Gelecek Filmler
5 5

Bu konuda 631 mesaj var

Planet Earth II: Official Extended Trailer - BBC Earth

David Attenborough'un masal anlatır gibi anlatımıyla olacakmış bu da.

PS4/X1 ı geçtim, bunun için 4K HDR TV alınır. Hatta disk olarak satın alırım direkt ben bunu. Planet Earth'ü 5 kere izlemişimdir, disk almaya değer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Old Man Logan'ın çakmasını yapacaklar. Konusuyla alakası bile olmaz.

Old Man Logan'da olan karakterler:

Kingpin

Spider-Bitch

Hawkeye

Punisher

Daredevil

Red Skull

Magneto

Hulk ve Ailesi

ve daha bir çok Çizgi Roman karakteri

Ayrıca Çizgi Roman tam bir yokolmuş dünyada geçiyor, yanına bile yaklaşamazlar maalesef. Benim en sevdiğim Marvel ÇR'larından biridir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk bölümü izledim. Senin de söylediğin gibi, alanında yeni bir mihenk taşı olmuş bu belgesel.

TRT de anca Ertuğrul falan çeksin işte..

Not: 720p falan çekip yazık etmeyin bu şahesere; kotaya kıyın doğrudan 1080p çekip izleyin. Zaten çıktığında Blu-ray'ini almak farz oldu şimdiden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BBC boş işlerle uğraşıyor. Görevini yapsaydı, bütün gün David Cameron gösterseydi İngiltere bu bataklıkta olmazdı şu anda. Bakın sterlin ne durumda. 

Şaka bir yana, normalde diskte birşey almam, ama bunu kaçırmamak lazım : https://www.amazon.co.uk/Planet-Earth-II-BD-Blu-ray/dp/B01M629REH/

Bunun 4K çekildiğini okumuştum, ama UHD disk yok henüz piyasada. Muhtemelen bunu biraz satalım, sonra çıkarırız demişlerdir.

Planet Earth, Human Planet, Frozen Planet, Life belgesellerini defalarca izlemişimdir. Evlenmeden birkaç sene önce Amerika'lı ev arkadaşım vardı, içip içip bunu izliyorduk.  :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başka bir başlıkta TRT ödenen vergileri eleştirmiştik. Malum tablet alsan TRT e kesinti yapılıyor. Böyle belgesel çekseler ben itiraz etmezdim vergiye.  O kadar para ödeniyor birşey yok ortada. 

Bunu planet earth 2 i mutlak 1080p (en az) olarak izlemek lazım, ek olarak çok iyi tv de izlemek lazım. Laptopta izlmek gibi bir hata yapılmamalı.

facebookta 360 kayıt var. Belki GearVR ile izlenebiliyordur o . 

Resident evil son trailer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok