Android tablet tavsiyesi istiyorum
1 1

Bu konuda 14 mesaj var

Uygun fiyatlı android bir tablet istiyorum. Evde Superonline kampanyasından aldığım ucuz bir lenovo 7 inç olan var ama ben hayatımda wifi performansı bu kadar kötü bir alet görmedim.

Uygun fiyatlı (ne bileyim, 1200-1300 TL olabilir), illa 10 inç olması gerekmeyen- 7-8 de yeterli olur-, arada youtube seyredebileğim, en son mobil oyunlar olmasa da hiç olmazsa ortalama oyunları takılmadan çalıştırabilecek bir tablet tavsiye edebilecek olan var mı?

CandleGarden tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung'un bütçenize uygun Galaxy Tab serisinden veya Lenovo'nun daha iyi tabletlerinden bakılabilir. Onun dışında eli yüzü düzgün Android tablet pek yok. Yurtdışından getirme imkanı varsa Huawei MediaPad serisi var ama kullanmadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lenovo'dan sıtkım sıyrıldı bedava verseler almayacak durumdayım. Yani alırım bunun da WiFi problemi olursa tam bile bile lades olur. Samsung'ta her samsung ürünü gibi hakketiğinden daha pahalıya satılıyor diye düşünüyorum ama seçenek kalmazsa mecburi istikamet gibi.

Aslında ben de Huawei istiyorum! Ama yokmuş memlekette :icon_mad:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Huawei ve Xiaomi cihazlara (telefon, tablet, saat vs.) karşı çok ön yargılıydım ama son zamanlarda her ikisi de güzel ürünler çıkarıyor. İmkan bulunursa bir incelemek lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen tuketim amacli (surf, insta minsta sosyal medya) ve gorece takilmadan calisan tablet tavsiyelerine acigim :) hatun kisiye alacam

(yurtici/ydisi  heryerden olur)

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, Squall said:

7 İNCH TABLET KADAR SAÇMA BİRŞEY VARMI YAHU :D Caps. 6 inch tel zaten 1 inch içinmi uğraşacağım?

lenovo-tablet-tab-m7-gen-3-mtk-subseries
Bence ideal ama bana göre sizi bilmem tabi zevk meselesi. Seyahatte falan gayet kullanışlı.

Steam deck'e de gerek yok ona bakılırsa :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok