Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Hmm ağır rezaletmiş harbi, dh ye girip küçümseye küçümseye küfredesim geldi ama gerçek hayatta boynunu kırmadığım sürece rahatlayamıyacağımı farkettim o nedenle gerek yok..  :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adam direk dangalağın önde gidenimiş. Türklüğümden utandım yeminle, ingilizce bilmemek ayıp değil ama birşeyler biliyormuş gibi davranıpta sıçıp sıvamanında bu kadarı olur; pes doğrusu dicek söz bulamadım. Kaç kişi neler yazmış hala kendini savunmaya çalışıyor birde utanmadan bahane arıyor, utanıp hesabı kapatıp çekip gitmesi lazım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dh'de ben de dahil ezen ezdi zaten şimdiye kadar, sen geç kaldın :lol: 100 kişi falan ezmiş adamı yazık intihar etmezse iyidir...

O tiplerin intihar etmek bir tarafa , utanacak kadar bile beyni olmadığı için hiç sorun olmaz.. Adamın derdi sadece İngilize bilmemek ve bu yüzden de okuduğunu doğru anlayamamak değil. Türkçe bile yazsalar anlamaz o tipler mesajları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

220V cihazlar amazon.com da olmayabiliyor. Bu durumlar için Amazon.de 'i veya amazon.uk 'i kullansak nasıl olur?

Fiyat karsilastirmak lazim ama Amazon.de en mantiklisi. Prizler de ayni, UK prizleri farkli bildiginiz gibi.

Ben 1-2 kere Amazon.de'den alisveris yaptim, i-Parcel'le ayni sekilde geldi urunler. Dikkat etmek gereken, Amazon.de'deki fiyatlarin vergi dahil fiyat oldugu. Checkout'da vergi dusuluyor, bir kontrol edin mutlaka.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce yine burada bir konuda tavsiye ettiğim çanta ciddi indirime girmiş, en önemlisi vergi altına inmiş. İhtiyacı olan kaçırmasın. Önceki fiyatı: 103$ + %20 vergi ile birlikte 500 TL'ye yaklaşıyordu.

Samsonite Colombian Leather Flap-Over Laptop Messenger Bag

Price:

$76.99

http://www.amazon.com/Samsonite-Colombian-Leather-Flap-Over-Messenger/dp/B004XAVT8K?ie=UTF8&colid=2SA0AFEHSOAQR&coliid=I1FBC1FLF7QJC0&psc=1&ref_=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl

91pdo5uoVAL._UL1500_.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi bu sığırların mesajlarını okurken ben niye utanıyorum ya. Nasıl bir huydur bu. Gülemiyorum resmen acıyorum yahu. :lol:

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Ben az daha Amazon.com'dan 110V anfi alarak kendimi imha ediyordum. İngiltere fişi farklı olduğu için en doğrusu Amazon.de geldi, tam çözemedim ama fiyatlar biraz daha yüksek, shipping biraz daha düşük olduğu için neticede aşağı yukarı aynı hesaba geliyor, dahası hız da artmış oluyor. Dikkat edilmesi gereken nokta, hızlı kargo ile fiyatın bir şekil daha düşük olabildiği.

@@AlperD : Ben de durup durup o çantaya bakıyorum, muhtemel bir noktada alıp geçicem :) Bizden alan var mıydı, yorumları neydi hatırlayamadım şimdi ...  13" macbook pro rahat rahat sığar gibi gözüküyor, elimdeki eşantiyon çanta tat vermiyor hakikaten. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.amazon.com/Corsair-Gaming-Aircraft-Grade-Aluminum-CH-9000109-NA/dp/B014W1YRY2?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_2&smid=ATVPDKIKX0DER

laser kullanmaya alışıksanız direkt alabilirsiniz 40 dolara düştü şuan itibariyle, ben "pro" optic olan düşsün diye bekliyorum hala 60 dolar, onu bir 50 yapsalar alacağım.

bir tane de deathadder chroma aldım geçen, kutusunu açmadım daha, isteyen olursa satabilirim.

bir de dayanamadım tabi yine kendi kendimi gaza getirerek k70 rapidfire siparişimi verdim, o da gelince alışamazsam satacağım aklınızda bulunsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Ben az daha Amazon.com'dan 110V anfi alarak kendimi imha ediyordum. İngiltere fişi farklı olduğu için en doğrusu Amazon.de geldi, tam çözemedim ama fiyatlar biraz daha yüksek, shipping biraz daha düşük olduğu için neticede aşağı yukarı aynı hesaba geliyor, dahası hız da artmış oluyor. Dikkat edilmesi gereken nokta, hızlı kargo ile fiyatın bir şekil daha düşük olabildiği.

@@AlperD : Ben de durup durup o çantaya bakıyorum, muhtemel bir noktada alıp geçicem :) Bizden alan var mıydı, yorumları neydi hatırlayamadım şimdi ...  13" macbook pro rahat rahat sığar gibi gözüküyor, elimdeki eşantiyon çanta tat vermiyor hakikaten. 

Sorun çıktığında Almanca dilim her zaman dönmeyebilir. Aniden ingilizceye dönebilir miyiz? Google translate işine girip, DH 'deki elemanlar gibi maymun olmayalım?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Ben ilk başta translate deniyordum da bir yerlere tıklayınca site İngilizce'ye dönüyor, daha sonra da o seçimi hatırlıyor, ürün yorumları dışında almanca bir şey kalmıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

corsair mouse'u alıp almamayı düşünürken, fiyat 60dolara çıktı da rahatladım. durduk yere para harcayacaktım. ben mouse'umdan memnunum. :D amazon & camelizer beni epey günaha sokuyor...

* edit: tekrar düşmüş... böyle olaylar beni gaza getiriyor. :) mouse'u satın aldım. mouse eskiyen ve eskidikçe bana keyif vermeyen bişiy. yedekte durur diyerek aldım. haber verdiğin için teşekkürler @@stardust

http://www.amazon.com/Corsair-Gaming-Aircraft-Grade-Aluminum-CH-9000109-NA/dp/B014W1YRY2?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_2&smid=ATVPDKIKX0DER

laser kullanmaya alışıksanız direkt alabilirsiniz 40 dolara düştü şuan itibariyle, ben "pro" optic olan düşsün diye bekliyorum hala 60 dolar, onu bir 50 yapsalar alacağım.

bir tane de deathadder chroma aldım geçen, kutusunu açmadım daha, isteyen olursa satabilirim.

bir de dayanamadım tabi yine kendi kendimi gaza getirerek k70 rapidfire siparişimi verdim, o da gelince alışamazsam satacağım aklınızda bulunsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alman amazon sitesinde takip ettiğim ürünlere baktım. HEm fiyatları daha yüksek, hem kargo daha çok tutuyor  :icon_think:

Sennheiser , amazon.de'den gönderiliyor ama onun da fiyatı daha yüksek  :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alman amazon sitesinde takip ettiğim ürünlere baktım. HEm fiyatları daha yüksek, hem kargo daha çok tutuyor  :icon_think:

Sennheiser , amazon.de'den gönderiliyor ama onun da fiyatı daha yüksek  :icon_think:

Onceki mesajimda da yazmistim, Alman Amazon fiyatlari KDV dahil fiyatlar. Son adimda KDV dusuyor, oyle kontrol ettiniz mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Onceki mesajimda da yazmistim, Alman Amazon fiyatlari KDV dahil fiyatlar. Son adimda KDV dusuyor, oyle kontrol ettiniz mi?

öyle kontrol ettim. Bazen fiyatlar yakın , bazen avantajı yok. Tabii denediğim ürünlerde. Kargonun avantajı yok, hatta bazen daha pahalı, o garip.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce yine burada bir konuda tavsiye ettiğim çanta ciddi indirime girmiş, en önemlisi vergi altına inmiş. İhtiyacı olan kaçırmasın. Önceki fiyatı: 103$ + %20 vergi ile birlikte 500 TL'ye yaklaşıyordu.

Samsonite Colombian Leather Flap-Over Laptop Messenger Bag

Price:

$76.99

http://www.amazon.com/Samsonite-Colombian-Leather-Flap-Over-Messenger/dp/B004XAVT8K?ie=UTF8&colid=2SA0AFEHSOAQR&coliid=I1FBC1FLF7QJC0&psc=1&ref_=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl

91pdo5uoVAL._UL1500_.jpg

Aldım çantayı geçtim, zaten ihtiyacım vardı, düşüneceğime gelsin dedim.

O girmeli kısmın çok iyi olmadığı ve ses çıkardığı, taşıma askısının da biraz dandik olduğu gibi yorumlar vardı ama çanta sırtımda uzun süre gezmiyorum, yaptığım şey daha çok ev-araba// araba-iş taşıması, problem olmayacağını umuyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aldım çantayı geçtim, zaten ihtiyacım vardı, düşüneceğime gelsin dedim.

O girmeli kısmın çok iyi olmadığı ve ses çıkardığı, taşıma askısının da biraz dandik olduğu gibi yorumlar vardı ama çanta sırtımda uzun süre gezmiyorum, yaptığım şey daha çok ev-araba// araba-iş taşıması, problem olmayacağını umuyorum. 

Ben sorunsuz kullanıyorum. Yorumları da okumuştum almadan önce ama şu ana kadar gayet güzel kullandım. Çanta yağmur da yedi, kar da. Ama bir sıkıntı olmadı. Bir kere kalitesi kesinlikle fotoğraftdakinden çok daha iyi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Western Digital 1TB Blue

http://www.amazon.com/Western-Digital-3-5in-Color-Caviar/dp/B0088PUEPK

$49.99'a düşmüş.

Bunun 3 TB olanı geçen 84.99'a yani vergi sınırı altına düşmüştü, aceleniz yoksa onu takip edin yine düşer.

http://www.amazon.com/Blue-Desktop-Hard-Disk-Drive/dp/B013HNYV42?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_9&smid=ATVPDKIKX0DER

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok geri aldım bunlar elde kalan son bluelar sanırım. Bende var bir tane EZEX serisi. Gayet memnunum. 

3TB olan model greenden devşirme dikkat edin. 5400 RPM onlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sennheiser, avrupadaki distribütörlerini baltalamamak adına uluslararası gönderiye izin vermiyor malesef.

130 dolara efsane bu kulaklık amerikadan aldırma imkanı olana, 2 sene evvel çıktığında 200 dolar üstünde satılıyordu.

http://www.amazon.com/Sennheiser-GAME-ONE-Gaming-Headset/dp/B00KK8ZLEC?ie=UTF8&keywords=Sennheiser%20GAME%20ONE&qid=1463751091&ref_=sr_1_1&sr=8-1

tr fiyat: http://www.hepsiburada.com/sennheiser-game-one-black-oyuncu-kulakustu-kulaklik-p-BD805228

öyle uyduruk logitechlere, hyper-x cloud'lara, razer'ın rezaleti krakenlara fln benzemez, adam gibi amp'li bir ses kartı ile (bknz. sound blaster z, asus xonar stx) ezer geçer. tavsiye ederim.

mikrofon ihtiyacınız yoksa da HD 598 serisi efsanedir, ama dediğim gibi amp lazım, ohm'ları yüksek bunların, dandirik logitech kulaklıklar gibi usb ses kartı ile onboardla falan kullanılmaz, ses kısık gelir.

yemi attım bakalım logitech'e bok atarak, ties damlar mı birazdan göreceğiz. malum yeni g933 garabetini aldı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok