çalışır artık diye, gece 1de eve geldim bu sefer de benim DVD-ROM DVD'yi okumuyor. Çıldırmak üzereyim. Aklı selim arkadaşlardan öneri bekliyorum. Microsoft'un kendi sitesinden indirilen ISO'larda nasıl böyle bir saçmalık olabilir??

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Torrent ile indirdiğim korsan Windows 10 iso'su ile bilgisayarımı kurabildim sonunda. Tişikkirlir microsoft. :mad:

Şimdi de Hintli ablayla windows'u activate etmeye çalışıyorum....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bendeki aptallıkta çocuklarla kıyaslanmaz. Önceki PC'deki key'i bunda aktif edebilmem için oradakini silmeden güncellemem gerekiyormuş. Ben nasıl olsa aynı hesap diye doğrudan eskisini sildim ve yenisini aktif edemedim. Şimdi az önce 40TL'ye yenisini aldım. 

@Najaz 40TL olmasa vermem zaten. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim windows 10 ile yasadigim sorunlar baska turlu

misal salak explorer cokuyo tamam eyvallah 98 den beri olabilir cokebilir

vistada restart ederdi explori duzelirdi sadece tasbardaki order terse donerdi

laan win 10 gocuyo bi bok soylemi programlar dogru dzgun calismiyo

show on top olan video sapitiyo

full screen yapiyorsun taskbari da gosteriyo

nerden oldugunu bulmak icin aklima bi bok gelmiyo

googledan saatlere dolasmam sonucu windows explorur gocup uyari vermedigi teeeeee 15-20 sene onceki gibi tasmanagerdan mudahale gerekiyo

digeri de ssd ile mi alaklidir nedir cozemedim

sonucta yum hardware ayni wisteda son 2-3 senedir paso sleep modda aylarca kullaniyorum elektrik falan gitmedikce

bunu sleep moda sokmak tam risk

ulan win10 sleep mod diyorum uyanmiyo yani fanlar calmsaya basliyo ama ekrana goruntu gelmiyo full sleep olmuyo

daha beteri boyle mal gibi takildigi icin pc psu dugmesinden kapatip 1-2 dk bekleyip oyle acmam gerekiyo

boylesine bir mallik

vistaya gore tek avataji ise su

bunu yaptiktan sonra sanki gerizekali psudan makina kapatmamisim gibi sleep moddan cikmisim gibi aciyo

vista olsa hard kapatma oldugundan normal acilirdi

ssd haric yeni gelen bisi olmadigina gore

fark tamamen vista win 10 farkindan

ne boktan cozutuyo bilemiyorum

restart etigimde de bi kac kere takildi boyle upgrade ederken falan

benimki ozel bir surum boyle tercih ettim fazla cvicivli degil en azindan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

pasam bahsetigim sey internet explorer degil windows explorer windows dosya sistemi

yoksa salak broswer bile olsa windows ne etkilecek de neue engel olucak

taskbar falan diyorum :P windows sorundanbahsediyorum

yoksa zati browserimde firefox

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iste ama 9 sene vista kullanbdim goctu mu automatik yuklenirdi falan yada hadi olmadi ortam donardi

burda calisiyo ama sorunlu bi uyari yok bisi yok bisiler calisiyo ama duzgun degil

neyse ki cok oluyomus da googledan buldum dgoru kelimleri yazinca sonunda :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
8 8

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok