Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Imzaya bile girmis :D ... 

Ben kutudan cikardim jelatinli filan cok yakisikli geldi, "dur buna yeni kasa almak lazim hic acmayayim" diye gaza geldim takmadim... Hemen o gazdan kurtulmam lazim, "ne gerek var" filan diye sakinlestiriyorum kendimi ya dur bakalim... :]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bak çok feci para harcatırım, sonra demedi deme.  :icon_twisted:

https://www.coraxalpha.com/tum-urunler/kasa/h-serisi/nzxt-h440

hemen yapıştır, beğenirsen bana da söyle, ben de alacağım.

kırmızı çıtalısı olsa almıştım zaten, şuan düz siyahı var sadece.

diğer seçenek de corsair 750D ama ne hikmetse taş gibi kasayı kimseye beğendiremedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ürün ağırlığı : 10,16 kg

Masallah... Matte black olani bayagi yakisikliymis...

Fiyati gorunce gazim gecti yalniz...  :lol:

[ Edit ]: Next Generation 5.25-less Design

Konsola cok yogunlasinca PC olayinda cok geri kalmisim heralde, 5.25 olmamasinin next-gen dizayn olarak adlandirildigini yeni goruyorum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alacaksan bunu al, başka kasa için upgrade etmeye değmez.

Ben Silverstone Raven RV02 kasamdan son derece memnunum fakat bu kasa çıktığında 240 ve 280mm'lik radyatörlü su soğutma çözümleri yoktu. Adamlar da doğal olarak ona göre tasarlamamışlar. Uysa mevcut kasama yeni kasa arayışına hiç girmezdim :(

Ps: evet artık 5.25 drive kullananları hakir görüyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun fiyatı $79 a kadar düşüyor, denk getirmek zor tabii. Camelcamel haber verdiğinde fiyat yükselmiş oluyor. Ama benim gibi belli aralıklarla hd leri değiştiriyorsanız, dursun listede denk gelirse alınır. Çok iyi fiyat $80 civarı.

WD Blue 4TB Desktop Hard Disk Drive - 5400 RPM SATA 6 Gb/s 64MB Cache 3.5 Inch -  

https://www.amazon.com/gp/product/B013HNYV8I/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3GIXZZ3A9KQ10

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton

3. parti satıcılarda düşüyor o fiyata, 79 dolar + 5 dolar shipping mesela. TR gönderimi yok veya çok sıkıntılı. 

ankrrc diye bir abuzittin satıcı satıyor misal o fiyata şuan, 1 tane yorumu var.

https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B013HNYV8I/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

böyle bir şekilde almaya çalışırsanız anca başınıza iş almış olursunuz, iadesini yaptırana kadar uğraşırsınız.

fulfilled by amazon ya da direkt amazon'un sattığı şekilde 119 doların altına hiç inmemiş.

vergi sınırının altında 3tb olanı yakalayabilirsiniz ama 4tb zor şimdilik, belki black friday'de.

o 79 dolarlık 4TB büyük ihtimalle refurbished durumundadır. yoksa öyle bir fiyat yok yani.

bir fiyat gerçek olmayacak kadar iyiyse, ürün gerçek olamayacak kadar kötü çıkabilir.

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust Güzel kasaya benziyor aslında, kaliteli markalardan eksik yanı muhtemelen fanları dandiktir. :)

Ben de kasa bakıyorum bu aralar da benim soğutucu sorunlu. 16,5 cm yüksekliği. 230T falan baktıydım, olmadı S340 alabilirim bu gidişle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim acelem olmamakla birlikte kırmızı çıtalısı gelirse nzxt h440, gelmezse corsair 750D alırım gibime geliyor.

aslında benim Raven RV02'ye olan 180mm custom radyatörler varmış.

http://www.frozencpu.com/products/14194/ex-rad-285/Magicool_Extreme_180mm_x_35mm_Slim_Radiator_MC-RADI180.html

tabii hem daha masraflı olacak, hem Tolga abi (t800) hem de Korhan abi (zvana)'den ders alacağım ayağına bir sürü kafalarını şişirmem gerekecek.

hem bir yandan istiyorum custom water cooling, hem de "ne gerek var, hazır kitler de zaten yeteri kadar iyi" diyorum. bakalım artık kısmet...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Off gozlerim, bu bildigin "Bagcilar Stayla", bana gitmez...  :D LEDli fan  ya da kasa vs. bir turlu alisamadim... 

Su NZXT 340 iyiymis aslinda, ElanVital A10 magduru olarak H440 bana fazla buyuk ve agir geldi... S340 aklimda bulunsun, penceresizi varsa daha iyi aslinda...

Bu arada ilgilenen varsa; 

ASUS MG MG278Q 27" Screen LED-lit Monitor - $399.99'a inmis... 

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam Jaybird Bluebuds X kullaniyorum spor yaparken. Ses kalitesi Bluetooth kulakliklara gore cok iyi seviyede. X2 modeli pahali ama X modeli bu verdiginiz kulaklik seviyesinde fiyatta bulunabiliyor, bir arkadasim Amazon'dan o civarda fiyata aldi birkac ay once.

Firma da musteri hizmetleri bakimindan cok iyi, orta boy kulaklik ucunu kaybetmistim, support'a yazdim kargonuz niye pahali diye, bana ucretsiz yolladilar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam Jaybird Bluebuds X kullaniyorum spor yaparken. Ses kalitesi Bluetooth kulakliklara gore cok iyi seviyede. X2 modeli pahali ama X modeli bu verdiginiz kulaklik seviyesinde fiyatta bulunabiliyor, bir arkadasim Amazon'dan o civarda fiyata aldi birkac ay once.

Firma da musteri hizmetleri bakimindan cok iyi, orta boy kulaklik ucunu kaybetmistim, support'a yazdim kargonuz niye pahali diye, bana ucretsiz yolladilar.

Değerlendirmeye alındı üstadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Off gozlerim, bu bildigin "Bagcilar Stayla", bana gitmez...  :D LEDli fan  ya da kasa vs. bir turlu alisamadim... 

Su NZXT 340 iyiymis aslinda, ElanVital A10 magduru olarak H440 bana fazla buyuk ve agir geldi... S340 aklimda bulunsun, penceresizi varsa daha iyi aslinda...

Bu arada ilgilenen varsa; 

ASUS MG MG278Q 27" Screen LED-lit Monitor - $399.99'a inmis... 

Kaptım bir tane Narc aldıktan sonra camelcamel a eklemiştim ama o anlık yakalamıyor işte. Narc ın aldığı fiyata düşmese de bence bu fiyat da iyi. 

Aldıktan sonra kredi kartında parayı bloke etmedi. Artık ne zaman gönderirlerse o anki kurdan çevirilecek. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

• $392.81

napsam? daha gönderilmemiş , iptal edip bir daha mı alsam? 

100dolarlık gift karta 5 dolar veriyor yazıyor sayfamda , herkesin bahsettiği gift kart işi bu herhalde?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 10 numara fırsat ben tekrar bu fiyat noktasına gerilemesi black fridayi bulur diyodum.. Reset yollanmadıysa halen tekrar sipariş geçebilirsin ama işte 7 dolar içinde değer mi sorusu hep kafayı karıştırmaya devam edicek..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 10 numara fırsat ben tekrar bu fiyat noktasına gerilemesi black fridayi bulur diyodum.. Reset yollanmadıysa halen tekrar sipariş geçebilirsin ama işte 7 dolar içinde değer mi sorusu hep kafayı karıştırmaya devam edicek..

Aynen öyle , iptal edeyim mi diye bir tuşa bastım. "Cancel 'ı garanti edemeyiz, paketliyoruz" gibi bir mesaj çıktı. Uğraşmadım. Şimdi 7 dolar için karıştırmayalım ortalığı. :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok