• Duyurular

• TiesTorN

Temalar   22-07-2024

Temalar düzeldi, kullanabilirsiniz.

Diablo IV
3 3

Bu konuda 703 mesaj var

@CandleGarden yok tek başına imkansız bence. dungeon'ın önünde bekleyen birileri vardı istek attım kabul ettiler. andariel çok zorladı onu 1 kere kesebildik. 1 tur dönmeli 4 kere ne demek bu arada bilmiyorum :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, CandleGarden said:

Tek başınıza kesmiyorsunuz değil mi? Grupla bir tur dönmeli olarak 4 kere kesiliyor. 2. sezonda 5 tur dönmeli 20 kere kesmiştim bir sefer (istediğim hiç bir şey çıkmadı, o sezonu da orada bıraktım :D )

ben tek kesiyorum daha düşürmedi. kaç kere kestim hatırlamıyorum bile. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/06/2024 at 7:37 AM, jackjoker said:

ben aldım DLC'yi.

anında binek, kanat, petler ve zırh yüklendi oyuna. 
ne olacak bu Diablo aşkımız bizim ya

Ekran görüntüsü 2024-06-10 073649.jpg

Oh be, sonunda kendine de bişiler almışsıhahahahahahaa :D

Ben almayacağım. En azından şimdilik, indirim falan olur, ultimate pass'a gelir bilemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 saat önce, Atrin said:

@CandleGarden yok tek başına imkansız bence. dungeon'ın önünde bekleyen birileri vardı istek attım kabul ettiler. andariel çok zorladı onu 1 kere kesebildik. 1 tur dönmeli 4 kere ne demek bu arada bilmiyorum :D

Discord'dan veya trade vb oyun için kanallardan grup buluyorsun, herkes sırayla birer defa boss çağırıyor. Tek başına bir kere çağırabilirken turnike usülü 4 kere kesebiliyorsun demek istedim. Sadece 1 defa çağıracak malzeme varsa 1 tur dönmeli :D 

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11.06.2024 at 13:38, Atrin said:

@Deathknight hocam shako'yu craft ettim bende. torment andariel ve duriel kestim dün. 1 tane oradan 1 tane wolftan 2 tane de bu bosslardan uber unique çıktı. kırdım onları yaptım. bir sorum olacak. shako'nun codex kısmında +4 ranks to all skill yazıyor ama skill tree'ye gidip baktığımda +4 eklenmemiş gözüküyor. sende de böyle mi ?

Nasıl ya Shakoyu taktığın anda tüm skillerine +4 gelmiş oluyor. Sadece pasiflerde bu işlemiyor main skill atanabilir tüm skiller direk 4 lvl olarak geliyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

On 11/06/2024 at 8:20 PM, jackjoker said:

kendine de bir şeyler almışsın derken?

Ya JJ illa p*ç edeceksin espriyi :D

Ya bu şako craftı falan nerede ?

allreadydead tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 09.06.2024 at 22:29, RFID said:

Barbar buildi hangisi öneriyorsun ?

Valla hocam barbar için şu en iyisidir diceğim bir buildim yok, ben random yaptım ama şu an iyi oldu yani yaptığım. Yazdığım gearın steel grasp bufflayan unique axe düşerse onunla bir deneyebilirsin. Yalnız müthiş bir rage yetersizliği var, hoş ben 2. silahlarda unique kılıç var bitane onuda kullanıyorum, müthiş bir dps vermekle birlikte boşta sürekli rageyi emdiği için öyle biraz resource sıkıntısı yaşıyorum, yine de çata pata götürttü şu ana kadar build.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, Deathknight said:

Valla hocam barbar için şu en iyisidir diceğim bir buildim yok, ben random yaptım ama şu an iyi oldu yani yaptığım. Yazdığım gearın steel grasp bufflayan unique axe düşerse onunla bir deneyebilirsin. Yalnız müthiş bir rage yetersizliği var, hoş ben 2. silahlarda unique kılıç var bitane onuda kullanıyorum, müthiş bir dps vermekle birlikte boşta sürekli rageyi emdiği için öyle biraz resource sıkıntısı yaşıyorum, yine de çata pata götürttü şu ana kadar build.

Evet 3 'e göre daha tekli basmak gerekiyor Diablo 4 de. Bir anda sömürüyor resmen. Şu loop buildi var rahat farm için adamlar map turning demiş baya hızlı haritayı farmlıyormuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Double swing kullanıyorum ama unique itemını takmadım. Varda özelliği işaretli değil diye takmıyorum :P  Steel grasp uniq mevcut ortalığı bununla toplayıp frenzyden gelen sonda ki reduce skillinide alıyorum. Ulti yok bende, cd yüksek kaldığı için hoşuma gitmedi. Üst seviyelerde reduce olayları baya bi işe yarıyor; tauntlayan cry ve reduce onun dışında birde iron skinle defansif yapıyorum. Rallying cry dps buff sağlıyor, aspectlerde birde basic attackla core dps şişirme. Frenzy hızlı olduğundan birde çabuk mana basıyor sonrası şak şak swingle. Müsait olduğumda bi video alabilirim olmazsa. Perfect build olmayabilir ama kendimce güzel geldi.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12.06.2024 at 6:01 PM, Deathknight said:

Nasıl ya Shakoyu taktığın anda tüm skillerine +4 gelmiş oluyor. Sadece pasiflerde bu işlemiyor main skill atanabilir tüm skiller direk 4 lvl olarak geliyor?

ben pasiflere bakmışım :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Barbar yüzlemiştim, bir de rogue neymiş diye bakıyorum ama daha 80'im... Yazmıştım 1.5 gün kadar önce ama forum bozulduğu için gitmemiş, rogue 90 oldu :icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim barbar da 100 oldu ama o milyon crit'leri henüz göremiyorum. Hellborne falan hala bana göre çok güçlü. Iron Skin yokken tek atma riski hala var. 9630 armor, cold 70, fire 66 diğerleri de 40 civarında resist var. life 18k ve genelde sürekli bi o kadar da fortify. silahlar crit damage slotlu, ring amulet all resist, diğerleri max life.

Bütün aletler, total armor, crit ve lucky hit chance ve crit damage odaklı. WW ve Death Blow kullanıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
34 dakika önce, CandleGarden said:

Barbar yüzlemiştim, bir de rogue neymiş diye bakıyorum ama daha 80'im... Yazmıştım 1.5 gün kadar önce ama forum bozulduğu için gitmemiş, rogue 90 oldu :icon_dance:

forumu ben bozdum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben sürekli altın sıkıntısı çekiyorum. whisper yapıyorum, helltide'da düşen her şeyi vendora satıyorum ama bitiyor amk. var mı başka taktik ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

On 19.06.2024 at 19:11, Atrin said:

ben sürekli altın sıkıntısı çekiyorum. whisper yapıyorum, helltide'da düşen her şeyi vendora satıyorum ama bitiyor amk. var mı başka taktik ?

Günde 100M ciro yapıyorum ben. Bazen daha fazla. taktiğim bende kalsın ama :mrgreen: malum para kolay kazanılmıyor. piyasayı şuan kontrol altında tutuyorum. sistem benim kontrolümde. 
günde 100 milyon ve fazlasını kazanmak kolay. en azından benim için :mrgreen:

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rouge 100 oldu, hatta az önce nightmare 100 zindanı tereyağını kesen kızgın bıçak gibi bitirdim :D Şu Uber Lilith denen karıyı bir ziyaret edeyim en iyisi :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok