Tartışmalı trafik hataları
0

Bu konuda 57 mesaj var

Altın Elbiseli adam, kaza yapmış, vefat etmiş.
Yol kenarindaki bir araç kapisini açıp iniyor, o anda da motorla gelip sürücüye carpiyor, ikiside olmuş

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alkol ?

Tabi bunu bilemiyoruz, çünkü aracı bırakıp kaçan/kaçırılan biri var ama ne bir soruşturma ne bir suç isnadı hiçbir şey yok. Çarptığı yerde biri ölse de birşey olmayacaktı herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Video oynatma hızını x2 yaparsanız anlarsınız. Yüksek beygir gücüne sahip arkadan itişli spor otomobili nasıl kullanması gerektiğini bilmeyen, kuvvetle muhtemel alkollü bir "celebrity"nin sebep olduğu kaza. Kontra nedir, neden yapılır? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, ResetButton said:

videodan anlaşılmıyor belki ama niye  frene bile basmıyor?

http://www.haberturk.com/valiye-selam-veren-polis-hayatinin-sokunu-yasadi-1922658

bunu gördüm. Tamam araç bodozlama giriyor. Muhtemelen yola bakmıyor, başka bir açıklaması yok da, polis niye yolun ortasında durup valiye selam veriyor? O kadar askeri disiplinde sert bir olay değilki bu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sürücü telefona bakıyordur. Fakat polis'te neyin kafasını yaşıyor. Yazık geçmiş olsun.

Bende geçen hafta kaza yaptım. Bir iki gündür bu aralar kaza yapıcam hissi vardı içimde sonunda oldu :). Kırmızı ışıkta bekliyordum. Önümde BMW X1 var bir tane. İkimizde duruyoruz. Aynaya baktım ve "ulan arkadaki araba hızlı geliy..." dedim ve bam vurdu bana arkadan bende öndekine :D 

İndik tabi arabadan. Bana vuran sürücü kadın hemen arka koltuğa koştu baktım çocuk var. Dedim çocuk iyi mi ? İyi dedi allahtan. Kendiside çocuğu doktora götürüyormuş arka koltukta çocuk öksürmüş mü ne ona bakarken bana vuruyor. En çok bmw hasar aldı. boyası kazındı arka tampon bölgesinden. Bende burnumla vurdum ama çok şükür amblem denk geldi ondan kaporta falan çökmedi. Küçük çizikler dışında bende birşey yok çok enteresan bir şekilde. Çocukta sağlam olduğu için ucuz atlattık. Fakat çok fazla ses çıktı. Ben arabadan inerken allah gitti kesin bagaj ve ön dedim.

Tutanak tutmamız 2 saat sürdü. 3 arabada da tutanak yoktu. Koştum polisten 2 tane tutanak aldım 3lü kaza diye. Kadın maalesef hiçbir şeyden haberdar değil. Trafik sigortası basılı yok. Şirketi aradı yolladılar. Gelen belgede tramer no yok. Çocuk bir yandan anne sıkıldım gidelim diyor. Kadın ay ben birşey bilmiyorum kusura bakmayın diyor. Biz öndeki arabayla kibar kibar yok önemli değil hanımefendi diyip diyip durduk. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuklar hatalı, şöför de belki düşünebilirdi. Bilmiyorum. 

Ama şu var, o frenler olmasa çocuk şu anda yaşamıyordu. 

Ha çocuk 5 mt falan kaçmış ama en fazla kolu bacağı kırılırdı...

Binek araç durmuyor öyle. 

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@SpeCTRuM, bilinçli bir şekilde herhangi birimiz durmaya çalışsak bile bu kadar net bir duruş sergileyebilir miyiz bilemiyorum gerçekten. Videoyu ilk gösterdiğinden beri tekrar tekrar bakıyorum, gerçekten inanılmaz bir görüntü.

SpeCTRuM beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, pentaman said:

@SpeCTRuM, bilinçli bir şekilde herhangi birimiz durmaya çalışsak bile bu kadar net bir duruş sergileyebilir miyiz bilemiyorum gerçekten. Videoyu ilk gösterdiğinden beri tekrar tekrar bakıyorum, gerçekten inanılmaz bir görüntü.

Abi benim anlamadığım bir şey var. 

Bu çarpışma önleyiciler klimadan falan ucuz donanımlar. Biz iveco kamyon aldık mesela, onda var. Devlet özellikle ticari araçlar olmak üzere tüm yeni araçlarda zorunlu kılmalı. 

Bakın ölümlü kazalarda en büyük pay uyuyan şöförler. En azından fren yapar otomatik. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, SpeCTRuM said:

Bu çarpışma önleyiciler klimadan falan ucuz donanımlar. Biz iveco kamyon aldık mesela, onda var. Devlet özellikle ticari araçlar olmak üzere tüm yeni araçlarda zorunlu kılmalı. 

Bakın ölümlü kazalarda en büyük pay uyuyan şöförler. En azından fren yapar otomatik. 

Avrupada 2020den sonra zorunlu hale geliyordu yanlış hatırlamıyorsam binek araçlar için. Muhtemelen ticariler için de vardır o tarz bir uygulama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@SpeCTRuM, bizim yeni araçta koymuşlar ama pekçok şeyle bir arada gelmiş özellik, önde de ultrasonik sensör gerektiriyor bu olay, kısa mesafede çarpışma önleyici haricinde uyarıcıyla bir arada olması gerekiyor haliyle. 10-60 km arası hızlarda etkin demiş, umarım hiç kullanmaya gerek kalmaz ama gerekirse görürüz işe yarayıp yaramadığını.

pentaman tarafından düzenlendi
SpeCTRuM beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok