Gaming mouse tavsiyesi istiyorum
1 1

Bu konuda 122 mesaj var

son aldığım deathadder chroma mouse'un da bugün itibariyle "scroll click" tuşu bozuldu.

1800, 3500, 6400 ve bu 10000 dpi'lık model de olmak üzere 4'de 4 yaptı razer.

zaten blackwidow klavye de kabus gibiydi... bundan sonra bedava verseler razer almam, bitmiştir. 

çöp tenekesinin zemininde logitech'in yanına yazdım razer'ı da artık...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

eksik kalacak artık o, bu kadar olmaz, bir mouse'un her versiyonunda mouse 3 tuşu işlevi yitirir mi yahu.

internette nasıl tamir edileceğini detaylı açıklamışlar ama niye 50 dolarlık mouse'u yaşatmak için bu kadar uğraşmak zorunda kalayım ki...

cidden razer bitmiştir benim için.

https://www.igorkromin.net/index.php/2017/02/28/fixing-razer-deathadder-chroma-scroll-button-click/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

olm sen gerizekalı mısın logitech ile ne yaşadınki de böyle saçma sapan yorumlar yapıyosun... hayatımda 1 kere olsun sorun yaşamadım lan logitech ile, çok da kaliteli ürünleri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, stardust said:

son aldığım deathadder chroma mouse'un da bugün itibariyle "scroll click" tuşu bozuldu.

1800, 3500, 6400 ve bu 10000 dpi'lık model de olmak üzere 4'de 4 yaptı razer.

zaten blackwidow klavye de kabus gibiydi... bundan sonra bedava verseler razer almam, bitmiştir. 

çöp tenekesinin zemininde logitech'in yanına yazdım razer'ı da artık...

2009 yılındaki mamba nın pili dışında hiç bi sorunu yok (ki şu an emekli olarak fanusunda duruyor) 

Aynı anda aldığımız deathadder chroma da fıstık-ıl mualla gibi hayatının baharında, ki senden %789 kat fazla kullanıyorum..

Gerçeği öğrenmekten korkuyorum ama sanırım sen bu mouselara cinsel istismar falan uyguluyorsun :’(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Baya bir üzerinden de geçmiş ancak Cihan’a hak veriyorum ben de. Logitech de Razer da o kadar değil maalesef. 

Logitech’in daha yeni G810 klavyesi gitti benim, garanti gitti o da gitti. Romer G tuşların bazıları çift basmaya başladı. Başkalarında da aynı problemler olmuş. Razer da çok farklı değil işte Cihan bahsetmiş tecrübelerinden.

Şu anda merak ediliyor ise Hype olan mouse Finalmouse Ultralight Phantom, hem bulunmuyor, bulunmuyor derken yok satıyor cidden ve baya baya pahalı. Razer’a falan rahmet okutturur fiyat olarak.

Diğer yandan “Pro” FPS oyun camiasına bakarsak Zowie yaygın.

Zowie FK2 diğer bir çok beğenilen mouse.

Mouse ama yazmaya çalışırım fırsat oldukça, marka önerisi falan ile alakalı olmadan el boyutu ve tutuş şekline göre alınır veya alınması gerekir öncelikle. Diğer unsurlar arkadan gelir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela benim eller küçük, biraz orta boy falan da sayılabilir ucundan, köşesinden. Razer Mamba mesela bana göre Razer’ın en iyi mouse’u kalite olarak, şekil olarak. Ancak ben ancak Palm yapabiliyorum Mamba ile elim yetmiyor diğer şekillere.

Diğer popüler Razer Deathadder ki Mamba bundan gayet iyidir onu söyleyeyim bana göre o da aynı büyük mouse, ancak Palm yapabiliyorum onunla da, o da işte ucu ucuna. Tam çok rahat değil.

Abyssus’u severim kendime göre şekil olarak ama o da kalite olarak alakasız bir ürün maalesef ki çok markada küçük mouse=düşük kalite.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logitech MX518 ihya edilmiş, tekrar geliyor Logitech G MX518 olarak, yeni Logitech’in kendi Hero optik sensör ile.

Logitech bu arada koptu gitti Hero sensörü ile, çok çok iyi Wireless mouse’ları geldi bu sensörü ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki kutusunda sıfır gibi duruyor. Memnunum aslında fakat elim deathadder'ı aradı... Sıfır deathadder Chroma'nın 3 ay içinde mouse 3 düğmesi bozuldu. Razer artık aşırı kalitesiz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, stardust said:

Benimki kutusunda sıfır gibi duruyor. Memnunum aslında fakat elim deathadder'ı aradı... Sıfır deathadder Chroma'nın 3 ay içinde mouse 3 düğmesi bozuldu. Razer artık aşırı kalitesiz. 

Olm yeter artık mousela fps bile oynamayıp, canın sıkıldığında üstünde kebap yediğin aleti 3 ayda bozduysan bu ya direkt olarak senin problemin ya da o tek ürünün kendine has bi sorunu vardı garantilik. Mouse u mouse gibi kullanmayıp sonra yalan dolan tecrübeler aktarıp durma artık. :lol:

3 mesaj yukarıda da yazdığım gibi Ağustos 2016da aldığım Deathadder Chromayı bu tarihten beri günde en az 10 saat kullanıyorum. Bu mesajı yazdığım saniye en ufak bir problemi bulunmamakta, aşırı da memnunum.

11 hours ago, CandleGarden said:

Hocam elin hobbit eli gibiyse alabilirsin, sahip olduğum 1 günlük süreçte güzel gibi görünmüştü gözüme.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mouse 3 tuşu bozulan 3. Deathadder bendeki... Forumlarını falan gezebilirsiniz, çoğunluk yaşıyor bu sıkıntıyı. Bu yukarıda mesaj atan arkadaş Mouse 3 diye bir fonksiyon olduğunu bilmediğinden bozulduğunu da farketmemiş olabilir. 

Hadi mouse için bir derece idare eder diyebiliriz. Fakat Corsair klavye ile Razer klavye çarpışsalar, razerın sağlam parçası kalmaz heralde. 

Kalite açısından gece ile gündüz gibi fark ama ergonomi olarak kişisel tercih. Ben M65'i çok daha kaliteli bulsam da el alışkanlığı olarak bozuk düğmeli deathadder'ı kullanıyorum. 

Not: yukarıdaki boş gezene kalfalık yapan arkadaş kadar serbest vaktim olmadığı için artık çok oyun oynayamadığım doğrudur. Malum aile, iş, sorumluluk,  öz-disiplin vs vs... 

:lol:

Yoksa baba parasıyla kas şişirip üniversiteli kızları 90 doğumluyum diye kandırmasını biz de bilirdik... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kıskançlık ağlamalarını direkt geçersek msgında  kalan tek şey forumlarda razerdan şikayetci olanların varlığı...

Lakin "öz-disiplin" sahibi herkes bilir ki forumlar insanlarının %98inin ağlamak ve sorunlarını anlatmak için girdiği platformlardır ve bu nedenle her markayla ilgili zırlamalar bol bol bulunmaktadır.. Anladık dönem dönem belli markalara bağlanıp, benim markam bu aşkı memnusu yaşamayı seviyorsun da, senin sevgin bi markayı sorunsuz yapmıyor :D .. Daha bu ayın başında bi arkadaşım sahip olduğu 3 corsair ürününü mouse + su soğutma sistemi + usbsini 1 yıl içerisinde geberdikleri için corsairle yaptığı yazısmalar sonrasında alamanyaya garantiye yolladı.. 

Ayrıca uzunca bir süredir baba parasını bıraktık ablacım, 1 ayda 10 gün çalışan senden daha çok mesai yapıyorumdur toplamda :lol:  Atıp tutup elin markasını şişireceğine en azından kas şişirmeye çalış bari (ama türk kası diil, hakkını yemeyelim onda rekabet edemem)..  

Spoiler

Türk kası= https://www.izlesene.com/video/vestel-reklami-turk-kasi-ata-demirer-icerir/8408828

p.s. youtubeda nasıl olmaz lan bu dandik reklam.. 

:cigar:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10.11.2018 at 10:55, Narcissus said:

Hocam elin hobbit eli gibiyse alabilirsin, sahip olduğum 1 günlük süreçte güzel gibi görünmüştü gözüme.. 

Baktım benim evdeki mouselar yaklaşıl 12.5 cm, bu 11.8 miş. Benimki 19-20 cm (elim :zuh: ) ve claw grip kullanıyorum. Küçük gelir mi diye düşündüm şimdi :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hakkatten eli büyük olan benim gibi insanlar için güzel bir mouse yok  mu? ben deathadder'ı bile claw grip kullanıyorum, elim tükeniyor bi süre sonra kasılmaktan hep.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok