Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Benim kürek gibi ellerime yeni bir mouse lazım. Roccat Kone XTD var çok seviyorum mouseumu ancak üzerindeki kaplama garip bir hal aldı. Yapış yapış gibi duruyor bazen ki hiçbir şekilde kirli elle mouse klavye kullanmam anlamadım neden. Zamanla aşındı herhalde. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

deathadder iyidir o zaman yapıştır...

şimdi amazon chat'den anastacia kızımız ile görüştüm.

Ne iş "Deal of the Day" yapıyorsunuz ama Bestbuy sizden daha ucuz, aynı fiyattan verirseniz sizden alalım dedim.

Baya kibar kibar bişeyler yazdı da, özetle "haklısınız ama diğer firmaların fiyatları ile -eşleşme- (match) gibi bir fiyat politikamız yok, yardım edemediğim için çok üzgünüm" dedi.

Yine de gayet iyi fiyat, düne kadar 55 dolardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon'dan ürün alırken "extended warranty" seçeneği çıkıyor. Onu alan var mı? Garantiyi kim veriyor?

Edit:

Kindle 'ın Shipping Dimensions 'ı bilen var mı? Borderlinx ten giriyorum tahmini rakamlar 35.69usd masraf çıkıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

onun fiyatını düşürten benim bu arada.

form doldurdum yolladım amazona.

e-mail geldi bana, bedava hediye ettiler bir tane, daha ucuz fiyat bulup onlarla paylaştığım için.

sayfada aratın bak "feedback" bölümü var, orda "Would you like to tell us about a lower price?" diye bir seçenek var, ordan formu doldurdum yolladım, sonuç ortada.

global pazara etki ediyorum oturduğum yerden.

KaraSinek, Griffon and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o G9'u labaratuvar ortamında moneküllerine ayırarak imha etsinler, sakın çöpe falan atma üstünde biriken mikroorganizmalar salgın hastalık başlatabilir.

şuan sen çok ciddi bir çevre riski içeriyorsun, kusura bakma adresini ve telefonunu kadıköy belediyesine verdim, gelip alsınlar, direnme.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@

ben kullanmadım ama logitech ürünleri leğen plastiğinden üretildiği için anlıyorum ne demek istediğinizi.

adamın amazon hayatsızlığı sonunda işe yaradı.. helal valla hahaha  :baba:

umarım senin genel hayatsızlığın da bir gün işe yarar kardeşim  :icon_twisted:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech 'in legen plastiği kalitesinde ucuz ürünleri de var tabiki ama tüm ürünleri böyle dememiz doğru olmaz.

Razer hiç kullanmadığım bilemiyorum ama Amazon yorumlarına bakılırsa kalitesizlik açısından Logitech ve Razer 

aynı sınıfta benim gözümde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Walla benim G9 10 seneden fazla kulllanmama rağmen ne çift tıklama yaptı ne bişey. Kullanım ile aşınan tek yeri ise scroll tekerleğindeki lastik (eriyerek yok oldu 10 sene sonunda doğal olarak). Bir de baş parmağın denk geldiği sol yüzeyde hafif aşınma var ama kozmetik olarak dahi kusur oluşturmyacak kadar ufak bir ebatta.

İnanılmaz memnundum, hatta teflon ayaklarının erimesi sonucu 5$'a eBay'den teflon ayak satın almıştım geçen ay falan. Teflon ayakları takarken parçalarına ayırıp tek tek temizlediydim, ilk günkü gibi olduydu mouse. Elimde yok olana kadar kullanırım diyordum ama bu fiyatı görünce dayanamadım. :cry:

Pek Razer sayılmaz ama daha öncesinde Razer'ın Microsoft için ürettiği "Microsoft Habu" kullanmışlığım var ve 1-2 sene içerisinde çift tıklama problemi oluşmuştu farede. Malzeme kalitesi olarak da Logitech G9'un yanına yaklaşamaz. Razer ürünleri genel olarak sevmesem de Deathadder'a geçmiş başarılarından ötürü bir şans verdim bu fiyata.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

razerın plastik kalitesi logitech ten daha kötü üzgünüm  :1pof:

ben razerın kalitesi logitech'den iyidir gibi bir yorumda bulunmadım dikkat edersen. razer da yıllar içinde aynı bokun yoğurtlusu durumuna geldi.

biz corsair'ciyiz gardaş, bizim canımız yanmaz, ucuz mal kullanmıyorum, plastikle işim olmaz, aliminyum takılıyorum bu aralar, bknz. imzam.

Aircraft-grade aluminum structure: light weight, durability, and optimal mass distribution

Plastiğinizden arınıp gelin huzuruma bundan sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok