İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.253 mesaj var

Now you see me 2 'nin etkilerini silme amaçlı , The illusionist 'i tekrar izledim . 

Atmosfer çok iyi , sinematografi çok çok güzel. Filmi durdurup resmi izleyebilrsiniz bir süre . Oyunculu Norton da kusursuza yakın , küstah karakteri çok iyi yansıtmış. 

Senaryo iyi , eleştirileceği yerler olabilir tabii . Daha önce izlemediyseniz kaçırmayın. 

Yeni filme hazırlık yapmak için Star Trek 'in son iki filmini izledim hafta sonu.  Bunların Imax versiyonlarını izleyin mutlaka. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lafı geçmişken son startrek rezil ötesi,paradan kaçmak,mekan çizmek set kurmamak için bütün filmi saçma sapan karanlık çekmişler. Sinemada sıkıntıdan çatladım izlerken.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Atay'ın ilk yönetmenlik denemesi olan Limonata'yı izledim. 

Serkan Keskin oynuyor denmesi bile benim için yeterliydi, Ertan Saban da şahane oynamış, çok keyifli bir film olmuş. Kesinlikle tavsiye ederim.

limonata-hd-yerli-film-izle-317.jpg

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Serkan Keskin oynuyor denmesi bile benim için yeterliydi, Ertan Saban da şahane oynamış, çok keyifli bir film olmuş. Kesinlikle tavsiye ederim.

Limonata'yı iki defa izledim.

Senaryo güzel , oyuncular güzel , film güzel.

Serkan Keskin izletiyor kendini , muhteşem oynamış.

.

İzlemediyseniz şu da izlenir filmlerden.

Başrol Serkan Keskin.

itirazim-var-filminin-afisi-yayinlandi.j

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, İtirazım Var da çok çok başarılı bir film.

Türk sinemasının en başarılı örneklerinden biri olduğunu düşündüğüm Sonbahar filminde de Serkan Keskin'in oynadığını hatırlatayım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir bakayım Sonbahar'a.

Film konusunda ;

1- Müziklere dikkat... Özellikle Adalet Vezirov ve Ayşenur Kolivar... Adamın içinden geçiyor... 

2- Az miktarda altyazı lazım... Filmin bir kısmı Hemşince, bir kısmı Gürcüce diyaloglar içeriyor, kaçırmamak lazım. 

3- Filmi izledikten sonra biraz okuma yapıp tekrar izlemek ikinci hazmı çok kolaylaştırıyor, onu da tavsiye ederim. 

sonbahar.jpg

Yönetmenin ilk filmi bu... SOnraki filmlerini izledim ama nedense bu filmin tadını alamadım.... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Serkan Keskin konusunda bir yorumda ben eklersem, Cimri'yi izledim kendisinden yaklaşık 6 ay önce. İnanılmaz bir oyunculuktu eğer tiyatro grubu yakınınıza gelirse mutlaka izlemelesiniz. 2-2.5 saatlik muazzam bir keyif yaşattı bize.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar baştan belirteyim, herkese hitap etmeyebilir. :)

I want You, 1998 yapımı

http://www.imdb.com/title/tt0119347/

Çok güzel filmdi, ünv. zamanında izlemiştim.

Özellikle soundtrack da Elvis Castello nun I want you parçası da çok iyidir. Beni Elvis Castello'yla tanıştıran film de oldu aynı zamanda. 

Uzun zaman olmuş, bir daha izleyim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kHanTW Hocam senin tavsiyen üzerine izledim Sonbahar'ı. Film bana kopuk kopuk ilerliyor gibi geldi. Bir de konusu çok klişe. Yetenekli bir yönetmen klişe bir konudan bile sağlam bir hikaye çıkartabilir ama bu film çok yavan kalmış. Diyaloglar sığ. o yayla evindeki sahnede başroldeki çocuktan sağlam bir tirad bekledim ben mesela.

Filmle ilgili söyleyebileceğim tek olumlu şey, Artvin'in harikulade doğa manzaraları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Burası sayesinde varlığını öğrendiğim Lobster'ı izledim dün akşam. İnsanların yalnız yaşamasına izin verilmeyen, yalnız insanların bir çift bulmak için belirli bir süre boyunca bir otele gönderildiği, burada da bir hayat arkadaşı bulamazlarsa hayvana dönüştürüldükleri bir distopya yaratılmış.

Filmin ilk yarısından memnun kalmama rağmen ikinci yarısında sıkıldığım anlar oldu. Spoiler içerecek yorumumu da aşağıya yazayım. 

Filmin otelde geçen kısmından çok memnun kaldım. Otelin o yapay atmosferi ve bunun sunumu, karakterler hoşuma gitti. Ne olduysa otelden sonra oldu. Bir distopyadan çıkıp, diğer distopyaya girilince ısınamadım sanırım. Ya da ikisinin de bir şekilde aynı olması bende tekrar hissi oluşturdu. Şehirde geçen kısımlar soluk getirse de beni boğdu bir süre sonra filmin ikinci yarısı.

Sona gelince, soru işareti bırakan veya çoğunluğa göre kötü kabul edilebilecek sonları zorlama ‘mutlu sonlardan’ daha iyi bulsam da beni boğan ikinci kısımdan sonra o da beni tatmin etmedi. Sonuçta güzel başlayan bir yolculuk beklentilerim yükselince hayal kırıklığı ile bitti benim için. Bu kadar olumsuz yazdım, ama genele bakarsak, yoğunluktan az film izleyebildiğim şu sıralarda izlediğim iyi oldu diyebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Najaz : Filmde beğendiğin tek şey aslında yönetmenin yapmadığı kısım, o sahneler için ayrı bir yönetmen var diye biliyorum... Ben hala o filmin çok özel olduğu inadındayım, belki başka bir psikoloji ile izlesen daha olumlu perspektife sahip olurdun. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek: Beyond - 7/10

Yeni Star Trek serisinin ilkini beğenmiştim. 2.si eh işte çok hoşuma gitmemişti.(Orjinal serileri izleyen birinin yeni serideki Khan tasvirini beğenmesi zaten pek olası değil.)

Bu filmde ise yönetmen değişti ve J.J'nin anlamsız Lens Flare'lerinden kurtulduk sonunda. :D

Konu olarak Star Trek mayhoşluğunda güzel, basit ancak kendini izlettiren bir konusu var.

Yalnız filmi izlemeden IMDB'den Cast'a bakmayın çok erken çözersiniz her şeyi. Hoş ben gene daha başlarda kimin neci olduğunu çözdüm ama olsun. :D

Filmle alakalı canımı sıkan en büyük şey 2 filmdir Enterprise'ı harcamaları. Her 2-3 yılda bir gemisi patlayan kaptan mı olur atarlar Starfleet'ten valla. :baba:

Tek üzüntüm sanırım bu yeni seride ne doğru dürüst Klingon ne de Romulan'larla bir savaş görebileceğiz.(İlk film sayılmaz. :P )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek: Beyond - 7/10

Yeni Star Trek serisinin ilkini beğenmiştim. 2.si eh işte çok hoşuma gitmemişti.(Orjinal serileri izleyen birinin yeni serideki Khan tasvirini beğenmesi zaten pek olası değil.)

Bu filmde ise yönetmen değişti ve J.J'nin anlamsız Lens Flare'lerinden kurtulduk sonunda. :D

Konu olarak Star Trek mayhoşluğunda güzel, basit ancak kendini izlettiren bir konusu var.

Yalnız filmi izlemeden IMDB'den Cast'a bakmayın çok erken çözersiniz her şeyi. Hoş ben gene daha başlarda kimin neci olduğunu çözdüm ama olsun. :D

Filmle alakalı canımı sıkan en büyük şey 2 filmdir Enterprise'ı harcamaları. Her 2-3 yılda bir gemisi patlayan kaptan mı olur atarlar Starfleet'ten valla. :baba:

Tek üzüntüm sanırım bu yeni seride ne doğru dürüst Klingon ne de Romulan'larla bir savaş görebileceğiz.(İlk film sayılmaz. :P )

Leonard Nimoy olayı güzeldi. Özellikle fotoğraf kısmı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Film cok iyiymis, Serkan Kesin zaten iyidir de diger eleman cok cok iyi oynamis... Kimdir diye baktim Makedonya dogumluymus, aslinda kendini oynamis gibi... Film gercekten keyif veriyor... Zaten boyle yol/yolculuk filmlerini severim... 

Digiturk'te dolanirken "Her Sey Cok Guzel Olacak" a denk geldim, yeni gelmis sanirim... Cem Yilmaz'in acik ara en iyi filmi oldugunu dusunuyorum, muzikleri de harikadir... Izlemeyen (hala) varsa mutlaka izlesin derim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Digiturk'te dolanirken "Her Sey Cok Guzel Olacak" a denk geldim, yeni gelmis sanirim... Cem Yilmaz'in acik ara en iyi filmi oldugunu dusunuyorum, muzikleri de harikadir... Izlemeyen (hala) varsa mutlaka izlesin derim...

Hokkabaz'ı da unutmayalım diyorum ve koşarak uzaklaşıyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hokkabaz'ı da unutmayalım diyorum ve koşarak uzaklaşıyorum :)

Bunu izlemedim bak... Acikcasi Cem Yilmaz'in tiplemeleri "mahallenin herkese laf sokan bitirim delikanlisi" seklinde oldugu icin sarmiyor beni, bu farkliysa izleyeyim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu izlemedim bak... Acikcasi Cem Yilmaz'in tiplemeleri "mahallenin herkese laf sokan bitirim delikanlisi" seklinde oldugu icin sarmiyor beni, bu farkliysa izleyeyim... 

Bu oldukça farklı diyeyim öyleyse :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hokkabaz da, Her Şey Güzel Olacak da benim bakış açımda özenli güzel filmler. Cem Yılmaz ın Arog serisinden oldukça farklı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek Beyond ile ilgili az yazmışım.

Film aslında çok güzel noktalara değinebilecekken çoğu noktayı üstünkörü geçtiği için ilk bakışta kötü bir film gibi gözüküyor.
Jaylah ve Kaptan Edison'a biraz daha iyi vakit ayırabilse, ilk 10 dakikadaki havayı film boyunca sürdürüp gereksiz action'a sarmasa (müzik sahnesi) çok çok iyi olabilirdi. Sanırım süre yüzünden bu şekilde olmasına karar verildi. Özellikle "Değişmek zorundayız" mesajını çok daha iyi verebilirdi ve böylelikle çok çok iyi bir film olabilirdi. Bu haliyle ne yazıkki bir aksiyon filminden ötesine pek geçemiyor.

Yorktown'a ilk girişi çok çok iyi yapmışlar. Müzik ile birlikte büyüleci bir sahne olmuş.

Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok