Gelecek Filmler
5 5

Bu konuda 631 mesaj var

Alien serisine bayılırım ama artık aynı kabak tadı vermeye başlamadı mı sizce de?

Bana sanki hep aynı hikaye, aynı mekanlar, aynı adamlar falan gibi gelmeye başladı. Sadece efektler güzelleşiyor zaman içinde o kadar.

Trailer'dan gördüğüm kadarıyla söylüyorum tabii. Film güzel olur umarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton Millet John Wick'i sırf aksiyon diye sevmediki. Bir kere adam dayak yiyor, yani ciddi şekilde dayak yiyor ama profosyonel bir tetikçi olduğu için yaralandığı durumlarda daha gerçekçi şekilde hareket ediyor. Ayrıca mermisi bitmiyor değil, mesela her mermiyi saydığınızda gerçekten şarjör değişimi geldiği için değiştiriyor. Yoksa 30 adam öldürdükten sonra tabancanın şarjorünü değiştirmiyor mesela. Bu gibi basit ama gerçekçi ayrıntılardan dolayı insanlar o filmi seviyor. En azından ben o yüzden seviyorum.

Aynı şekilde silahla takır takır adam öldürdüğü sahneler de gerçekçi. Direkt öldürmek için ateş ediyor. Kısa ve net, vakit kaybetmeden vurup diğerine geçiyor. Bir kişiyi delik deşik etmeden en öldürücü yerinden tek kurşunla vurup geçiyor. Eğer öldürücü yeri hedefe alamıyorsa vurup öldürücü yerleri ortaya çıkarıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ghost In The Shell - Ünlü anime'nin uyarlaması, ilk duyduğumda burun kıvırmıştım ama fragman güzel olmuş:

Ghost in the Shell'in her şeyi güzeldir de,

1:13'deki efekt ne öyle???

İnandırıcılık sıfır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

alien covenent fragmanını hiç beğenmedim, sanki prometheus gibi bişey olmuş. alien dediğin karanlık atmosfer, gerçek maket alien vs. olur, basmışlar bilgisayar efektini başka bişey yok, tamamen zorlama

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fragmanına bile 60 saniye zor dayandım. Bunu bir de baştan sona izleyen var .

Neyse çok güzel filmler geliyor ama sinemaya gitmeye tırstığımdan hepsini kaçırıyorum.  Starwars, Dr.Strange kaçmazdı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aklınıza gelebilecek en kötü Türk komedilerini bile (maskeli beşler falan) izleyebilen ben, Recep İvedik 4'ü zorlamama rağmen bitiremedim. En çok izlenen filmler listesinde başta  olması gerçekten uygunsuz bir şeyleri buraya yazmadan çok da ifade edemeyeceğim bir durum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aklınıza gelebilecek en kötü Türk komedilerini bile (maskeli beşler falan) izleyebilen ben, Recep İvedik 4'ü zorlamama rağmen bitiremedim. En çok izlenen filmler listesinde başta  olması gerçekten uygunsuz bir şeyleri buraya yazmadan çok da ifade edemeyeceğim bir durum. 

Yeğenim sayesinde hepsini izlemek zorunda kaldım. bence en iyisi 4'tü :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Logan'da biraz Old Man Logan atmosferi var. Gönül isterdiki aynen aktarsınlar ama çok zor maalesef.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl ya? Karayip Korsanları'nın yeni filmi Dead Men Tell No Tales olacaktı. Bir de Will'in suratta niye o kabuklar çıkıyor onu anlamıyorum arkadaş, adam karaya ayak basmama kuralını mı bozdu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arthur mavra dolu uyduruk bir filme benziyor, trailerin sonundaki mavra tek başına yeter aslında...

Pirates of .... tad vermiyecek belli...

Life safi sci-fi olduğu için izleyebilirim, yoksa süper klişe bir şeye benziyor belli yani, trailer yeter filmi izlemeye gerek yok aslında...

Uyduruk uyduruk filmler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cast iyi de yönetmen hikayeleri kafasına göre değiştiren bir isim. Bence patlayabilir o film.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AFTERMATH

Mel Gibson Blood Father'ı yapar da Arnold boş durur mu :D

Kankalardan "aile" temalı filmler geliyor. Gerçi bu Blood Father'dan daha iyi gibi görünüyor, hakkını yemeyeyim.

Bana şunu anımsattı konu olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok