DOOM 2016
2 2

Bu konuda 245 mesaj var

Olm sende öğrenme zorluğu mu var, kamu spotu nedeniyle zaten iyi davranmaya çalışıyorum ama yüz bulup biraz şımarmaya başladın gibi..

Daha 3-4 msg önce şunu yolladık : 

On 8/16/2018 at 6:57 PM, Narcissus said:

Her zamanki gibi yanlış bilgilerle karnını doyurmuşsun.. Açık olmayan ultra-nightmare..  

Nightmareee.. 

hqdefault.jpg

Bak biri senin gibi oyunları bebe zorluğunda oynayıp içine eden kekolardan olmamak için bunu paylaşmış..  

Eğer bir işe yaramadıkları için kurban etlerini bağışlarken yanına promosyon olarak gözlerini de koymadıysan yalnızca ultra-nightmare in kilitli olduğunu görüceksin.. 

Leş gibi hilelerle bitirdiğin oyunların yanına bunu da ekleyebilirsin.. :/ 

:lol:

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her gün bu oyunu açıp en az bir tane arcade görevi tamamlıyorum. Tamam, oyun diğer multiler gibi uzun süre kendini oynatmıyor (çünkü aksiyon sürekli had safhada, çok sık ara vermek gerekiyor ve oyun multi değil :D) ama oyunun atmosferi insanı kendine çekiyor deli gibi.

Bu oyunu beğenmeyenleri hiç anlamadım. Dünyada en çok bizim forumda eleştiri almıştır bu oyun belki de (ki bu eleştirelere katılmıyorum) :D

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Devam oyununu bekliyorum, grafikler daha guzel, icerik de keyifli gozukuyor. Carmack ayrildiktan sonra eski id tarzindan da, dusuk gecikmeli yuksek fps’li motor teknolojisi ile oyunun verdigi histen de vazgecmeden cok iyi is cikarabildiklerini ispatladilar, saygi duydum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Koca bir hoorrtt.. yeni geçti elime ilacı koymuşlar başı dönüyor tabi :)

oyun şahane , yeni monitörde yağ gibi kayıyor canımın içi ...  Doom ya , daha ne olsun . Veletlik dönemime döndüm , ilk oynadığımda ergenliğe yeni giriyordum , bir elimde klavye bir elimde ...  neyse ..  :lol:

edit. yanlış anlaşılmalara müdahale ederek klavye kelimesini düzelttim :zuh:

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 dakika önce, CandleGarden said:

Klavye hala tek el galiba? :mrgreen:

Aynen doğru :)

Diğeri de  mouse da tabii ki  !  

Doom başka türlü nasıl oynanır bilemedim :8

TatanQa tarafından düzenlendi
CandleGarden beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Doom 2016 beklediğimden iyi oyundu.. Ama multisi hafif tırtoydu.. yani idare ederdi aslında ama haşmetli quake günlerini bekleyenler (ben) avucunu yaladı..

Şimdi düşündümde 2019 Doom a battle royal koysalar rezalet çıkar..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Doom 2016 geçmişe güzel yad ettirmişti tekli senaryosuyla. Devir multi devri olsa da eski old school times modunda birşeyler gelince dönemselde olsa insan şevke geliyor. Yeni oyun bakalım nasıl olacak...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Platform, hoplama ziplama, bonus toplama falan Mario tadinda gibi gozukuyor. Biz old school arcade gameplay tadi pesindeyiz dusturu ile ilerliyorlardi zaten ama "diger klasik old school oyun tarzlarinin nektarini da FPS tarzimiza katalim" demisler gibi.

90'larin basinda cekilen futuristik bir film olsa, filmde bir sahnede gelecekte oyun oynayan bir cocugun televizyonunu goruyor olsak, animasyon sanatcisinin hazirlayacagi sozde oyun CGI goruntu buna benzerdi herhalde. Carmack'in id software'den ayrilmasi iki taraf icin de iyi oldu. VR odakli, VR'da da calisacak tarzda bir seyler yapmak istedigi icin bu adamlarin sabit ekran odakli oynanisin dibine dayanma cabasina soguk bakardi.

"Ray tracing de olacak, hem de herkesten iyi yapacagiz" demisler... Bakalim. Doku cozunurlugu biraz artsa iyi olacak, yeni konsollar cikinca guncellerler belki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 01.07.2019 at 17:45, Najaz said:

Oyunun "kreatif direktör"ünün adı Hugo imiş...

"BEŞE BAS BEŞEEE! BEŞE BAS!"

doomcd.jpg

sayın hocam, o hugo amk olayı sence gerçek mi?

hatırlıyorum diyen var, yok ben sürekli izliyordum ama öyle birşey yok diyen de var. o zamanki köşe yazılarında bu durum konuşulmuş ama o yazılarda hep başkasında duyma üzerine. tolga garipoğlu da ayrı bi cins güya açıklama yapacaktı. işi gücü bıraktım bu işi araştırdım geçen. :mrgreen:

edit: bende her gün izliyordum hugo yu ama hatırlamıyorum öyle birşey.

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, emre666 said:

sayın hocam, o hugo amk olayı sence gerçek mi?

Sevgili Emre, bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırıp cevap hakkı doğurduğun için çok teşekkür ederim...

Öncelikle belirtmek isterim ki, şivesinden ötürü doğu vilayetlerimizden birinde ikamet ettiğini tahmin ettiğimiz o kardeşimiz, Hugo'yla ilgili milletçe beslediğimiz hislere tercüman olmuştur. "Şuyuu vukuundan beterdir" sözünden yola çıkarak, artık olayın bilfiil meydana gelmiş olup olmamasının önemini yitirdiğini, Hugo, Tolga abi ve doğulu kardeşimizin isimlerini Türk mitolojisine altın harflerle yazdırdıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sözlerime burada son verirken, tüm içtenliğimle haykırmak isterim ki:

HUGO'NUN AMK!!!!

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok