Gelecek Filmler
5 5

Bu konuda 631 mesaj var

"IT" kitabını çok seveirm ama film yapması zor , trailer iyi görünüyor ama.

Üniversitede yurtta kalırken Stephen King romanlarını çok okumuştum. En çok etkilendiğim bu olmuştu, gece uyanıp tuvalete zor gittiğimi hatırlıyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha ne kadar kötü olabilir sorusuna cevap aranıyor sanırım.

Hocam neden bence güzel olmuş trailer. Güzel bir film geliyor gibi. Yıllardır çekilen spider-man'lerden farklı olucak. Bana göre tek falsosu Aunt May'in sexy olması. O yaşlı kalaydı iyiydi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Man from Earth'ü izlemiş miydiniz bilmiyorum ancak sevenlerine ikincisinin yolda olduğunu söylemeden geçemeyeceğim :)

The Man from Earth: Holocene bu yıl içinde gösterime girecek gibi görünüyor.

İlk film ben dahil bir çok izleyici için "çarpıcı" bir deneyimdi. Kapalı alanda, oldukça düşük bir bütçeyle ve küçük bir kadroyla çekilen "oda filmleri"nin en iyilerindendi bence.

İkincisi bir miktar daha ticari olacak gibi görünüyor ancak hikayesi, yapımcılığı ve yönetmenliği yine ilk fimdeki arkadaşların ellerinde olacağından çok da fazla batırmazlar umudunu taşıyorum ne yalan söyleyeyim.

Gerek yoktu ikincisine ama merak etmiyor da değilim. Trailer'i yok maalesef.

kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversitede yurtta kalırken Stephen King romanlarını çok okumuştum. En çok etkilendiğim bu olmuştu, gece uyanıp tuvalete zor gittiğimi hatırlıyorum :)

Kitabı zamanında nası gerdiyse, trailer'ın ilk başı gerdi valla... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

teaserdaki şarkıyı merak edenler için önemli bir hizmet yapıyorum ,

ordaki asil muzik superman :P

bide ilk filmdeki dmx cok iyi gitti

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oha trailer müziği çok iyi tüylerim diken diken oldu bi an. For A Few Dollar More'un efsane müziği :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

blade runner fragmanını çok feci beğendim. müzikler, mekanlar, tipler çok hoş olmuş tam ilk filmdeki gibi  80 ler punk atmosferi tabi 2017 model cgi ile güzel soslanmış

umarım hayal kırıklığı yaratmaz

lazsa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blade Runner bence de çok ümit vaadeden bir film. Tam olarak Philip K. Dick'in romanlarındaki atmosfer yakalanmış. Çok güzel detaylar var.

Ben de hayal kırıklığı olmaz diye umuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@lazsa @MilesTeg 

Aynen dediğiniz gibi ilk filmdeki karanlık hava ve pastelimsi renkli bir atmosfer tekrarlanmış, son 10 yıldır remastered modası var birde devam filmi çekilme durumu, genelde kötü örnekler akılda kalıyor çünkü iyi yapılanı yok denecek kadar az, velhasıl HF'u oraya koyarak yenilikçi olamayacaklarını düşündüklerini gösterdiler ama umarım hikayeyi iyi yazmışlardır. yoksa bir facia daha izleyebiliriz.:|

Yapımcılar son yıllarda sinema yapmak yerine efekleri basıp seyirciyi tavlayacak ciro basacak filmler çekmeyi adet edindiler. Oysa işi sanat ve kalite kısmı zayıf kaldığı için birçok filmin 2. 3. kez izletme becerisi yok. sinemada izledin bitti gitti.:lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen son dönemde izlediğim Logan seriye göre tek ciddi film olarak aklımda kalsada eksikleri yüzünden 2.kez izlemem çok zor. Aynı durumda olan Resident Evil 73 bilmem kaç, Halka 3 filmlerini sayarım ki bunların sanat kalite derdide yok, öncekinin hatırına tavlayıp ciro yapılsın diye üretilen filmler. Aklımda sadece John Wick2 kaldı, oda hala anlatacak bir şeyler var ve hikayeyi derinleştirerek gittikleri için ve birde yapım kalitesi nispeten ilk filme göre bariz daha iyi. izlemediyseniz ve tür olarak ilginiz varsa bakın derim.:icon_dance:

Gitmedim ama Galaxi koruyucları 2'de  JW2 gibi ama  yorumlar pek iyi değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok