Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

asfjskljdasldjas

"Kodlar hazır, EA'in satış CEO'su Michael Jeremy Jackson'dan talimat gelir gelmez yollamaya başlayacağız merak etmeyin."

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 2K çözünürlükte Ultra ayarlarda çatır çatır oynuyorum 80-100 fps arası..  ağlayıp durmasınlar her yeni oyun çıktığında.. 

Ama Dx12 de fps fazla dalgalanıyor gibi orası ayrı lakin bu ağlak ondan bahsetmemiş zaten.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Müneccim boku sıfatlandırması yaşamak istemem ama görülür lakin average 60 falan olur gibi..  Yine de highda oynansa daha akıcı olur 290la.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim monitör 75 Hz'de çalışıyor. BF3'te falan FPS'yi sınırlıyorum 75'e. Yani ortalama 75'i görürse benim için kaymaklı ekmek kadayıfı olur :) PC'de sadece BF serisini oynuyorum ve tek bir oyun için grafik kartını değiştirmek istemiyorum. Bir de o kadar uğraştık ettik su soğutma yapalım diye, şimdi yeni kart = yeni blok demek o da ekstra masraf kapısı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Najaz

black friday zamanı tetikte ol yine de, 350 dolar seviyesinde bir gtx 1070 alsan daha iyi olur bf1 için.

bi de herifler min. specs.'e i5-6600k yazmışlar, ben farkedince WTF demiştim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla abartılı öneriler sanki. Tamam ultra dx12 full hd ve üzeri için olabilir ama fx8300 le betayı 55fps ortalamayla medium-high ayarlarda hiç kasılmadan oynayabildim. R7 370oc vga ile.

Biraz cpu yu oc da yaparsam 60 civarı belki olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Najaz

black friday zamanı tetikte ol yine de, 350 dolar seviyesinde bir gtx 1070 alsan daha iyi olur bf1 için.

bi de herifler min. specs.'e i5-6600k yazmışlar, ben farkedince WTF demiştim.

Ayın 21inde göreceğiz o 6600k min spec vs i5-2500k yı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2560x1440 High presetde sabit 60FPS alabilmiştim GTX980 ile. Ultra'da durum neydi çok hatırlamıyorum hatta bakmamış bile olabilirim. :D

Optimizasyonu gayet iyi gözüküyodu oyunun betada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ohoo oyunu Pre-Load ettim Trial bile başlattım. Bi 10 saat hakkım var yarın harcarım hepsini. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok