Cep telefonu tarifeleri
0

Bu konuda 71 mesaj var

Avea 'dan Prime Klasik aldım. 1500dk, 1500sms , 6gb . 1 yıl taahhüt ile 39₺ .  Ay sonuna kadar uzatılmış tarifenin son günü. 

Daha geçiş tamamlanmadı. Avea bol bol veriyor tarifeyi , inşallah patlamaz. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Avea a geçiş tamamlandı .

Turkcell 'de , 50 ping 14mbit download, 3.5mbit upload aldığım yerde, şimdi 550 ping , 0.20 download . 0.02 mbps upload alıyorum.   :)

Ankara'da hep böyle mi? :) Öyle ise taahhüt vermeden geri döneyim Turkcell'e.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Avea'dan memnun olduğunu söyleyen duymadım henüz (sadece günde birkaç kere telefonla görüşenler hariç). Fiyatları çok cazip, evet ama başka da bir numarası yok gibi duruyor yorumlara bakılırsa. En son Serhat Ayan'ın yazdığı yazıda da yıllardır milyon dolarlar (lira da olabilir) seviyesinde zarar ettiğini okuyunca anladım nedenini :8 Bence uzak durun. En azından vodafone tercih edin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3g i açmak gerekiyormuş. Sim kartta arıza çıktı , deneyemedim. 

Bakalım öyle de sorun olursa, o zaman geri Turkcell e dönerim. Spotify 'ı hergün 1 saatten fazla kullanıyorum. Turkcell de hiç kesilme olmuyor. Bunu bir iki gün deneyip, dönebiliyor muyum Turkcell'e ? Taahhüt vermedim daha.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yer yer kötüleştiğini görürsünüz yakında. Kapalı alanlarda avea tam işkence. Kapalı alanlarda çeken tek şebeke turkcell o da daha alt bant seviyelerine sahip olması nedeniyle. Ne vodafone ne avea bu lükse sahip değil hiç bir zaman da olamayacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone' a geçtiğimden beri çok mutluyum. İzmir için ele aldığımızda turkcellden bir farkı yok, internetinden de memnunum.

Hatta senelerdir üyesi olduğum turkcellin yapmadığı güzel bir kıyağı yaptılar bana daha yeni üyesi olmama rağmen (muhtemelen o tarifeyi kullanan herkes öle oldu); ben geçişte 500dk 1000sms 1gb pakete geçmiştim 1 ay sonra aynı ücrete 1000dklısı gelmişti. Üstünden 1 ay sonra baktım mesaj geldi önümüzde ki dönem itibariyle 500dk olan tarifenizi 1000dk olarak kullanabileceksiniz diye. He ay içinde toplasan ortalama 100dk en çok 200dk konuşurum ama bir firmanın müşterisine değer verip hak geçmemesini sağlaması çok güzel birşey. Turkcell' i ben nerdeyse ilk çıktığından beri kullandım ama değerimizi bilemediler. İş işten geçtikten sonra anca arayıp siz eski müşterimizdiniz sizi tekrar aramızda görmek isteriz özel teklifimiz var deniyor. Geçti bolu pazarı...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone'un faturasiz Tam Altin tarifesini kullaniyorum. Her ay duzenli 30 TL yukleme yaparsam her yone 650 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet veriyordu. Ayni paraya daha fazla dakika ve GB veren kampanyalari vardi Avea'nin, geçen gun inceleyip numarayi tasimayi ciddi ciddi dusunmustum. Ama iste hizmet kalitesi beni kaygilandirmisti zira Vodafone'un o yonunden cok memnunum.

Her neyse, Vodafone dusuncelerimi mi okudu nedir, Tam Altin tarifesini guncellemisler ve ayni ucrete karsilik 650 dakika her yone, Vodafone ici sinirsiz ve 2.5 GB internet vermeye baslamislar. Zaten en cok konustugum numaralar da Vodafone. Operator degistirmeye gerek kalmadi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Türkcell 500dk 1000sms 4GB 49TL ye anlaştım, iş yerimde diğer hatlar doğru dürüst çekmediği için diğer alternatifleri değerlendiremiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Avea 'nın prime tarifesi 49₺ . 1800 dk Wifi eklenmiş . Dakika ile Wifi nasıl oluyor? 

Alınabilir yine.

Avea kullanıyorum 2 aydır . Bir sorun çıkarmadı . Ben tabii hep merkezi yerlerdeyim Ankara'da . En kalabalık yerlerde bile internet 5-10mbit arasında değişiyor. Genelde 20-22 mbit. Turkcell ile bu hızları görmüyordum. 

Bizim 3G'de maksimum görebileceğimi hız ne?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de kullandığım 1000dk, 1000sms,6gb , şu anda yeniden açılmış. 40₺ güzel fiyat bu tarife için. 

ilk aldığımda hızlar 20mbit civarındaydı. Şimdi 10mbit görünüyor testlerde , :) yine yeterli aslında.

Tabii, 4.5(?) G nin yaklaştığı zamanda , bir yıl taahüt altına girmek mantıklı olmayabilir. Muhtemelen nisan gibi daha iyi tarifeler çıkacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim taahhütte martta yada nisan başı gibi bitiyor galiba. Bencede bi tercih yapmak için şu an çok acele etmemek lazım.

Vodafone kullanıcısı olarak şu RED XS tarifesine gönül koymuştum aslında aile kampanyası vardı ama şartlar uygun değil sanırım bizde. 2 taneden birisi 39lira diyor, babama şimdi telefonu verince onun tarifede ki 500mb yetmeyecek haliyle paket yükselticez ama bakalım ben indirimlisini alayım istesem bu sefer bana kızacak. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ayda 18 tl her yöne bilmemkaç bin dk + sms, 1gb net 18 tl vodafone'dayım. ben de tcell hortumundan bıktığım için buna geçmiştim, memnunum. dakka ve sms'ler hikaye ancak 1gb kritik, o da bana yetiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Türk Telekom 1500 dk , 1500sms , 6gb tarifemi bir yıl daha yenilediler. 37.75₺ olarak. Sanırım en avantajlı tarife bu şu anda.

Başta bu fiyatı vermediler ama beni isteksiz görünce (Turkcell veya Vodafone a geçme niyetindeydim.)indirdiler biraz .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2gb 750 dk 1000 sms 22 Tl. vodafone a geçtim. Su anda gayet iyi. Hem evden hem işyerinden Turkcell den iyi çekiyor. Turkcell 30-35 civarı fiyat çekiyor bu tarifeye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, ResetButton said:

tarifemin taahütü yine bitmiş. 

1500dk , 1500sms, 6gb , TurkTelekom . 

Benzer tarife öneriniz var mı?

Turkcell Platinum 1000 dk 1000 SMS 10 gb, 79 TL aylık. Her hafta düzenli olarak salla kazan kampanyasından dakika ve internet ekleniyor. Cinemaximum'da haftada 4 gün 2. Bilet bedavaya geliyor. Ücretsiz vale hizmeti olan AVM'ler mevcut. Havaş kullanıyorsanız ücretsiz kampanyası var. Benzer birkaç kampanyası daha var, ayda 1-2 defa kullanınca zaten bu özellikleri tarife bedavaya geliyor.

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turk Telekom "Fırsat 8 gb Tarifesi" hala devam ediyorsa düşünülebilir. 1000 dk 1000 sms 8 gb aylık 39 TL. 12 ay taahhüt ile 29 TL ödüyorum. Yalnız internet kullanımını olduğundan fazla gösteriyorlar gibi geliyor bana. Telefonu elinden düşürmeyen biri değilim buna rağmen 8 gb her nasılsa bitiyor. Her ay olmasa da 3-4 ayda bir 250 mb 5 TL ücretlendirme görüyorum faturada.

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 saat önce, ResetButton said:

Fırsat 8 gb bitmiş. 

Kendi tarifeme devam ettim ,1500dk , 1500sms , 6gb . 27₺ .  Bu da fena değil. 

Vodafone 'un durumu ne ? 

Türk telekom değilmi bakıyorsunuz. Bu dediğiniz tarifleri ben göremiyorum. Fırsat paketleri linklerini paylaşırmısınız.:baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 09.06.2017 at 16:30, pentaman said:

Turkcell Platinum 1000 dk 1000 SMS 10 gb, 79 TL aylık. Her hafta düzenli olarak salla kazan kampanyasından dakika ve internet ekleniyor. Cinemaximum'da haftada 4 gün 2. Bilet bedavaya geliyor. Ücretsiz vale hizmeti olan AVM'ler mevcut. Havaş kullanıyorsanız ücretsiz kampanyası var. Benzer birkaç kampanyası daha var, ayda 1-2 defa kullanınca zaten bu özellikleri tarife bedavaya geliyor.

Bana kurum hattı olarak bu paket tanımlanacak sanırım... "Sen numaranı hiç değiştirme, Turkcell'e geç, biz o hattı kurum hattına çevirelim" dediler sağolsunlar, sanırım öyle yapın diycem. 

pentaman beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece bir defalığına D&R'dan 20 TL kitap indirimi yaptırıyor, bir hattımızda denk geldi, çok hoş oldu. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok