WITCHER / Netflix Dizisi
3 3

Bu konuda 123 mesaj var

Nevet, aslında uzunca bir süredir konuşulan, castingde bir sürü olaylar çıkan bir Witcher geliyor Netflix dizisi olarak..  Aslında yayın tarihinin 2020den önce olmayacağı tahmin edilse de üstüne tonla konuşulan ve benim için önemli olan bir IP nin  başlığının forumda halen olmamasına kalbim el vermedi.. 

Öncesini artık merak eden araştırır ama son durumdan haber vermek gerekirse .. :

Geralt karakterini Superman kardeşim Henry Cavill canlandıracakmış... ki Cavill witcherın oyunlarını falan da oynamış buarada.. :alkis:

https://www.polygon.com/2018/9/4/17818520/witcher-geralt-henry-cavill-netflix-series

0mjfhrvz2me11.jpg?width=640&crop=smart&s

Yennefer ve Ciri için de casting tamamlanmış diye son bir haber geldi bugün.. : 

https://www.gamespot.com/articles/the-witcher-netflix-tv-series-casts-ciri-and-yenni/1100-6462424/

Zaten biraz gençliklerinde geçicek sanırım ama Yennefer bana fazlaca yumurcak göründü, belki 2020ye kadar büyür mü dediler bilmiyorum.. 

Narcissus tarafından düzenlendi
TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ciri gençken Geralt abi zaten yaşlıydı. :D Henry çok iyi seçim, benim gönlüm Mads Mikkelsen abideydi ama Henry'nin oyunculuğunu severim. Ciri de güzel seçim ama Yennefer...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3 teki zaman dilimine göre bakarsak... Geralt zaten 90lı yaşlarında , Ciri 21-22 civarı... Yennefer de 105 falandır..

Büyücü bacılar Ajda Pekkan gibi ellerinden geleni ardlarına koymadıkları için 30lu yaşlarında sabitliyorlar yaşlarını ( Triss hepsinden(Lodge of sorceresses)  genç o yüzden o biraz daha çocuksu)  ... Yenefer için biraz daha olgun biri olablirdi dediğim gibi.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz etine buduna dolgun bir hatun bekliyorduk Yennefer için. Cık olmamış. Ciri iyi.

Madem böyle çok tanınmamış bir isim cast edeceklerdi bir sürü düşük bütçeli dizide oynayan ne hatunlar var. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On ‎10‎.‎10‎.‎2018 at 23:35, Narcissus said:

0mjfhrvz2me11.jpg?width=640&crop=smart&s

Şu görsel resmi mi? Görselde Henry abimiz Geralt değil de sanki hacı amcalar gibi duruyor. Sakal falan bu şekilde değil de daha bir kirli sakal tipinde olmalı değil mi? Hani Henry abimizin çene yapısı da köşeli/müsait. Böyle sakal ile neden gizlemişler?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, Erwin said:

Biz etine buduna dolgun bir hatun bekliyorduk Yennefer için.

Yok yaw Yennefer gayet zayıf bi abla da bu kadar ergen diil.. :)

2 hours ago, Kibitzer said:

Şu görsel resmi mi? Görselde Henry abimiz Geralt değil de sanki hacı amcalar gibi duruyor. Sakal falan bu şekilde değil de daha bir kirli sakal tipinde olmalı değil mi? Hani Henry abimizin çene yapısı da köşeli/müsait. Böyle sakal ile neden gizlemişler?

Fanmade hocam o foto.. hiç bi resmiyeti yok ama çok popüler.. 

Bir de şu var.. : 

62738_02_henry-cavil-finishes-witcher-3-

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
33 dakika önce, Narcissus said:

Bir de şu var.. : 

62738_02_henry-cavil-finishes-witcher-3-

Geralt'ı Andrew Lincoln oynasa olabilirmiş, ona daha çok benzemiş  :)

CandleGarden tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tip olarak benzese de bence Cavill gerekli aksiyon sahnelerinin altından kalkabilecek ve Geralt neutralitisine sahip bi yüze sahip.. Ki PR için de iyi bir seçim.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geralt için en iyisi Mikkelsen amcamız aslında. Tam tipi, karizması vs hepsi birebir tutuyor. Yaşlı mı diye düşündüler acaba. Belki de çok uzun sürecek bir seri planlıyorlar ve genç olsun istediler. Tabii şöyle bir durum var. Witcher olayını duyduğu gibi Henry abimiz kendi gidip koşa koşa "ben oynayacam!" demiş. Sağdan soldan okuduğum bu şekilde. E tabii böyle bir star istemişken Mikkelsen amcamızın esamesi okunmamıştır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Kibitzer said:

Geralt için en iyisi Mikkelsen amcamız aslında. Tam tipi, karizması vs hepsi birebir tutuyor. Yaşlı mı diye düşündüler acaba. Belki de çok uzun sürecek bir seri planlıyorlar ve genç olsun istediler. Tabii şöyle bir durum var. Witcher olayını duyduğu gibi Henry abimiz kendi gidip koşa koşa "ben oynayacam!" demiş. Sağdan soldan okuduğum bu şekilde. E tabii böyle bir star istemişken Mikkelsen amcamızın esamesi okunmamıştır.

Hocam Witcher Lore una hakim misiniz bilmiyorum ama Mikkel ancak Vilgefortz falan gibi bi karakteri oynar/oynamalı bence .. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12.10.2018 at 12:17, Narcissus said:

Hocam Witcher Lore una hakim misiniz bilmiyorum ama Mikkel ancak Vilgefortz falan gibi bi karakteri oynar/oynamalı bence .. 

Witcher kitaplarını okudum. Son çıkanı okumadım sanırım. Çünkü kısa hikayelerden oluşan ilk kitap kabul edilebilir olsa da sonradan tek hikayeyi anlatan kitapları hiç ama hiç beğenmedim. Ne anlatımı, ne olay örgüsü hiç ama hiç tatmin etmedi. Witcher'ın bu kadar büyümesinin esas nedeni harika oyunlar diye düşünüyorum. Türkçeye çevrilmemiş külliyat denilecek derecede bir Lore var mıdır bilmiyorum. Ben çevrilmiş içeriği ele alarak konuşuyorum ki gayet Elric taklidi olarak görüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 dakika önce, Kibitzer said:

Witcher kitaplarını okudum. Son çıkanı okumadım sanırım. Çünkü kısa hikayelerden oluşan ilk kitap kabul edilebilir olsa da sonradan tek hikayeyi anlatan kitapları hiç ama hiç beğenmedim. Ne anlatımı, ne olay örgüsü hiç ama hiç tatmin etmedi. Witcher'ın bu kadar büyümesinin esas nedeni harika oyunlar diye düşünüyorum. Türkçeye çevrilmemiş külliyat denilecek derecede bir Lore var mıdır bilmiyorum. Ben çevrilmiş içeriği ele alarak konuşuyorum ki gayet Elric taklidi olarak görüyorum.

Ben de tam tersine kitapların hepsini (Türkçeleştirilmiş olanların) son derece beğendim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
56 minutes ago, Kibitzer said:

Yalnızca 3 oyundaki lore bile temel bilgilenme için yeterli aslında... Kitapları orjinal metinde (Lehçe) okumadığım için bir şey diyemeyeceğim ama ingilizceleri okudum çok önce şimdi de hatırlatma olsun diye Türkçeleri aldım bakalım ne zaman okurum.. 

Lakin Elric taklidi demek çok zor hocam.. Yani yüzeysel bi benzeşim var ama (White Wolf ve beyaz uzun saçlı olması) onun dışında zerre alakası yok saganın.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazarın kendisi de itiraf ediyor Elric hayranı olduğunu ve benzediğini. Sadece karakter için bahsedilen. İçinde bulunulan alem apayrı.

Bir Yüzüklerin Efendisi, Zaman Çarkı, Fırtınaışığı Arşivi gibi serilere göre çok yavan kalıyor Witcher kitapları “bence”.

Yüzüklerin efendisini yazmam bile abes aslında Zaman Çarkı da öyle. Ama Fırtınaışığı Arşivi hepsinden büyük olacak diye umuyorum. Fırtınaışığı Arşivinin içinde bulunduğu Cosmere aleminin tüm hikayeleri yazılıp okumadan ölmem umarım. Baya bir yaşlılığıma gelecek muhtemelen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu batı tam bir sosyo çöplüksel bi habitata dönüştü.. 

Triss karakteri için cast edilen karaktere bak haşhaş demle.. : 

The-Witcher-Anna-Shaffer-as-Triss-Merigo

Ulan politically correct yapıcam diye ne kastınız bilader.. Bütün özelliğini kızıl saçlarından alan trissi gargamelin kızını andıran bi arap bacı nasıl yaparsınız ya..

Ya :lol: şaka gibi olansa bu abla resmen katır gibi, ki triss Yenin yarı yaşından daha küçük, ama yenni oynayan abla çıtırlıktan ölücek..  Bi bildiğiniz vardır dicem de, ne biliyosanız söyleyin bari yoksa millet daha yayınlanmadan silecek diziyi zihninden.. 

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

netflix heralde gençlere ve kadınlara yönelik yapıyor bu diziyi... bebek suratlı geralt!

witcher evrenine hakim bir danışman, senarist vs. yok sanırım projede.

pilota bakarım da gerisini izlemeyi düşünmüyorum bu şekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kitapları okumadım, kitaba uyarak yaptıklarını biliyorum. Kitapta da Gerald sakaal sevmiyormuş. Ondan böyle babyface geziyor Henry diyollar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok