Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

1 saat önce, Narcissus said:

19.99 olmadı ki 24.99 oldu sanki en düşük.. 

Çok özür düzeltiyorum , zamlar otomatikman oluyor hep bu yüzden...  24.99€  en dip rakam doğru :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün ufak bir mezarcılık yapim dedim , girdim origin support chat 'e  dedim kardeşim € bizde kur olarak çok yüksek , birçok Türk oyuncu kitlesi Permium Pass almak istiyor ama rakamlar bize pahalı , şunu 19.99€civarına çekerseniz birçok kişi satın alacak. Yoksa çok zor dedim. Ben Battlefield serisi fanatiğiyim hemen alıcam dedim .

Eleman baktı yardırıyorum , 15% discount kodu verdi.. Hayda derken bir de demez mi , Premium Pass de geçmez ,, DLC lerde ve origin oyunlarında geçer dedi..  Yahu arkadaş ben Premium Pass diye zıplıyorum sen alakasız dağlarda geziyon , sağol varol indirim kodu verdin de , atış direkt taça çıktı. 

:)  Mezarcılık is dead.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tiesle son 3-4 gündür Sweet November patchiyle gelen Operation Campaigns oynuyoruz... 

Bugün girdiğimiz Brusilov Offensivede biz servera bağlandığımızda attackerlar ilk map olan Galiciayı kayıpsız alıyorken girmiş bulunduk ve direkt olarak 2. map olan Brusilov da oynamaya başladık.. Ama ikimizin girmesi ezik takımın makus talihini bir anda döndürüverdi ve 3 saldırıyı da savuşturup campaigni kazandık.. Ve oyunun yarısında dahil olmamıza rağmen sonuç bu şekildeydi (aslında scoreboardu da çeksem iyiymiş)  

Battlefield 1 Screenshot 2017.11.13 - 18.41.54.42.jpg

Battlefield 1 Screenshot 2017.11.13 - 18.42.37.78.jpg

Oyun iyice çöpe dönen favori sınıfım cavalry nin nerf üstüne nerf yemesi dışında iyice güzelleşti çıktığı 1 yıldan beri.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

son oyun mu bu? sonsa eğer o efsaneydi :lol: sunucuya girdiğimizde son anda kaybeden takıma girip kazandırdık... 90da biticek oyuna 85. dk da girip 150'ye uzattık resmen, ben medic ile hem deli gibi öldürüp hem de necromancer gibi takımdaki düşen herkesi kaldırıyorum & heal'lıyorum, narc zaten support olarak milletin anasını ağlatmakla meşgul. servera oyunun yarısında falan girdik ama biterken narc 1. ben 3. falandım score tablosunda yanlış hatırlamıyosam puhaha.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu operation Campaigns sadece Premium damı mevcut ? Giremeyen arkadaşlar oldu .

Bir de @Narcissus  hakkaten iyi onu söyliyim . Artık nasıl bir donanımla oynuyorsa :zuh:  .  Birkaç defa karşı takımda oynadık ,  aynı takımda olmak daha iyi :)

TatanQa tarafından düzenlendi
isim düzeltme

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Donanımdan değil oynarken içine sevgimi katıyorum ondan :D

Hmmm ya galiba en azından şuan ki Operation Campaign e Premiumlar girebiliyor yalnızca çünkü Rus savaşları..ki aslında bildiğimiz Operations yalnızca beraber oynuyorsunuz işte : 

Battlefield 1 Screenshot 2017.11.14 - 09.34.09.98.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, TatanQa said:

Bir de @Narcissus  hakkaten iyi onu söyliyim . 

Dün benim oynadığım servera geldi bazı arkadaşlar, isimlerini verip rencide etmek istemiyorum. Bizim takımın yenileceğini anlayınca kazanan takıma geçtiler. Bir de oyun bitince utanmadan "ez" falan yazıyorlar.

Benim takım çok fenaydı yoksa haritayı dar ederdim onlara. Yanlış anlaşılmasın yine ezdirmedim kendimi en son 40'a 5 falandı KD ama takım kazanmayınca kıymeti olmuyor.

Bir de bana kamp yapıyorsun diyorlar, ulan çıkabiliyor muyum olduğum yerden? Kafamı çıkarır çıkarmaz başta bu ismi lazım değiller olmak üzere 20 kişi saldırıyorlar. Yoksa bende isterim dağ tepe gezeyim.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yenileceğini anlayınca mı.... MADUIHGADHJDAKHAJNHIKDASJHKA 

Oyunun daha 0.2. saniyesinde skor daha 9 - 7 iken balance için karşıya geçtik... ki aynı zamanda bizim takımdaki tankcı noobları da öldürürüz dedik..  Sen tabi küçük noob tankını almak için mousea tıklamaktan görememişsindir ne zaman karşıya geçtiğimzi :lol:

Kaybedeceğini anlayınca hea ilahi vış.. hani diyorsan ki benimle aynı takımda olunca kaybedeceğinizi anladınız, o zaman olabilir bak..  :lol:

TatanQa and TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada erwin ve vış ın avatarlar aynı olunca msglarda bi anlam bulanması oldu.. karakter bölünmesi yaşıyo sandım.. :D

@Erwin valla herkes / hepiniz gelin aynı serverda oynayalım işte

@rammstein bu eti cicibebe sen misin ? :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam eve gidince ekleyeyim izninizle ..  Dün akşam Supocan 'la oynadık biraz önce aynı takımdaydık karşıyı 1000 - 470  ticket 'la ezdik fena.. Sonra Supocan karşıya geçti fazla ezildiler diye , biraz daha oynadık ama saat geç olduydu 6 da kalkıyorum malum... :)

Birlikte oynamak hakkaten 2 kat zevkli , oyun zaten çok iyi de ... ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde kullanılmış diş fırçasına vereceğim tepkiden bi farkı olmazdı ama sanırım originde 2 account birleştirilebiliyor ama her durumda uygulanabiliyor mu bilmiyorum.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 dakika önce, TatanQa said:

Satılık hesapları alma konusunda fikrinizi sorabilir miyim ?  BF1 Ultimate edition 49,90TL !

https://www.tiriniti.com/battlefield-1-ultimate/

İkinci hesap olsa ne olur ?  Nick ,avatar, profil, gizli soru ,email  hepsini değiştirip paşa paşa kullanamaz mıyız ?

Sadece sifre veriyorlar e mail ve gizli soruyu vermiyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 dakika önce, Narcissus said:

Normalde kullanılmış diş fırçasına vereceğim tepkiden bi farkı olmazdı ama sanırım originde 2 account birleştirilebiliyor ama her durumda uygulanabiliyor mu bilmiyorum.. 

Ben yaptım da zor oluyor, hemen olamadı, bir de bin tane güvenlik sorusu soruluyor.

Hiç bilinmeyen bir hesabın o şekilde olması zor olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci el falan değil çalıntı hesaplar bunlar.

Çoluk çocuğu sana tank vereceğiz, ok vereceğiz diye kandırıp şifrelerini alıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi kontakt kurdum canlı destek ile :

50 TL lik oyun 75TL ile alrsanız gizli soru ve içeren hesap da sağlıyorlarmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kekolarla uğrasmak ve leş gibi 2. Bi hesap almak yerine originden gara cumada (24 kasım) %80 ihtimal indirime giricek premium pass i alır gecerim..

Ayrıca dün fransız maplerinde oynuyoduk premium yoksa how ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok