Red Dead Redemption 2
1 1

Bu konuda 98 mesaj var

Nevet sonunda bitti... %87.8de  :baba:

On 4/4/2020 at 4:40 PM, Atrin said:

Epilogue normal bir oyunun yarı uzunluğunda valla.

Credits normal bir oyunun 4te 1 i uzunluğunda olduğu için epilogue da uzun görünüo..  :lol:  (şaka diil en az 40 dakika sürüyor oha)

Oyunla ilgili şimdilik kısa bir yorum yapmam gerekirse... :

Solo kısmı grafik,atmosfer ve en önemlisi karakterlerinden ötürü masterpiece hakikaten.. 

Multi kısmı ise single ın tadına doyamayanlar için yapılmış, rekabetci kısmı biraz sönük ama öyle biraz daha vahşi batıda takılim, at binim, kurşun atim kız kesim için yapılmış... lakin inanılmaz ötesi sorunlu; campın arkanızı döndüğünüzde kaybolması, shacke girerken oyunun etkileşiminin kapanması, devamlı disconnectionlar ve  donmalarıyla eziyet bi tecrübe hafiften... 

Sinir olduğum bi kısım var ama hafiften spoilera girebileceği için gizlicem.... ;

Spoiler

Arada ana konudan çıkıp collectiblelar, legendary heyvanlar ve outfitlerin peşinden koşuyordum ama bazı hayvanatların Arthur ölene kadar gidilemeyek yerlerde olduğunu oyunun yarısında öğrenmem çok acı oldu..

Oyun bittikten sonra sahip olduğum outfiti g.tüme mi sokucam ulan... Yıllarca iguana, gila monster, armadillo vb aradım mapte ... hatta dedim ki ulan bu armadillo falan vardı RD1 de nerde bu ya derken Blackwaterın batısında olduğunu şu multiplayer nasılmış lan bi bakim diyerek girince öğrendim resmen.. :| 

Editle ekliyorum... ulan şu Mr.Pearson ın son satchel ını bile açamıyorsun oyunu bitirmeden .. si.erim böyle işi.. 

Oyundaki karakterler ve oyunculuklar (hmm) gerçekten çok güzel dolandığım durduğum, gezdiğim yaklaşık 300 saatten hiç pişman değilim kitap gibi oyundu, teşekkürler rockstar.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 hours ago, Thustu said:

Sabahtan beri indiremedim, kimse seedlemiyor sadece indiriyor ayıp . :D

aslında biraz durum tam tersi, seed ve peers çok fazla olduğu için adam akıllı download yapılamıyor. 100mbit bağlantı var 1mb ile indirince "iyi bari hızlandı" diyorum.

@emre666fiyatı düşsün diye çok bekledim valla, şimdi biraz oynarım. muhtemelen fiyat düşünce de orijinalini alırım(tabi seversem).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@wazzap evet ben de aynı durumu yaşadım, 100mbps internetle 10 saat civarında zor bela indi.

@stardust'un dediği gibi fixi çıkmış, ben de yükledikten sonra direkt fix i uygulayıp öyle oynadım, şu ana kadar bir sorun olmadı.

Oyunun daha çok başındayım, bir görev falan yaptım ama ilk oyunu bitiren birisi olarak şu ana kadar hoşuma gitti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 09.04.2020 at 15:05, emre666 said:

evet haritanın bazı yerlerinin epilogue den sonra açılması bir değişik. 

nerde :D Tek para vermek istemediğim oyun olacak, xbox da olduğundan veresim gelmiyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun anlamında evet, ama çevre faktörleri vb gibi şeyler yüzünden geçmedim henüz. sürekli oyun vermesi güzel tabi.

ayrıca daha 1-2 hafta önce arkadaşı rdr2'den banladılar. hile yaptığı gerekçesiyle ki oynadığı saat 3 mü neydi. bundan dolayı iade de yapamadı. :) verdiği 140 TL ile kaldı yani. başkalarının da başına gelmiş bu tür olaylar.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rockstarın online oyunlarında hile yapan çok keşke hepsini banlayabilseler. Bunun epicle ne alakası var onu anlamadım.

Steam umrumda olmaz. Epici eleştirdiğiniz konularda ise steam epicin yaşındayken hatta ilk çıktığı zamanlarda yarattığı sorunları ne kadar iğrenç ötesi bir yazılım olduğunu unutmuşlar sanırım. Oyun bile yapmayan aracı bir firma. Kimden iyi ve uygun fiyatlı hizmeti alıyorsam ona yönelirim bu kadar basit.

Her hafta bedava oyunlar veren kim? Epic.

Oyun üreticisine yüksek pay veren kim? Epic.

Bedava oyunun yanında 60 tl indirim verip duran kim? Epic.

En çok beklenen oyunlar ilk hangi platforma geliyor? Epic.

Otomatik iade sistemide var artık. Yerel fiyatlandırmada yapıyor. Huysuz ihtiyarlar gibi eleştirip durmayın kendine bu kadar faydası olan bir oluşuma sanırım birtek bizim millet bu kadar düşmanlık gösterirdi zaten.

Origin olsa anlarımda epic le ne alıp veremediğiniz var merak ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Squall said:

Rockstarın online oyunlarında hile yapan çok keşke hepsini banlayabilseler. Bunun epicle ne alakası var onu anlamadım.

Adam 3 saat single oynadı ve ban yedi. Multiye girmedi bile. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, wazzap said:

Adam 3 saat single oynadı ve ban yedi. Multiye girmedi bile. 

Onu bilemeyizki :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, Squall said:

Origin olsa anlarımda epic le ne alıp veremediğiniz var merak ediyorum.

sadece epic değil, steam dışındaki bütün platformlarla alıp veremediğimiz var. steam yılların platformu, köklü, oturmuş. bütün oyunlarımız bütün arkadaşlarımız orada. farklı bir platform ile uğraşmak istemiyor kimse.

misal 13 yaşındaki bebe kendi arkadaşlarıyla bu dünyaya ilk defa giriyordur, bu dünyaya origin'den ya da epic üzerinden adım atmıştır, o zaman oradan devam eder, onun da steam ile işi olmayabilir. tamamen alışkanlık ve koleksiyon meselesi. 250+ oyunum olan bir platformu bırakıp 2 kuruş daha ucuz diye epic'le falan uğraşmam. kendi fikrim.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steami bırakın diyen yok size bende bırakmam ama yeniliklere açık olmak lazım biraz. Bunun daha gamepassi var psn networkü var uplayi var gog galaxy var siz istediğiniz kadar savaşın artık tek bir kaynaktan oyun oynamanız mümkün değil kaldıki steamdende alsan gene paşa paşa rockstar launcherı açıp oynayacaksın rdr2 yi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cyberpunk yine ertelenmişken hayat kurtaracak RDR2. Bugün başladım, grafik seçenekleri bol fakat herşeyi low yapsan bile 100 fps civarının üstüne çıkmıyor konsol motorundan ötürü sanıyorum. Yani sanki biraz göstermelik olmuş o ayarlar. Herşeyi ultra yaptım 60 fps altına düşmüyor. Buna şükür diyeceğiz heralde, konsolda 30 fps oynayan gariban naapsın... 

Her ne kadar oyunun başındaki kar, tipi ve gece şartlarından henüz bir bok anlamamış olsam da sağlam oyun belli, 10 Aralık'a kadar oyalanacağız artık yapacak bir şey yok. Amk cdredprojekt. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 minutes ago, stardust said:

Cyberpunk yine ertelenmişken hayat kurtaracak RDR2. Bugün başladım, grafik seçenekleri bol fakat herşeyi low yapsan bile 100 fps civarının üstüne çıkmıyor konsol motorundan ötürü sanıyorum. Yani sanki biraz göstermelik olmuş o ayarlar. Herşeyi ultra yaptım 60 fps altına düşmüyor. Buna şükür diyeceğiz heralde, konsolda 30 fps oynayan gariban naapsın... 

Her ne kadar oyunun başındaki kar, tipi ve gece şartlarından henüz bir bok anlamamış olsam da sağlam oyun belli, 10 Aralık'a kadar oyalanacağız artık yapacak bir şey yok. Amk cdredprojekt. 

https://youtu.be/C3xQ33Cq4CE?t=840

stardust and SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok