Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

Bugün akşam saatlerinde çıkış tarihi açıklanacak ve oyun hakkında detaylı bilgiler eşliğinde trailer ve gameplay videolaru çıkması bekleniyor..

Şuan yalnızca 5 Mayısta (dün) yayınlanan oyun içi motorla yapılmış bir teaser var.. 

Bekliyoruz. 

Güncelleme : 

6 Mayıs akşamı oyun Battlefield 5 beklerken Battlefield 1 olarak duyuruldu.. 

Hiç beklemediğim bir şekilde WWI temalı bir oyun geliyor .. 

Hayalet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefield 3 üzmüştü, Battlefield 4 iyidir, tabii Battlefield Bad Company 2 en sevdiğim versiyonu, onun yeri ayrıdır.

Şimdiden yazayım,:)

"Üç nasıl üzdü vav ov olur mu ?" falan gibi gelenler olabilir, maalesef yaşadığım teknik problemler nedeniyle benim için böyledir, sen yaşamamışsındır senin için iyidir, hatta en iyisidir. Benim için değildir ama.:)

Bir de "Esas Battlefield 1942 unutulmuş" falan ile gelmeyelim artık ya bu tarihte.:D

Oyuna dönersek tekrar benim esas esas merak ettiğim nokta Frostbite Engine, herşeyden çok bunu merak ediyorum.

Ve de neden Bad Company 3 yapılmıyor ya, gelsin artık.

MonkeyBusiness beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala BF3 oynuyorum. BF4 çok basit geldi bana. Basit derken, daha çok jet ve helikopterle oynadığım için leblebi gibi adam avlıyorum. Hardcore sunucularda oynamama rağmen zorlayabilecek bir rakip falan çıkmıyor. Ben de bıraktım BF4 oynamayı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için de Battlefield serileri içinde en güzeli Bad Company 2 dir.. ama şimdi anılardan bahsetmek yerine geleceğe yönelik dilek tutma zamanı olduğunu düşünüyorum ve diyorum ki.. :

Modern veya futuristik bi BF gelecekse ki muhtemelen.. Jet ve türevi hava araçları tamamen kaldırılsın koymasınlar BF5'e..

Map istediği kadar büyük olsun jetler falan tamamen kendi dünyasında botları batıran ve diğer ucaklarla oynasan yerde pek düşmanı olmayan kendi kendilerine başka bir oyun oynayan varlıklar BF dünyasında, miktirsin gitsinler yani bu tarz savaş senaryolarında helikopter yeterli, airstrike tarzı bi tool veya support deployment olabilir ama tamamen dedicated olarak uçakların bulunması çöp torbasından farksız..

Onun dışında mech cart curt hiç farketmez yolla gelsin.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bad Company 2'yi ben de cok severdim. Gecen sene PS3'de acip bakmistim, hala oynayan vardi. 2. dunya savasi temasi bir ara baymisti ama hafiften ozlemeye basladim. Eski laptop'u actim gecenlerde, Wolfenstein : Enemy Territory yukluydu. Oynadim biraz, camur grafiklere ragmen ozlemisim o havayi.

Bence de Jet vs. olmamali ana oyun modlarinda, gidip dog-fight falan gibi ayri seyler eklesinler, orada kapissin insanlar.  

Futuristik de istemiyorum, ayri seri olsun futuristik olanlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF3 haritalarını BF4 haritalarına tercih ederim.

BF5 de de direkt pre order yaparım ister futuristik ister 2. dünya savaşı fark etmez.

Parasını bu kadar hak eden başka oyun yok benim için, 2 yıldır oynuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF4 ilk başlarda teknik olarak beni çok üzmüştü, BF3 'ün de böyle başladığını biliyorum. Ama Dice bir şekilde adam ediyor oyunları. Şuan oyunda sorun kalmadı. O yüzden BF5 'i bu sefer hemen değilde çıktıktan bir 6 ay sonra almayı düşünüyorum.

Bu oyundan gerçek anlamda keyif almak için kasa dışında bütün PC donanımını ve monitörü değiştirmek lazım . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BC2>>BF4>BF3 benim gozumde de.

Jetler, botlar konusunda da katiliyorum, bunlarin yuzunden haritalar gereksiz buyuk ve kendi dunyalarinda takiliyor adamlar. Ayni haritada 2 farkli oyun oluyor gibi.

Ve ayrica evet Dice BF4'u surekli optimize etti ve guncelledi, adamlar parasinin hakkini verdirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oy oy oy adamlar ters köşe yapmış herkesi... 

Oyunun adı Battlefield 1 ve bildiğim kadarıyla şuana kadar kimsenin yapmadığı WW1 i yapmış.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhteşem çoh hoşuma gitti. :D

Ayrıca oyun Türkçe olacak galiba ve büyük ihtimalle Osmanlı askerleri falan da olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trailer baya iyi olmuş. Seven Nation Army'nin de payı büyük tabii :rock:

Sonunda modern zaman shooter'larının dışına çıkılması da ayrı gaz verdi bana.

Beklemedeyiz ne diyem :icon_starvin:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç olur, otomatik silahlar falan da yok o zaman, bakalım nasıl olacak ama bu kadar eski bir tema iyi mi olacak ondan şüphem var, açıkçası da böyle eski zamanlarda geçen shooter oyunlarından hoşlanmıyorum desem yeridir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda Osmanlı önemli bir yere sahip olacak sanırım. Ben Single'da bir Osmanlı hikayesi bekliyorum.

Oyun zaten Türkçe desteğine sahip olacak.

Bakalım güzel olmasını bekliyorum ben, uzun zaman sonra biraz değişiklik iyi gelecek. Yeni oyunlar sürekli Modern konseptte çıkıyor artık baymıştı. Biraz güncel grafikli eski savaşlardan görelim.

Bundan sonra bir WWII patlatsınlar gene. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç olur, otomatik silahlar falan da yok o zaman, bakalım nasıl olacak ama bu kadar eski bir tema iyi mi olacak ondan şüphem var, açıkçası da böyle eski zamanlarda geçen shooter oyunlarından hoşlanmıyorum desem yeridir.

Otomatik silah var görünüyor : Ormanda geçen sahne

Hatta shutgun da var, kürekle vurulup yere düşen askerin omzunda

Alev silahı ve faz silahı da olacak sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

COD IW ye laf ederken ikinci dünya savaşı yapsınlar demiştim ama BF sağolsun mutlu etti beni. Direk preorder yapacağım bir oyun. 

Bu arada benimi içinde BF3 > BF4. Hardline'ı oynamadım o yüzden ona birşey diyemeyeceğim.

Fakat çocukluğumda BF 1942'den inanılmaz zevk almıştım. Remake olsa oynarım şuan direk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cok begendim trailer'i.

Tema guzel, onceki oyunlara gore melee ve yakin dovus cok daha fazla olacak gibi. Kimyasal silahlar bile var. Cok hardcore gorunuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi sitesinde Orgin 190tl.

Ben speşıl ediyşını görmüşüm sadece, Red Baron Pack, Lawrence of Arabia Pack muhabbetlerini de expansion pack sanmıştım, hani sipeyşıl edişın alırsanız bunlar da bakın hediye tadında, meğer DLC ilermiş.

Yine de 200 TL tutuyor, 60€ olunca Origin fiyatı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pre-order seceneklerinde Expansion Pass, Season Pass gibi seyler yok. Acaba EA adam mi oldu?

Halo 5, Uncharted falan gibi ucretsiz map, hizli unlock/gorsel icerik vs. icin microtransaction gibi bir model olursa giderim ben de pre-order'i basarim.

Ana platform olarak Xbox One diyor bu arada sagda solda, trailer'da da x1 logosu vardi. Microsoft ilginc bir hamle yapmis. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben hiç ters köşe olmadım, ciddi birkaç kaynakta, geçmiş savaş dönemlerine gidileceği yazılıyordu. Ayrıca ben de bekliyordum. Ama 1. mi, yoksa 2. dünya savaşı mı olur onu merak ediyordum. Birinci dünya savaşı olması da çok daha güzel olmuş. Benim zaten tüm bf serilerine harcadığım zamanı düşünürsek, tereddütsüz alacağım kesin de, pre-order'ı nereden yapsak acaba. :icon_think:

Bu arada senelerdir her bf oyununa yeni bir ekran kartı terfisiyle başlamışım. Demek ki nvidia kartımızı yenileme zamanı da gelmiş. :mrgreen:  GTX 1080 piyasaya bir dökülsün de artık 1080 mi, yoksa bekleyip Ti çıkınca 1080ti mi alırız... Bakacağız artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok