Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

PES yapıyor. İngiliz liginde Liverpool değil de London FC var. BF1 de de Ottoman değil de Cotonman felan olabilrdi. O zaman hiç böyle sorunlarımız olmaz alçak Cotonman ler diyip ödürürdük.   

@@Makaan Benzerini Carmageddon yapmıştı zamanında. Arabayla insan ezip puan kazanıyoruz diye deli tepki gelmişti oyuna. 2. oyunda ezince çıkan piksel kanın rengini kırmızı yerine yeşil yaptılar al sana insan değil alien. Problem solved. :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PES yapıyor. İngiliz liginde Liverpool değil de London FC var. BF1 de de Ottoman değil de Cotonman felan olabilrdi. O zaman hiç böyle sorunlarımız olmaz alçak Cotonman ler diyip ödürürdük.

O WW I olmaz ,wvw olur, başka birşey olur. Olayın esprisi uniformaların ,silahların gerçekçi olması o savaşı yansıtması. Özellikle bir taraf haklı, bir taraf canavar gösteriliyorsa o zaman bir sorun var, ancak öyle olmadığını allready yazmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O WW I olmaz ,wvw olur, başka birşey olur. Olayın esprisi uniformaların ,silahların gerçekçi olması o savaşı yansıtması. Özellikle bir taraf haklı, bir taraf canavar gösteriliyorsa o zaman bir sorun var, ancak öyle olmadığını allready yazmış.

Hocam haklısın ben ironi yapıyorum, öyle olsun demiyorum elbet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Hungarde güzel anlatamamışım. Simülasyon değil tabii bu ama. O dönemin atmosferini taşıyor. Üniformalar önemli.

Ben dayanamayıp espri olsun diye koydum zaten ya. :lol: 1942 zamanından efsane videodur kendisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Makaan Benzerini Carmageddon yapmıştı zamanında. Arabayla insan ezip puan kazanıyoruz diye deli tepki gelmişti oyuna. 2. oyunda ezince çıkan piksel kanın rengini kırmızı yerine yeşil yaptılar al sana insan değil alien. Problem solved. :8

Süper oyundu. Hatta inek felan da var diye hatırlıyorum.

Bak bu oyunu Türkiye de kamyon, otobüs sürücüleri oynamamıştır ama gerçeğini bizzat yapıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nevet malesef elimde olmayan imkanlar nedeniyle kısa bir süre deneyebildim ... ama gerek patch notesda okuduklarıma gerekse de kısa tecrübeme dayanarak söyleyebilirim ki.. son 1 aydır oyunla ilgili yaşadığım her türlü sıkıntının giderilmiş..

Bir tek dx12 modu halen beklediğim seviyede değil.. ama oyuna girerken her seferinde documentsdan video ayarlarımı silerek falan girdimi düşünürsek onu bir sonraki patchde görsek de olur..

Hakikaten çok bug/glitch vardı, düzeltmişler gerçekten.. ha ben yine her haliyle, kendi yarattıgım cözümlerle bayılarak oynuodum ama artık bu gereksizliklere gerek kalmadan adam gibi oynayabilicez..

Bir sürü de balance ayarı yapılmış gözüme en çok çarpan suez haritası oldu, daha dün söylemiştim stara bu haritada bi dengesizlik var iki taraftan biri mutlaka ezerek yeniyo diye, ona bile el atıp 5 capture point ekleyerek (ve diğer bazı değişikliklerle) bunu değiştirmeye çalışmışlar.. oynayıp görücez..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben buna "oh yeah"  derim.  Çok severek oynadığım oyunda zaman zaman yaşadığım ve gördüğüm sıkıntıların fix lenmiş olması beni benden aldı. Şimdi daha dengeli ve leziz bir tad damaklarda.

Özellikle çöl haritasındaki bayrağı almak için aktif alanın daratılması ve 2 yeni nokta koyulması dengeleyecek , zira çok sıkışıyordu ve bayrak etrafındaki kampçılara yem olmak kaçınılmaz oluyordu.

LMG lerdeki accuracy arttırılmış gibi okudum steady shot 'da bu da lazımdı. Sık Allah sık bi vuramıyorduk adam akıllı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Üyesi olduğum Gaming Community serverı açıldı:

[F|H]ForgottenHonor Public

Aynı zamanda Server adminiyim, bekleriz.(En azından admin tools çıktıktan sonra. :D )

Birkaç gündür full gidiyor. Spam yapılan bazı şeylere limit koyacağız yakında.

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi limit falan koymayın keko serverları gibi ya allah askına.. :D 

Yok sniper yasak, yok el bombası yasak... mg12 alamassın... Deploy kitinde at rocket varsa kill yersin bilmemne... pfff 

Takımların skill pointe göre karılması ve devamlı balance ı ayarlansın başka bişeye karışmayın yani bence hile falan yapan olmadığı sürece..  

MonkeyBusiness and OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Mortar'a gıcığım. Mortar ve Sniper bir takımda 1/5 limit olursa fena olmaz. Gene bayağı kişi alabilir bence.

Zaten tek bana kalmıyor maalesef bunun kararı. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazon da lighting deal ile 27 USD ye düşüyor. 

Alsam mı ki ? BF4 en çok oynadığım oyundu PS4 de ama BF1 in demosunu beğenmedim. Sniperlara yem olmam olayı baydı bir yerden sonra. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Makaan abi demodaki sinai desert map'inden başka çok fazla sniper'lık map yok bence. Sinai Desert map'ine alıştıktan sonra yem olma olayı bitiyor. Bence çok zevkli oyun. 

Geçen gün farkettim. Spawn oldum Forest haritasında ve ayaktaydım yere yattım sonra bir kalktım silah çamur içindeydi :). Bu tarz küçük detaylar çok hoşuma gidiyor benim. Oyundaki öldürme hissi bana göre çok yüksek. 

Oyun kesinlikle 59$ ediyorken 27$'a kaçırma bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben konsolda nası oynayabiliyorsunuz hala idrak edemiyorum ama madem ps4'de bf4'ü beğendiniz, bunu da mutlaka beğenirsiniz. önemli olan pc'de nası oynanıyor görmeyin  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aldım geçtim. 

PC de görme şansım yok zaten. Bir karta PS4 parası verip kablo karmaşasında masada oyun oynamam artık. Konsol candır. Herkes eşit adil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust CHW olarak bana yardım fonu açacaksanız ben seve seve geçerim pc'ye :). Geçen inventus'tan öylesine bir pc toplayıp ne kadar tutacak görmek istedim. Monitör, klavye ve mouse hariç 10k tuttu. Hadi amazon falan kovalasak alsak monitörü klavyeyi mouse da eklersek 9K minimum tutuyor dilediğim pc. 

BoRa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Atrin Naptın sen ya? Monitör hariç nasıl 9K?

6700k 1200

16GB ram 500

Anakart 500

Ekran kartı 2000

SSD 500

Kasa 500

Güç kaynağı + soğutucu 1000

bak bir de fazla fazla yazdım. 6200 TL

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@wazzap Hocam Hi-End'e yakın bir sistem kurmaya çalıştım. PC kuracaksam orta seviye bir pc kurmaya gönlüm el vermez. Ondan o civarda tutuyordu. 

Zaten şimdi 1+1 evde bekar hayatı yaşıyorum. PC koyacak masaya yer bile yok. Ondan bir süre daha ps4 pro ile devam. Hiç oynayamamaktan iyidir  :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok