Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

Mapler güzel ben beğendim.. fakat Operasyonda gariban müttefikler bana çok ezik geldi.. iki kere oynadım (ben defanstaydım) ilk sektörü bile alamadılar .. çıkarma gemilerinin sürücülerini yolda kafadan snipelayıp duruyordum çıkabilenleri de zaten tarayıp bombalıyorlar... dreadnought gelince de sonuc değişmedi... ya dün ki karşı takım efsane rezaletti ya da osmanlı uçakları savunmayı fazlaca güclü hale getirmiş bilmiyorum.. şimdilik tecrübem bu yönde..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Henüz update yapamadım yoğunluktan bugün yapmayı düşünüyorum çok merak ettim yeni haritaları . 

Bir tecrübe edeyim fikirlerimi beyan ederim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/12/2017 at 1:36 PM, Narcissus said:

Mapler güzel ben beğendim.. fakat Operasyonda gariban müttefikler bana çok ezik geldi.. iki kere oynadım (ben defanstaydım) ilk sektörü bile alamadılar .. çıkarma gemilerinin sürücülerini yolda kafadan snipelayıp duruyordum çıkabilenleri de zaten tarayıp bombalıyorlar... dreadnought gelince de sonuc değişmedi... ya dün ki karşı takım efsane rezaletti ya da osmanlı uçakları savunmayı fazlaca güclü hale getirmiş bilmiyorum.. şimdilik tecrübem bu yönde..

Aynen ben de 2 günlük oynayışımda atak yapan taraf için zorlu bir süreç olmuş. ilk sektörü bile ele geçiremedik ilkinde, diğerinde 2. sektörde tıkandık. Defanstaykense aynısı oldu bu sefer onlar ilk sektörü bile alamadılar. Ancak güzel harita olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece ilk defa Brit tarafında oynadım ve  bir ilke imza atıp hiç kaybetmeden Achi Baba ya geçtik...  fakat bu sefer de 3 hakka rağmen achi baba nın son sektörünü alamadık.. Yani şuna eminim ki attackerlar gerçek hayatta olduğu gibi  kazanamasın diye yapılmış bu map..  Herhangi bir modifikasyon yapılmazsa sonucun değişmesinin imkanı yok.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Narcissus said:

Dün gece ilk defa Brit tarafında oynadım ve  bir ilke imza atıp hiç kaybetmeden Achi Baba ya geçtik...  fakat bu sefer de 3 hakka rağmen achi baba nın son sektörünü alamadık.. Yani şuna eminim ki attackerlar gerçek hayatta olduğu gibi  kazanamasın diye yapılmış bu map..  Herhangi bir modifikasyon yapılmazsa sonucun değişmesinin imkanı yok.. 

Dün oynadım. Defanstayken kaybettik. Sonuncu sektörde sıfırdan az bir farkla kazandılar.

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de dün update edip maplere baktım süper olmuş , çok leziz ve tuhaf bir içgüdüyle oynadım bizim tarafta. Vatanı savunuyor gibi :)

İlk el 45 - 16  oranla bitirdim ss alamadım aptal iphone6 son güncellemeden sonra acayip yavaşladı.

3. elin fotosunu yine de şöyle kenara koyayım lazım olur . :mrgreen:

bLW0zj.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, Narcissus said:

Ama sonra ben sizin servera gelip dövdüm hepinizi sende bilgisayarı power tuşundan kapatmış gibi çıktın gittin hocam.. :/

ss gorelim.. :icon_popcorn:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 dakika önce, Narcissus said:

Ama sonra ben sizin servera gelip dövdüm hepinizi sende bilgisayarı power tuşundan kapatmış gibi çıktın gittin hocam.. :/

Vallahi hiç farkında değilim , üçüncü turdan sonra çocukları aldım bakıcıdan onlar oyun oynarken arada yanıma gelip soru soruyorlardı yarı yarıya meşgul olup çıktım sonra da .. pardon :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Squall said:

ss gorelim.. :icon_popcorn:

Alışıla gelmiş bir şey olduğu için almadım :D Sözüm olsun .. 

2 hours ago, TatanQa said:

Vallahi hiç farkında değilim , üçüncü turdan sonra çocukları aldım bakıcıdan onlar oyun oynarken arada yanıma gelip soru soruyorlardı yarı yarıya meşgul olup çıktım sonra da .. pardon :/

Ya yok tahmin ettim zaten serverdaki diğer elemanlara Türkçe küfrederken.. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda acilen düzeltimlesi gereken bir nokta var . Ölen biri en fazla 1 kere revive edilebilmeli.  Arkadaş mediclerde dolu bir takımı durdurma şansı yok bu durumda çok saçma. Herif 10 kere ölüp 10 kere diriliyor , kediler toplu intiharın eşiğinde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Takım arkadaşın 30 saniye içinde tekrar ölmezse revive edebiliyorsunuz diye hatırlıyorum. Ama 30 saniye içinde tekrar ölürse kurtulma şansı yok :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, rammstein said:

Takım arkadaşın 30 saniye içinde tekrar ölmezse revive edebiliyorsunuz diye hatırlıyorum. Ama 30 saniye içinde tekrar ölürse kurtulma şansı yok :)

O da olmasın bence ,  1 kere neyine yetmiyor milletin :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bfbc2 den bf4 e kadar gayet necromancer gibiydi medic.. Şimdi en azından bu 30 saniye (süreden tam emin diilim) dalgası geldi.. 

Hatırlıyorum bundan 100 yıl önce forumca bfbc2 oynarken @Executioneryi bıcaklıyordum mesela @ZvAnA revivelıyordu.. bi daha bıcaklıyordum.. bi daha kaldırıyordu.. bi daha bıcak... bi daha revive derken sonsuz bir döngüye giriyordu ve exenin yeterrrrr çığlıklarını izmirden duyuyordum.. 

şuanki hali yine iyi.. ve mal gibi revivelanıp saniyesinde ölmeden skip yapabiliyoruz bariz ateş altında olan bir yerdeyken..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O Zvana değildi Çağlar, Aydın arkadaşımızdı, adamlar kendi takımımda, benim etrafımda toplanmış beni revivelıyorlar, bu öldürüyordu hemen arkasından eğleniyorlardı garipler kendi aralarında işte. Noob eğlencesi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, Executioner said:

O Zvana değildi Çağlar, Aydın arkadaşımızdı, adamlar kendi takımımda, benim etrafımda toplanmış beni revivelıyorlar, bu öldürüyordu hemen arkasından eğleniyorlardı garipler kendi aralarında işte. Noob eğlencesi

ahahahahahaha :lol::lol::lol:

Ne güzel günlermiş yaa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda şurayı aldık şurayı kaybettik diye anons yapan voice actress kadın şuymuş. Operations'da oyun sonunda konuşan da bu aynı zamanda.

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün işten eve gelip bir el atayım dedim ... Seddülbahir 'de bana uçak vermeyin kardeşim çıldırıyor patron :)

11gpw6c.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Narcissus said:

Biraz gaz verelim.. :burn:

Bunlar insan değil ya :icon_eek:

Allah düşman etmesin 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok