Windows 10 üzerine
8 8

Bu konuda 1.112 mesaj var

Bu arada laptopu güncelleyemedim bir türlü. Clean install a gidiyor olay.

Sürekli modern setup failed hatası verip kapanıyor. Bazı workaroundları denedim ama para etmedi. Bir temiz format deneyelim bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@SkyWarrior Ben de dün gece yükseltme yaptım ama oyun oynarken saçmasapan şekilde hata verdi birkaç kere. Microsoft bklamış yine yükseltme işini. Bu akşam temiz kurulum yapacağım artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam yükseltmeden sonra tüm ekran kartı ve ses kartı sürücülerini baştan kurun. İçine ediyor resmen.

Ben kurdum rahatladım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Crimson relive surucusu 17.4.1 ile creatorsupdate sorunlu. Oyunlar çalışmıyor. Tamamen kaldırıp windows 10 ile gelen standart surucu ile çalışmak çozuyor sadece. Amd den acilen yeni surucu gelmesi gerekiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dert değil o kadar en fazla 2 3 gün kaybederim. severim tinkering olayını. SkyWarrior tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güncellememiş olan varsa güncellesin bence. Pek bişi kaybedilmeyecek gibi duruyor. Gayet stabil ve düzgün çalışıyor sistem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende sorunsuz güncellendi. Daha iyi değerlendirmek için bir tabletle denemek lazım bir de. 

Edge güzel olmuş ama chrome varken gerek olmuyor. Tab management başarılı , benzerini chrome a da getirmeleri lazım.

Windows 10 Creators Update: What’s new in Bash/WSL & Windows Console

https://blogs.msdn.microsoft.com/commandline/2017/04/11/windows-10-creators-update-whats-new-in-bashwsl-windows-console/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

CU altında 17.4.2 crimson relive i sorunsuz kullanabilen var mı?

17.4.1 den farklı değil sanırım sürücü ve sürekli unsupported graphics card error alıyorum oyunlarda oyunlar çalışmıyor 17.2.1 e geri döndüm. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
CU altında 17.4.2 crimson relive i sorunsuz kullanabilen var mı?

17.4.1 den farklı değil sanırım sürücü ve sürekli unsupported graphics card error alıyorum oyunlarda oyunlar çalışmıyor 17.2.1 e geri döndüm. 

AMD :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

CU da ilk sürücüde fena çuvalladılar. Ya da bana özgü bir durum var anlamış değilim. Bu iki sürücü CU ile kesinlikle çalışmıyor orası net.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haydaa....

ciddi sıkıntı geldi bana.

Gördüğüm kadarı ile R9 290X serisi kartları kullananlar sorun yaşıyor genel olarak. GameDVR yi kapatın demişler kapattık ama bir değişiklik yok. Game mode u mu kapatsam acaba sıkıntı ondan mı kaynaklanıyor ki?

Sorun da çok saçma. Oyunu açıyorum misal Unsupported graphics card diyor Crysis 2. Styx de filanca texture format desteklenmiyor diyor halbuki 17.2.1 ile iki oyunda da sorun yok paşa paşa çalışıyorlar.

Bundan başka oyunda denemedim gerçi sırada bunlar olduğu için ama neyse kastırmayıp bir sonraki WHQL sürücüyü bekleyeceğim herhalde. Kartta herhangi bir sorun olmadığına eminim. Aynı sürücü CU dan önce sorunsuz çalışıyordu 17.4.1

SkyWarrior tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

R290 'da bende son iki sürücüyle sorun yok.

Game mode lowend makinalarda daha dikkate değer fark yaratıyormuş.

https://arstechnica.com/gaming/2017/04/windows-10-game-mode-shows-big-gains-on-low-end-pc-performance/

Windows Store'a , steam benzeri belli süre içinde iade hakkı gelecekmiş.

Edit:

@MonkeyBusiness media creation tool.

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
8 8

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok