BATTLEFIELD V (PC / PS4 / XONE)
1 1

Bu konuda 290 mesaj var

Bana trailerdaki hengame biraz normal oyun modu gibi değil de sanki Squad Wars tarzı birşey gibi geldi. Normal modlarda bildiğimiz BF olacaktır.

Bf modlarını incelemişler bu sefer. Health Regen yok, patlama olunca sarsılıyorsun, (Forgotten Hope) Birşeyler inşa edebiliyorsun(Project Reality, Squad)

Oyundaki araçlar direkt modlardan bakıp alınmış belli. Yoksa normal DICE olsa 3-5 generic tank falan olurdu. Ancak Beaufighter, Churchill AVRE, Stuka Kanonenvogel ve V1 gibi şeyler ekstra güzellikler. Trailerda uzaklarda bir adette Sturmtiger gördüm.

Yalnız sunum çok sönüktü buldukları sunucu ağır maldı. Adam diyorki "Tiger 1 favori tankım oyundaki çok iyi falan diyor" sunucu da "nesini beğeniyorsun?" diye soruyor. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun gördüğüm ve anladığım kadarıyla gerçekten iyi olacak ve şimdiye kadar alışagelmiş BF serisinden farklı konumda olacak. Bad Company serisi de farklıydı , ama bu iki tip BF 'den de ayı üçüncü bir ufuk getirecek. Benim tahminim bu...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Narcissus said:

Çok farklı bir oyun geliyor onu söyliim.. 

Oyunları çıkar çıkmaz alıp oyunun ilk günlerinde 7/24 oynuyorsun. Nereye saklanılanacağını, hangi silahla nasıl vurarak daha çok kill alabileceğini ezberliyorsun. Sonra grup halinde oynarken artislik yapıyorsun. Biraz gecikmeli başla şu oyuna da görelim bu sefer eşit koşullarda nasıl kim daha çok kill alıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 minutes ago, rammstein said:

Oyunları çıkar çıkmaz alıp oyunun ilk günlerinde 7/24 oynuyorsun. Nereye saklanılanacağını, hangi silahla nasıl vurarak daha çok kill alabileceğini ezberliyorsun. Sonra grup halinde oynarken artislik yapıyorsun. Biraz gecikmeli başla şu oyuna da görelim bu sefer eşit koşullarda nasıl kim daha çok kill alıyor.

LOL 

Napayım yani severek oynayacağım bi oyunu fakir malafat gibi 6 ay indirim bekliip o 6 ay sürede de evde pacman mi oyniim.. 

Ben kantırcı kitle gibi öyle harita silah bilmemne ezberlemem, görür öldürür geçerim oyunu daha önce oynayıp oynamamış olmam farketmez.. :8 

Get on my level noob :lol:

45 minutes ago, wazzap said:

Beğenen tek bizim forumdakiler herhalde. :D 

Dur bakalım daha beğenmedik ama farklı bir şeyler denedikleri aşikar...

Classic WW2 olsa herkes yeter artık ne WW2 hep aynı oyunu mu pişirip koyucaksınız üstelik daha 6 ay önce cod ww2 çıktı blah blah diceklerdi..  Modern çıkcak olsa her yer modern shooter dolu üstelik 3 ve 4 ün üstüne hiç bir şey eklenmemiş ühühü diceklerdi.. 

Üstelik bu kantır, pubg fortnite tarzı fakir eğlencelerindeki customizationların çok tuttuğunun da farkındalar... ee battle royal ve benzeri yeni modlara da açıklar anladığım kadarıyla... izliyoruz gelişmeleri.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haritaların dlc olarak ayrı ayrı satılması topluluğu tam ortadan ikiye bölüyordu. Bir süre sonra dlc haritalarında istediğiniz oyunu bulamamaya başlıyordunuz. dlcleri bedava vererek bunun önüne geçilmek istendi belkide. BF4'te tüm dlcler bedava dağıtıldı. Şuanda BF1 dlcleri parça parça verilmeye başlandı.

BF5'te dlc olmayacak sadece kozmetik eşyalar satılacak diye biliyorum, Bu çok güzel bir haber topluluk için. Oyundaki kozmetik eşyaların çok meraklısı var topluluğa işkence etmeden aynı kazancı sağlayabilirlerse güzel bir gelişme olur. 

Ben BF1 'i 10-15 saat civarı oynararak pas geçtim diyebilirim oynamak istediğim halde bir türlü sarmadı premiumla gelen  bir sürü haritada boşa gitmiş oldu. Daha önce BF1 bu konsept ve eski silahlar ile modern BF serileri kazar oynanmaz ve tutulmaz diye tahmin etmiştim forumda da paylaşmıştım (!)  :)

Ne yazıkki wwıı beni çok sıktı. Ancak  WWII teması işlense bile haritaların günümüzü yansıtacağı kanatindeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
49 minutes ago, Hayalet said:

Ben BF1 'i 10-15 saat civarı oynararak pas geçtim diyebilirim oynamak istediğim halde bir türlü sarmadı premiumla gelen  bir sürü haritada boşa gitmiş oldu. Daha önce BF1 bu konsept ve eski silahlar ile modern BF serileri kazar oynanmaz ve tutulmaz diye tahmin etmiştim forumda da paylaşmıştım (!)  :)

Hocam BF1 in 2017 nin ortasında 21 milyon oyuncusu vardı.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefield 1’i başta ben de değişik olduğu için baya eleştirmiştim ancak daha sonradan Bad Company 2 gibi bir noktaya oturdu benim için, serinin en iyi oyunlarından yani.

Bad Company 3 yapsınlar artık ama, @stardust heli kullansın yine tepeden roketle yardırayım. :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de dünya savaşı temasına hiç heveslenemedim ama zaten BC2'den beri modern savaş teması vardı. Bence WW2 iyi oldu. WW2 zaten hakkında çok konuşulan ve yazılan bir savaş. Dolayısıyla insanların heyecanlanmamasına bu sebep olmuş olabilir. Modern temaları ara vermeleri bence iyi oldu. Bundan sonra çıkacak modern savaş temalı Battlefield'ın grafikleri BF3 ya da BC2'deki gibi devrim niteliğinde olur. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Durum iyi görünmüyor. Daha ortada pek fazla malzeme olmamasına rağmen oyuna gelen tepkiler pek olumlu değil. Hardline fiyaskosuna benzer bir durum oluşabilir.

EA/Dice daha şimdiden önlem almaya başlamış, resmi twitter hesabından BF5'de loot box yada premium olayı olmayacağını açıklamış ama bu bile kurtarmayacak gibi görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru dürüst bir şey göstermemelerinden zaten her şey.. BF1 in reveal trailerında milletin ağzından salyalar akmıştı.. 

Bir şeyler göstermeleri lazım.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nabız ölçmek için kasten yapılmış bir şey olabilir bu. İster istemez gelen tepkilere göre oyuna şekil vereceklerdir, ileride ilk trailer'dan çok farklı bir şey karşımıza çıkarsa hiç şaşırmam. Kuzenim yazmış durumları olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de zaten bf oynamıyorum ne zamandır. Hatta geçenlerde yeni haritalar falan gelince BF1'in premium'unu aldım, premium aldığımdan beri bir kere açmadım oyunu.

Arma 3 ile devam, bizim servera yakında hayvani bir güncelleme de geliyor. Bf6'ya kadar idare ederiz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Köpek gibi yola gelecekler. O trailerdaki haliyle gelemez oyun. Bu sunumda belli olacak kesinlikle. Şu sunuma kadar ufak bir hype yaratalım dediler ama ağır sıçtılar. Yaptıkları trailer ağır amatör bir işti resmen.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
32 minutes ago, Whooosh said:

Kapalı alfa gameplay görüntüleri var her yerde ve şu haliyle BF1 DLC'si gibi görünüyor. 

Aynen. Rezalet bir durum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok