Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 03/20/2020 in all areas

 1. 2 likes
  o dediğin şey ancak yakıt normal vergilendirmeyle satılsa olurdu, yani sadece %18 kdv ile satılsaydı. %60'ı vergi olan bir ürünün 2-3 lira inmesi mümkün değil zaten yakıtın kendi vergisiz ücreti ancak o kadar. varil fiyatı 0$ olsa bize 3 liradan aşağı verilemez zaten bu vergilerle.
 2. 1 like
  mide bulandırıcı bir yerdeyiz ne yazık ki kaç gün brent düşme eğilimi gösterdi bizimkiler zerre indirim yapmadı aradan uzun zaman geçti gıdım gıdım indirimler başladı. ama anında brent çıktığı gün aynı oranda zam koydular. bu nasıl bir a.kodumluk hareket ya .
 3. 1 like
  Ben olsam bunu asla değiştirmem.. Bunun karşısında çitlenen çekirdek, içilen çay, bunu izlerken yazlık terasında, ev balkonunda geçirilen dakikalar, bununla oynanan commodore 64... peh peh peh.. hiçbir lcd hiçbir led veremez bu keyfi.. valla ben gittiğim evlerde bunu görünce televizyon izleyesim geliyor...
 4. 1 like
  Kanal geçişi üzücü değil, bence yeterli ama aşırı hızlı olsun derseniz Next takılabilir. Açıkçası üzerindeki uydu alıcı ve yazılım fazla fazla yeterli. Netflix ve YouTube tamamen problemsiz. Kanal olayını biliyorsunuzdur philipslerde, favori belirlemezseniz liste 2000 küsür kanaldan oluşuyor. Ancak onun dışında silinme vs. problemi yaşamadım açıkçası. Hatta şu anda bütün aile evdeyiz corona dolayısıyla, annem-babam çok sevdi mutfaktaki televizyonu, yemekten sonra genelde kalkıp salona bile gitmiyorlar, mutfakta takılmaya devam ediyorlar televizyonla.
 5. 1 like
  aynen, dediğim gibi ben kartalda bile kapattım lpg dönemini... fiyatlar böyle olduğu sürece hiç bir anlamı yok. (lpg'de benzine göre %30 daha fazla yaktığı düşünülürse iyice anlamsızlaşıyo)
 6. 1 like
  Bu arada ben de bisiklet için yeni yol kaskı aldım , Van Rysel 900 modeli 170₺ ye inmiş decathlonda.