Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Ben şuradan bulabildim:

Sağ üstte Helo, .....  kısmının üstüne gelip, alta açılan beyaz uzun kutucuktan; Your Account tıklayın.

Açılan sayfada Settings Bölümü var. Burada 1 Click Settings tıklayın.

Yeniden açılan sayfada sol kısımda ; Default Address and 1-Click Settings bölümünün altında isminiz adresiniz ID number. Altında edit kutucuğu ile değişim yapabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şuradan bulabildim:

Sağ üstte Helo, .....  kısmının üstüne gelip, alta açılan beyaz uzun kutucuktan; Your Account tıklayın.

Açılan sayfada Settings Bölümü var. Burada 1 Click Settings tıklayın.

Yeniden açılan sayfada sol kısımda ; Default Address and 1-Click Settings bölümünün altında isminiz adresiniz ID number. Altında edit kutucuğu ile değişim yapabilirsiniz.

Teşekkür ettim sipariş verirken görmüştüm sanırım orayı gözden kaçmış.

O kutucuğu doldurdum sonradan sormazlar heralde birde yollamadan önce sormuyorlar mıydı acaba ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Amazon'dan gelen kargolari hic kontrol etmeden gumrukten geciriyorlar ya da benim bilmedigim birseyler var... $302 ($250 + $52 deposit) tutarindaki siparisimin $52'lik depozitini oldugu gibi iade etti Amazon...  :icon_think: Bu sene ikinci kez oluyor bu... Noluyo lan?!  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Amazon'dan gelen kargolari hic kontrol etmeden gumrukten geciriyorlar ya da benim bilmedigim birseyler var... $302 ($250 + $52 deposit) tutarindaki siparisimin $52'lik depozitini oldugu gibi iade etti Amazon...  :icon_think: Bu sene ikinci kez oluyor bu... Noluyo lan?!  :mrgreen:

İlk çıktığı hafta 4790K almıştım Amazon 'dan, deposit iadesiyle 700 küsür liraya gelmişti bana. Bazen şansına denk geliveriyor böyle. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar 79 dolar + 6 dolar shipping li bir saat aldım amazondan. Daha önce aldıklarımda i parcel ile göndermemişlerdi. I parcel in saçma bir uygulaması varmış tc kimlik no falan istiyormuş takip kısmından bakıyorum herhangi bir link istek yok, boku bokuna zamana yazık olmasın gerçi kargo yollanmış diyor ama bilemedim halen tedirgin oldum.

i-parcel neyin nesi bilmiyorum da benim kargo 8-10 günde geldi amazondan ilk alışverişim oldukça sorunsuz ve hızlı gerçekleşti, hoşuma gitti, sizinki de sıkıntısız ulaşır merak etmeyin. i-parcel, amazon derken işin içinde ups ve tr domestik ayakta yurtiçi kargo filan da var, kimin eli kimin cebinde ben pek çözemedim işleyişi ama neticede yurtiçi kargo günü gününe teslim etti bana paketi.  getiren kuryeye de sordum sadece sizle mi çalışıyor amazon-iparcel diye adam bilmiyordu tabii. valla amazon'dan sanki hepsiburadaymışçasına alışveriş etmek gayet güzel iş. muafiyeti aşanların da vergisi neyse verir alayını oradan alırım artık.

Enyalios beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

i-parcel sadece Yurtiçi ile çalışıyor. Eğer çok sorunlu bir şubeniz yoksa gelebilir normal. Ben klavye almıştım Çarşamba akşamı Cuma sabahı elimdeydi mesela. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim burda (Ortaköy),sürat Kargo ile de çalışıyordu. Gerçi Amazon,i-parcel vs. değil. Burada i-parcel'in teslim ettiği PTS şirketi o kargolarla çalışıyor sanırım yurtiçinde.

Ama sürat kargoya verilmedi son 4-5 sipariş. Hep yurtiçi ile geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yiğene bilgisayar toplayacaktım. kasa dışında bütün malzemeleri amazondan sipariş geçmek istedim. baktığım hiç bir LGA 1151 anakart türkiyeye gönderilmiyordu? anakartların olayı nedir?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anakartta bikaç arkadaşım sıkıntı yaşadı. İşlemcilerdede sıkıntı çıkıyor. Bazıları sorunsuz aldılar onuda söyliyeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

anakart & işlemci & kasayı türkiyeden alıp kalanını amazondan aldım kargo gümrük vs. 1000$ altına bi oyun makinası toplamış olduk... gtx960 ı daha ucuza satmışlığı var, 30 gün içinde indirime girerse refund talep ederim diyerek geçtim siparişi... açıkcası aynı rakama bile gelse bile garanti vs. işlemleri için artık amazon dan almayı tercih edenlerdenim.

post-123-0-68276500-1460974994_thumb.png

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust tavsiyeler gayet yerinde ama adamlar hızlı çalışıyor sipariş yola çıktı bile :D 

rami ayri sipariş vermeyi düşünmüştüm ama açıkcası uğraşmak mı vergisini ödemek mi arasında ki seçimimi uğraşmamaktan yana kullandım.( ram toplam kargo yu arttırmıyordu tek alınca kargo da eklenecek. uğraşmaya deyecek bir fark olmuyordu.) gold güç kaynağının şuanki fiyatı iyimiş ben kendiminkini alırken 2 katı fiyat fark ediyordu.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.amazon.com/ADATA-Premier-SP550-240GB-ASP550SS3-240GM-C/dp/B013J7Q338?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_3&smid=ATVPDKIKX0DER

ADATA 240GB SSD $57.99

Yorumlar çok iyi, fiyat bedava, Adata kendi sattığı zaman Türkiye'ye gönderim yoktu, şuan Amazon satıyor, Türkiye'ye gönderim açık.

Kargoyu'da bedavaya getirmek isterseniz, amazon app yükleyin telefonunuza, invite friends friends bölümünden aşşağıda vereceğim kodu girerseniz 5 dolar daha indirim indirim olur yani kargo bedavaya gelir:

ISMAI2345N

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok