İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

@S.P.Q.R. : Yani Nefes direk akla geliyor ama ondan biraz farklı, sinemada gitmesen bile izlenmesi gereken bir film gibi. Benim paylaştığım bir görüş değil ama en iyi Türk filmi diyenler bile var. Ben sadece "gittiğime pişman olmadım, güzel bir film" diyebiliyorum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@SpeCTRuM : Ben BluTV'de izledim. İsteyene kredi kartı ile bir ay ücretsiz denetiyorlar, akbank hesabı olana da internet bankacılığından bir şifre veriyorlar  3 aylık deneme süresi için. İyi Biri filmini de ordan izledim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam tv de bir kanalda gösteriyordu , birkaç dakika baktım. Karların ortasında yeşil kamuflaj giymiş askerler vardı. Başka bir açıklaması mı var , yoksa özensizlik mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de dün akşam denk geldim Kanal D idi galiba (Dağ filmi)  bir başladı biryerde yeniden başladı ve anlamsız biryerde bitti gibi geldi film. Açıkçası ne oldu bitti anlayamadım. Bir daha izleyeceğim bulursam.

Dün de  Pawn Shop Chronicles izledim  , enteresan film severler keyifle izler diye düşünüyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton : Minyatür Spoiler

Askerlerin mevzuyla pek alakası yok, durduk yerde bir tamir için gönderiliyorlar, o sırada olaylar gelişiyor. Emin değilim ama bir yerde özel kuvvetlerden biri gözüküyor, onun kamuflajda problem yoktu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust teşekkürler Sully tavsiyesi için. Aklımdaydı ne zaman senin yazını görünce hemen akşam izledim. Çok güzel filmdi. Pilot falan değilim ama ben bile duygulandım ve tüylerimin diken diken olduğu sahneler oldu :) gaza geldim heralde.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tarsem Singh ilginç bir yönetmen zaten, 2000 senesinde "The Cell" çıktığında kimse beğenmemişti. Benim ise çok ilgimi çekmişti. JLo yerine daha sağlam bir aktris bulsalar belki kült filmlerin arasında yer alacaktı.

"The Fall" da güzel filmdir, büyüklere masal tarzında, çok büyük beklentiye girmeden, yüksek kalitede büyük ekranda her zaman gideri vardır.

Aynı yönetmenin "Immortals" filminin de pek kıymeti bilinmemiştir mesela...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Cell de, The Fall da çok güzel ve değerli filmlerdir gözümde. Hele The Fall'un açılışı yok mu...bkz. yukarıdaki video :)

Tarsem'in kendine özgü bir "fotoğraf" anlayışı vardır. Filmlerinin her sahnesi masaldan çıkma gibi. Bence sinema böyle görsellikler için var zaten.

@@stardust Immortals da aynı işte. İzlemek lazım bu üç filmi de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

inferno , izlemeseniz de olur çizgisini kıl payı geçip izlenebilir olma sınırında kalıyor.

Tom Hanks ,Ben Foster gibi önemli oyuncular var. WestWorld'deki d_MILF gözüme takıldı yine. Güzel tarihi mekanlar araısnda geziliyor.

Ancak senaryo işi bozmuş. ilgi yaratmak için zayıf bir senaryo.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok