Battlefield 1 (PC / XONE / PS4)
2 2

Bu konuda 651 mesaj var

They shall not pass DLC mevcut ondan :) ..

Premium 'u almıştım sonra hangi kafayla yaptıysam refund ettim , oyuna habire para veriyorum diyerek... şimdi de yeniden gelsin diye bekliyorum işte.. kafa iyiydi o ara.. :)

Bu arada 24 Kasım 'da indirim olacaksa bekleriz 10 gün daha sorun olmaz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
35 dakika önce, Narcissus said:

Olayın rezaleti açık da ... refund edince TSNP sende mi kaldı yani onu anlayamadım :)

Yok bu bf1 standart edisyonu en başlarda almıştım premium kol gibi olunca , sonra TSNP çıkınca yine premium kıllı kol modundaydı almayıp DLC 'yi aldım . Sonra premium indirime girdi aldım ve refund ettim . ( Ayranı çok içmişim - gerçi o periyotta o parayı vermek bana koydu ) - Şimdi yine bekliyorum kedi gidi ..  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Erwin
ve  @rammstein    sizi arattım originden ama avatarınızla uyumlu bişi göremedim.  beni ekleyebilirsiniz  =>   TatanQa_tr

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 16.11.2017 at 10:04, TatanQa said:

@Erwin
ve  @rammstein    sizi arattım originden ama avatarınızla uyumlu bişi göremedim.  beni ekleyebilirsiniz  =>   TatanQa_tr

Zaten arkadaşmışız. Erwinzz diye geçiyor benim nick Revolver Ocelot avatarım var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/16/2017 at 8:04 AM, TatanQa said:

@Erwin

Benim origin nickim cicietibebe. Ekledim seni.

Forumca bir zaman ayarlayalım 10 kişi felan girelim. Normalde bir grup 5 kişi olabiliyor ama 2-3 tane grup yaparız.

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5 kişiden fazla çıkmaz zaten burdan...

biz yine bu akşam çağlarla beraber saat 7 sularında oyuna başlıyor olacağız. tahmini olarak 10a kadar oynarız. gelmek isteyen olursa haber etsin...

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 17.11.2017 at 11:52, Erwin said:

Zaten arkadaşmışız. Erwinzz diye geçiyor benim nick Revolver Ocelot avatarım var.

Evet pardon atlamışım listeyi :)

On 17.11.2017 at 12:09, rammstein said:

Benim origin nickim cicietibebe. Ekledim seni.

Forumca bir zaman ayarlayalım 10 kişi felan girelim. Normalde bir grup 5 kişi olabiliyor ama 2-3 tane grup yaparız.

davetiyeyi aldım ekledim hemen... 

On 17.11.2017 at 12:57, TiesTorN said:

5 kişiden fazla çıkmaz zaten burdan...

biz yine bu akşam çağlarla beraber saat 7 sularında oyuna başlıyor olacağız. tahmini olarak 10a kadar oynarız. gelmek isteyen olursa haber etsin...

Evet beyler ben de girebilirim 7 -8 arası , sonra hanımı işten alıp gelicem devam etmek için yeniden bağlanırım 9 gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, TiesTorN said:

@TatanQa

o mesajı dün için yazmıştım aslında da, bugün eşim evde olcağı için durum biraz daha muamma :mrgreen: neyse artık yalvar yakar gelirim ben de biraz...

istemsizce kahkaha attım. :lol:

jackjoker tarafından düzenlendi
TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hatun kisminda biriktirip hjdd atip sonra canina okuma olasiligi deve fil kini inadi meslesi

ve 1000 kaplan gucundeki dirdir durumu varken kimse oyle kolay kolay cesaret edemez

annam gunluk olarak 82 yasindaki babami yagda kavuruyo

ne etsen elinden kurtulamazsin

ellerine koz vermemek lazim

ha simdi yeni evliler simdilik nukleer santral kendi bunyesinde atik biriktirir sonrasi artik cernobillmi olur bska bisimi onumuzdeki decade gosterir.

gulme komsuna gelir basina

%90 olasiklarada kizin basinda kaynana sorunu vardir(genel olarak kisieye ozel degil)

onlarda oglanain anasindan cekiyorlar

hele bide cocuk gelsin acatip super karisacaklardir anneanneler o derece yoldan cikmiyo

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında şu video editleme işlerine girsem iyi olucak.. Amele gibi düz haliyle bir video daha koyim, aslında bazı yerleri hızlandırmak istiyordum ama video edit programım yok işte... neyse.. bu da Tank Hunter Tutorial tadında..  Hatta ben bile bu oyunu o kadar oynadıktan sonra bu classta 4e basınca anti-tank grenade e geçtiğini biraz önce kendi videomu izlerken gördüm.. yuh bana.. 

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resmen ördek gibi oradan buradan vuruluyorum ayar oldum dün. Gerçi tankları halen çatır çatır patlatıyorum. Eski oyunlardan kalma bir skill kolay kolay kaybolmuyor. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, Erwin said:

Resmen ördek gibi oradan buradan vuruluyorum ayar oldum dün. 

aynı şeyi yaşamıştım, çözüm olarak alt+f4'ü buldum :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

K/D iyi olan adamlar Battlefield'da genelde sessiz sakiz takılan hengameyi geriden takip eden adamlar yada camperlar oluyor. :P 15 senelik BF tecrübeme dayanarak bunu söylerim. Ben hep aksiyonun içinde olduğum için K/D genelde leş oluyor.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Erwin said:

K/D iyi olan adamlar Battlefield'da genelde sessiz sakiz takılan hengameyi geriden takip eden adamlar yada camperlar oluyor. :P 15 senelik BF tecrübeme dayanarak bunu söylerim. Ben hep aksiyonun içinde olduğum için K/D genelde leş oluyor.

Hocam kibarlığın lüzumu yok.. Arkada pusan ezik no-skill tank ve sniperlardan bahsediyorsun işte :lol: (gerçi bi de havada hiç bi boka karışmadan kill toplayan sinekler var ama bu zaten bf3 ten beri battlefield serisinin benim için tek - puanıdır o kadar olur artık) 

Tabi ki görece iyi k/d nin çok iyi oynamayan insanlar için tek yolu bu.. ama ben bu grupta değilim  :8  ve bu yukarıda bahsettiğim yetenek fakiri camperlarına acı çektirmek için oynarım genelde.. 

Sniper bile olsam hep close quarter oynarım martini henry/m95  + mars , p08 veya m1911 ile ... ki aslında genelde assault ve support oynuyorum etrafımda devamlı 3 düşman + tank oluyor :zuh:  mapine göre medic de oynuyorum da yeni yetiştirdiğimiz medicmiz küçük @TiesTorN geldiğinden beri daha az alıyorum dengeli bi squad olsun diye... ki bu yeni yetme yavrumuz bile benim gibi sürekli aksiyonun içinde..  şaşırttı beni.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu Fransız tank savaşının olduğu haritada geçen gün Almandım. Millet tanklardan kaçarken ben tek başıma saldırıyordum hesap et. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok