Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

@@ResetButton

Shure ne biçim bir üretici ben anlamadım. Earpad almaya çalışıyorum. Türkiye Distribütörleri maillere dönmüyor, telefonlara çıkmıyor. Avrupa'daki merkezleri ve destek hatlarına yazdım kapı duvar. Amazon.com'da var ama Türkiye'ye yollamıyor, Ebay'de var ama sadece Paypal ile çalışan satıcılarda mevcut. Ali Express'tekiler çakma gibi görünüyor. Kulaklık çöp olacak 20 dolarlık earpad alamadığım için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ : O Ebay'den paypal yüzünden ürün alamamak adamı ağlatacak seviyeye geldi hakkaten... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Crucial MX300 750GB SATA 2.5 Inch Internal Solid State Drive - CT750MX300SSD1
$99.99 + $23.97 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

Lexar JumpDrive S75 256GB USB 3.0 Flash Drive - LJDS75-256ABNL (White)

$36.75 + $5.17 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

Bu arada Sennheiser HD 598 Special Edition'da kipirdanma basladi, yakinda buyuk indirim gelebilir... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mx300 efsaneymiş ama biz adata'cıyız bundan sonra.

lexar S75'i amazon.de'den daha ucuza aldık zaten link vermiştim.

bu da ortaya karışık olsun microSD severler için:

https://www.amazon.com/Samsung-Select-Memory-MB-ME128DA-AM/dp/B01DOB6YW4/ref=gbph_img_m-4_9fd9_423f7d9b?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=fc0df491-8d0a-474c-bd30-28e351859fd9&pf_rd_s=merchandised-search-4&pf_rd_t=101&pf_rd_i=384082011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=ZEF4ZC6Q7TTZVJ8YCE9B

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SB Z ve Zx lerin fiyatları da neredeyse şimdiye kadarki en düşük seviyede, Zx bile vergi sınırının altında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

lexar S75'i amazon.de'den daha ucuza aldık zaten link vermiştim.

Sonradan dusununce keske alsaydim dedim, keko gibi 3.5" hdd tasimak zorunda kaliyorum bazen... Pisman oldum almadigima... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Audigy RX de indirimde 37.60$;

https://www.amazon.com/dp/B00EO6X7PG/ref=olp_product_details?_encoding=UTF8

Ben Sound Blaster Z almayı düşünürken buna kaydım. Z üzerindeki Core3D chipseti hakkında çok iyi yorumlar okumadım ve yeni Pro Studio upmix çözümü için eski CMSS-3D'e kıyasla daha kötü diyenler var.

Bu Audigy RX eski efsane Audigy 2 ZS ve X-fi serisi kartların PCIe + yeni Win10 driverlı versiyonu gibi düşünülebilir. Eski E-MU serisi chipseti kullanıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

11$ kargo fazla geldi gözüme belki de ondandır.

Neyse. Amazon.de inerse oradan alırım yoksa Z alıcam. Gerçi Z alınca da kulaklığı takmak için gene ara kablo takmam gerekecek. Kalite gene düşecektir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar 66 dolarlık üründe neden 70liralık import fee kesiyor ?

Order Summary
Items: TRY 340,61 Shipping & handling: TRY 24,98 BLK FRI FASHION 30%: -TRY 102,19 Total before tax: TRY 263,40 Estimated tax to be collected: TRY 0,00 Import Fees Deposit TRY 69,37 Order total: TRY 332,77

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ürün ne, tek başına sepette mi, yanına başka bir şey eklenmiş olmasın ?

orda bir %30 indirim görüyorum, o indirimden önceki fiyata göre iş tutuyor olabilirler, siz siparişi edin ilk, sonra sipariş numarası ile chat'le bir görüşün hallederler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton

Shure ne biçim bir üretici ben anlamadım. Earpad almaya çalışıyorum. Türkiye Distribütörleri maillere dönmüyor, telefonlara çıkmıyor. Avrupa'daki merkezleri ve destek hatlarına yazdım kapı duvar. Amazon.com'da var ama Türkiye'ye yollamıyor, Ebay'de var ama sadece Paypal ile çalışan satıcılarda mevcut. Ali Express'tekiler çakma gibi görünüyor. Kulaklık çöp olacak 20 dolarlık earpad alamadığım için.

Benim de Shure servisi ile işim oldu. Türkiye Distribütörü maillere dönmüyor. ABD deki merkezi arayınca Türkiye'dekine yönlendiriyor. Sonunda ABD'dekilere Türkiye'deki servise yönlendirmeyin , adamlar cevap vermiyor dedim. Herhalde bir uyarı gönderdiler, distribütörden cevap geldi. 

Ancak çok güzel bir çözümde üretmediler doğrusu . 

Ebay 'den alışveriş yapamama meselesi, daha önemlisi paypal zaten çok feci. Yakında düzelecek gibi de görünmüyor.

Amazon.com 'daki diğer satıcılar içinde gönderen olabilir? veya amazon.de, fr, uk sitelerine bir bakılabilir?

O 256gb lık usb bellek iyiymiş , kaçırdım. Ses kartları iyi ama SkyWalker kafamı karıştırdı, almalı mı almamalı mı?

Dolar kuru da hazırlığını yapmış Black Friday için . Bugünü bekliyormuş :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok